sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi

Valla bu kufurleri okuyorum , ben klasik bir mantaliteye sahip biri degilim , kufur ederim sinirlendiririm ederim seyleri bir kulagimdan girer digerinden cikar , arti kimseye de kufur etmem , gerci sasirmiyorum , her ortamda var boyleleri

esasen ben forum yonetimine sesleniyorum , ben bunun nimetinden faydalanamayacagim , diger arkadaslar icin istiyorum , eger boyle aile ana baci kufur serbestse (veya cezasi yoksa) ,gelin bunu aciklayin , etmek isteyenler de ket vurmasinlar kendilerine

ozellikle forum yoneticisi arkadaslardan bir tanesi ile bu konuyu (baska bir uyeyle ilgili) ozelden konusmustuk , gelip soylesin serbest diye de herkes rahatca etsin , ayrimcilik olmasin kimseye

Ben Sneijder satılsın bu takımın satılsın demiyorum futbol cahilliği yapmıyorum.Birde Genel Kuruldaymış şeytan güler yahu.

Ama bak adamın yazdığı en kısa ileti 200 kelime :) senin gibi ince ve zeki düşünen biri futbol cahili gibi yakıştırmalarla değil, daha bangır bangır yürüyecek argümanlarla Sneijderi savunması lazım.
İlk defa senle aynı fikirdeyim ve sevindim buna :) (Sneijderin kalması hk.) ve senden umutluyum :) en iyi şekilde savunacağını düşünüyorum kardeşim. Başarılarr

yav yeter bu egıtımsız homo tum degerlerımıze ceza aldırıyor once umidi kaybettik sonra forumun futbol dehasi hakan delikanlıyı 1 hafta kaybettik simdi de sırada saygı deger kongre uyemız sn. sinan bilgin var onuda bu adama kurban etmeyelım

Neden sakin olamiyorsun ? Bak bana , umursuyor muyum ? Siz aranizda birbirinize laf etmeye bu kadar duskun olmayin , az rahat olun , GS yi konusalim

Genelde boyle cahillerle tartismam ama yaptiklari cok saygisizca. Bir taraftarinin kendi dusuncesi vardir, eger katilmiyorsan tartisirsin, boyle zihniyetleri anlamakta gucluk cekiyorum sorun orda.

Üst Alt