Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme!

Adam bosta ne kivirayim ? Ben bedelsiz giden adamlari degil sneijderin bedelsizken alinmayisini degerlendirdim

buna cevabiniz varsa verin ya da gider yarin bayern e alirim cevabimi

adam klupsuz tr ligi 4 uncusunden kovulmus statude
Kaç gün olmuş gideli sneijderin . Samdoria konusunu da bilmiyorsun deme ki onlarda sonradan vazgeçti fazla star olduğu için.
Yıllık 4-5milyon mal olacak bu yaşta adamı bir iki günde planlamayı yapmadan kim alır pat diye? Merak etme sneijder kendisine en uygun şekilde takım ve sözleşmede bulur transfer penceresi kapanmadan.

Kaç gün olmuş gideli sneijderin . Samdoria konusunu da bilmiyorsun deme ki onlarda sonradan vazgeçti fazla star olduğu için.
Yıllık 4-5milyon mal olacak bu yaşta adamı bir iki günde planlamayı yapmadan kim alır pat diye? Merak etme sneijder kendisine en uygun şekilde takım ve sözleşmede bulur transfer penceresi kapanmadan.

Iste ben de bu sebeplerden bu 5 milyonu sacmalik olarak gundemde tutuyorum

sabriye ona buna az laf cakmadik , sneijder de payina dusen zilgiti yiyecek elbet

sabriye ona buna az laf cakmadik , sneijder de payina dusen zilgiti yiyecek elbet
İşte bu kafa ile bir halt bilmediğimi sergiliyorsun. Karşılaştırdığın adam sabri lan sabri, ne kazanmış bugüne kadar uluslararası seviyede. Bilip bilmeden konuşan omurgasız yalak. Sen bu yüzden değil belli kişisel bir çıkarına engel olduğu için gündemde tutuyorsun, bu belli.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:

Ciddi olamazsın . Sneijder in maaşının yarısını en az markasına cvs ine ödüyorsun sen. Sabri kim ki onunla kıyaslaya biliyorsun maaş olarak.
Sneijder drogba gibi oyuncuların aldığı bu yüksek maaşın nedeni dünyada ki marka değerleri ve sonra kalitelerinde. Bunu kavraya bilecek zekaya sahip olduğunu düşünüyorum aslında Sinan.

600 bin mi ? Valla sneijder en son bunun yaklasik 8 katini aliyordu

sahsen mudur ile isci arasinda bile bu farklar yok , ustelik ikisi de 2 senedir ise yaramiyor

yine de zam verilecekse de ihya etmek degil satista bonservis amaciyla verilsin anca
Barcelona futbolcularının aldığı parlardan haberin yok belliki... İşçi müdürü boş ver, işçi genel müdürü boş ver işçi holding sahibi ile arasındaki fark gibi... Haybeden konuşmak kolay. Sana kalsa heralde Messi'nin maaşını Sinan'a fiksleyeceksin...

Ciddi olamazsın . Sneijder in maaşının yarısını en az markasına cvs ine ödüyorsun sen. Sabri kim ki onunla kıyaslaya biliyorsun maaş olarak.
Sneijder drogba gibi oyuncuların aldığı bu yüksek maaşın nedeni dünyada ki marka değerleri ve sonra kalitelerinde. Bunu kavraya bilecek zekaya sahip olduğunu düşünüyorum aslında Sinan.

Ama iste sorun da bu , neden "biz" oduyoruz sadece , sneijder bize sneijder da baskasina degil mi

bir kalbur ustu klup cikarip veremiyor mu bu parayi

Barcelona futbolcularının aldığı parlardan haberin yok belliki... İşçi müdürü boş ver, işçi genel müdürü boş ver işçi holding sahibi ile arasındaki fark gibi... Haybeden konuşmak kolay. Sana kalsa heralde Messi'nin maaşını Sinan'a fiksleyeceksin...

Ama bugun ronaldoyu messiyi vs istemeyen olmaz , sneijder e de bir takim cikarip "al be 5 degil ama 3,5" veriyorum demezse demek ki adama bizim atfettigimiz degeri gosteren baska klup yok anlami cikmiyor mu

Ama iste sorun da bu , neden "biz" oduyoruz sadece , sneijder bize sneijder da baskasina degil mi

bir kalbur ustu klup cikarip veremiyor mu bu parayi
Sneijder bir proje oyuncusu. Yani aldığın vakit takımı onun üzerinden planlamaya mecbursun Sinan. 34 yaşına girecek bir sneijderi şimdi hangi kalbür üstü dediğin takım alır? Adamlar günlük düşünmüyor kadro planlamayı yaparken bazı ülke takımları gibi.

Muslera'yi da kimse istemiyor bu kötü oyuncu oldugu anlamina mi geliyor. Sneijder parasindan feragat etti sen de herhalde beyninden feragat etmissin.

Sinan konulara objektif acıdan bakmaya ve yorumlaya çalışan bir kişi ama bencede analiz kabiliyeti biraz eksik kalıyor şimdilik ama bu sadece kendi görüşüm. Belkide biz yanlış değerlendiriyoruz konuları. Bunu öğrenmek için konuşup tartışmak gerekir birbirimizi kırmadan. Sinan gibi çok insanlar var bu dünyada. Gerçek hayata karşılaşsak beynini yıkardım onun da türkçe den sınıfta kalırdım bende galiba o vakit. Veya o benim beynimi yıkardı bilemem tabiki.

Ben olaylara sevgi duygu tahmin gibi degil materyalist maddesel bakan bir insanim

yarin sneijder bizden aldigi paraya gider bayern e veya bir tik alti bir takima imza atar dersimi alirim

ama adam bosta amsterdam ibiza takilip sonra da 5 milyonun yarisina tamah ederse benim gozumde sinek ikilidir

2010 da ne oldugu beni ilgilendirmez , onun ekmegini yedi , artik 2018 arefesindeyiz

Sneijder bir proje oyuncusu. Yani aldığın vakit takımı onun üzerinden planlamaya mecbursun Sinan. 34 yaşına girecek bir sneijderi şimdi hangi kalbür üstü dediğin takım alır? Adamlar günlük düşünmüyor kadro planlamayı yaparken bazı ülke takımları gibi.

Peki avrupalilar takimlarini sneijder uzerine planlamiyor da , onlarla yarisma amaciyla yola cikan biz bir kamyon parayla bunu yapmaya calisalim ?

Ben olaylara sevgi duygu tahmin gibi degil materyalist maddesel bakan bir insanim

yarin sneijder bizden aldigi paraya gider bayern e veya bir tik alti bir takima imza atar dersimi alirim

ama adam bosta amsterdam ibiza takilip sonra da 5 milyonun yarisina tamah ederse benim gozumde sinek ikilidir

2010 da ne oldugu beni ilgilendirmez , onun ekmegini yedi , artik 2018 arefesindeyiz
zaten artık 2018 arefesinde olduğumuz için artık Avrupa takımları sneijdere o parayı vermez. Anca bizim gibi ülke takımları oda kalitesiz liglerinr çekebilmek için. Örnek senin göklere çıkardığın fikonun pepeyi getirmesi gibi, bir senedir piyasada olmayan pepe hani işine gelmiyor dimi söz konusu beşiktaşın olunca.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Peki avrupalilar takimlarini sneijder uzerine planlamiyor da , onlarla yarisma amaciyla yola cikan biz bir kamyon parayla bunu yapmaya calisalim ?
çünkü Avrupada ki takımların ligleri kaliteli. Onlar belirli bir yaştan sonra oyuncuları elden çıkarırlar, işte o oyuncular da anca o yaştan sonra bize gelir.

Yine ve yeniden örnek pepe ve beşiktaş

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu elemanı bir sure önceye kadar seviyordum ama son osterds maciyla takımdaki en sevmedigim topçu konumuna yükseldi. Defolsun gitsin. Bugün 11deymis bi de. Gene takımını satmaz ins.

Muslera'yi da kimse istemiyor bu kötü oyuncu oldugu anlamina mi geliyor. Sneijder parasindan feragat etti sen de herhalde beyninden feragat etmissin.

Kimse istemiyordan ziyade, bizim verdigimiz parayi kimse vermez kolay kolay. Kaleci icin cok iyi kazaniyor. Ama burada iddia edildigi gibi ilk 10 yada hatta ilk 5 kalecisi olsa, süpürürler adami büyük kulüpler. Bir sene top oynamis cengiz, yada bakambu gibi adamlara verdikleri para ortada. Yani gayet takip ediyorlar.

Adam deminden beri sneijdere sallıyor, Avrupa takımları üzerimden örnek veriyor ama göklere çıkarıldığı beşiktaş ve fikonun uzun zamandır oynamayan yaşı kemale ermiş adama verdiği parayı konuşamıyor

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Kimse istemiyordan ziyade, bizim verdigimiz parayi kimse vermez kolay kolay. Kaleci icin cok iyi kazaniyor. Ama burada iddia edildigi gibi ilk 10 yada hatta ilk 5 kalecisi olsa, süpürürler adami büyük kulüpler. Bir sene top oynamis cengiz, yada bakambu gibi adamlara verdikleri para ortada. Yani gayet takip ediyorlar.

Iyi de Cengiz 20 yasinda Bakambu 24 yasinda transfer oldu. Genc oyuncular bunlar.

Dedigin gibi bizim verdigimiz paralari Avrupa da kolay kolay vermezler kalecilere. Vallah bence Muslera Top10 da ister katil ister katilma. Bravo Hart gibi heriflerin cirit attigi yerde Muslera'nin bunlardan fazlasi bile vardir.

Üst Alt