Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme!

Taliscayla sneijderi karsilastiriyorlar :)

biri beles mal otekine paran yetmiyor kiraliyorsun anca

birini imrenerek icimiz burkularak izliyoruz otekini ise klupten sutluyoruz takim bulamiyor:)

Futbolcu piyasasi denen sey ona odenmesi beklenen bonservis ile tesbit edilir dusuncesindeyim

yas performans vb faktorler sneijder in cok para ettigini gosterseydi bedava degil bonservisle gonderirdik

demek ki 5 para etmiyor , ama 5 kat para aliyor

Bonservisiyle gönderememek senin ve senin gibilerin seçtiği kişi yüzünden. Sneijder'in performansıyla alakalı değil

Futbolcu piyasasi denen sey ona odenmesi beklenen bonservis ile tesbit edilir dusuncesindeyim

yas performans vb faktorler sneijder in cok para ettigini gosterseydi bedava degil bonservisle gonderirdik

demek ki 5 para etmiyor , ama 5 kat para aliyor
Lewandowski bu tecize göre 5 para etmez futbolcu. Bayerna bedava gitti nede olsa.

Sneijder de gitsin o ayardaki takima o zmn susariz
903d6fa857be97bf006d94bb98bd60aa.jpg

Bide şunlar gitse bu kulüpten, hemde hepsi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Adam bosta ne kivirayim ? Ben bedelsiz giden adamlari degil sneijderin bedelsizken alinmayisini degerlendirdim

buna cevabiniz varsa verin ya da gider yarin bayern e alirim cevabimi

adam klupsuz tr ligi 4 uncusunden kovulmus statude

Adam bosta ne kivirayim ? Ben bedelsiz giden adamlari degil sneijderin bedelsizken alinmayisini degerlendirdim

buna cevabiniz varsa verin ya da gider yarin bayern e alirim cevabimi

adam klupsuz tr ligi 4 uncusunden kovulmus statude
yoo adam sana bayağa bayağa yedirdi lafını. Bonservisi olmayan oyuncu çöp dedin, hemde fena soktu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Leva sozlesmesi bitti bonservisi eline gecti , nasil bonservisli gidecekti x takima :)

sneijderi ise kovduk ! Ne talibi var ne ilgileneni , yakinda ibizaya doner

Sneijder de gitsin o ayardaki takima o zmn susariz
Sneijder kaç yaşında, talisca kaş yaşında.
Sneijderi bir çok takım ister ama maaşı çok yüksek. Büyük takımlarda yaşından dolayı bu yatırıma girmez kolay kolay.
Talisca yı niye kimse almıyor bu genç yaşında da alt seviye bir lige kiralık yollanıyor hemde 2yıllık bir süreyle?
Okadar gençte sayılmaz artık aslında. 25 milyonda para değil büyük dediğimiz kulüpler adına bu bir engel ise, büyüğü geç stoke City ler bile verir o parayı. Talisca yı çok abartıyorsunuz buralarda bence. İyi oyuncu ama bencede Ultra yüksek seviyede değil. Olsa zaten yaşı itibariyle çoktan büyük liglerde olurdu. Yaş olacak 24 talisca da farkındaysan. Ligimiz için üstün seviyede ama Avrupa için demek ki ciddi eksikleri var.

Abartmiyorum ki . Sneijderla karsilastirinca halimize aciyorum

maas ve geri bildirimi kiyaslayinca

bir ara atiba sosa ve q7 nin toplam seneligi sneijderdan dusuktu mesela , dursun effect

Leva sozlesmesi bitti bonservisi eline gecti , nasil bonservisli gidecekti x takima :)

sneijderi ise kovduk ! Ne talibi var ne ilgileneni , yakinda ibizaya doner
işte senin kafanda kovduk olarak yer edindi,halbuki adan gitmek istemese nah kovardın. Çok iyi geçirdi sana Fatih öyle bir kıvırıyorsun ki. Önce bonservisi olmayan dedin şimdi anlaşarak ayrılan adama kovduk diyorsun.

Senin bu Sneijder düşmanlığı Talisca aşkı içinde bir düşüncem var. Dursunun sizi mamaladığı kesin ama bundan bağımsız sorun ne Sneijderin ki küçük Taliscanın ki büyük mü, sorun bumu?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt