Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Fatih TERİM, CL'de hiç gruplardan çıkamadı,

ilk amaç gruptan çıkmak olmalı....Çeyrek Final için biraz vakit var...

Sartlar ayni degil,suan bütce olarak stad olarak cok farkli bir konumdayiz,uluslar arasi tecrubeye daha fazla sahibimiz,daha fazla yabanci oyuncu keza oynatma imkanina sahibimiz,yani bu sefer farkli olur,avrupa basarisida ortada Terimin,bana göre ilk senemizde hedef gruptan cikmak elenmek gibi bir mantelite olmamali,gidebildigin yere kadar gidersin,finalse final,tabiki cok zor hatta imkansiz gibi gözüküyor ama futbolda hedefleri mac mac koyup sürekli kazanmayi hedeflersin,ceyrek final yapamayiz simdi gruplardan cikalim mantigi ile futbolcu teknik heyet sartlansa bastan kaybetmis demektir,Fatih hocayi biliyoruzki ilk seneside olsa bu takimin hedefi final oynatmak olur!

Sampiyonlarligi icin 3-4 Yeni transfer sart onlarida hemen takima monte etmemeliyiz biraz alistira alisra takima sokmaliyiz,transferleri cok erken yapmaliyiz,hazirlik maclarinda kampta olmalilar ama en önemlisi cok üst düzey bir forvete ve bir kanat oyuncusuna ihtiyacaimiz var,gene olmazsa olmaz bir stoper,ve bir yedek sol bek....Bunlari yapacagiz zaten kuskum yok,tabanca gibi bir takim olacagiz,gruplardanda kesin cikacagiz inancim tam,lider olarak cikip cikamiyacagimizida kuraya göre degerlendiririz,suan cogu sampiyonlarligi takimindan iyi seviyedeyiz,dünkü oyunumuz öyle yabana atilir cinsten degildi.

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Çeyrek finale biz niye çıkamayalım ki. Ben çeyrek finali zorlarız ve çıkarız diyorum.

Onu bilmemde, bu takımın kazancı söyle çifte katlansa süper olur :)

ya grupta 3. olup uefaya gideriz ve en az yarı final oynarız yada gruptan çıkar çeyrek finali görürüz. Bazı arkadaşlar yarı final falan diyor o çekeceğimiz kuraya bağlı. önceki turlarda r.madrid yada barcelona gelirse eleniriz.biraz b.münich'ten de çekinirim. bunların dışındaki italyan,ingiliz,ispanyol tüm takımlarla kafa kafaya mücadele edebileceğimizi düşünüyorum. tabi diğer liglerden porto,psv,marseille gibi iyi rakipler de var

Gelecek takviyelere göre değişir bu durum.Ama gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

apoel-benfica bunlar bizden iyi degil ama adamlar devam ediyor cl de
Benfica iyi bir takım bence ama apoel sürpriz takım ara sıra çıkıyor böyle takımlar. bir forvetleri var brezilyalıydı galiba onun sayesinde bu kadar ilerlediler at Fink'e hesabı...

gruplardar cikarsaz zaten büyük bir basari olur

insallah daha da ileri gelmeye basarariz

Çeyrek finale biz niye çıkamayalım ki. Ben çeyrek finali zorlarız ve çıkarız diyorum.

gruptan çıktıktan sonraki kurada güçlü rakip gelirse işimiz zor olur kura şansımız varsa çıkarız tabi ama bunları konuşmak için erken

Cok iyi takviyeler gerekiyor. Ama yapilirsa 2. olarak gruptan cikariz diye dusunuyorum. Ceyrek final hayal.

Transfer sart:

sol bak:taiwo

sol acik: ambramat

sag acik: G.töre

golcü:huntelaar

defans:s.tasci

kale:eek:nurk.

yedek:h.atlintop

bu kafi yari final garanti insallah

söle üc bes zengin cikip bu elemanlara sponsor olsa

ama nerdee

bunları konuşmak için erken şuan annemizin ligindeki performasını biliyoruz takımın

Durun hemen kapılmayalım böyle şeylere.Bu playyof anasının gözü gibi.Şansa bala gider ts playofta 2 maçtada yener bizi opp önümüze geçer,istersen 20 puan fark at normal sezonda bişeye yaramıyo.

Transfer sart:

sol bak:taiwo

sol acik: ambramat

sag acik: G.töre

golcü:huntelaar

defans:s.tasci

kale:eek:nurk.

yedek:h.atlintop

bu kafi yari final garanti insallah

söle üc bes zengin cikip bu elemanlara sponsor olsa

ama nerdee

Ha bide garanti :D

ŞL'den elenenlerin kadrosuna bir bak istersen ..

(Robben- Ribery) Bir Bayern Münihin kanadına bakın off off fırtına misali. Onun gibi olamaz tabiki de ama çeyreği olsa gene bize yeter.

ŞL'de en önemlisi kura şansı. Bakın Apoele, Trabzona(Gerçi Trabzon gruptan çıksa karşısına Real Madrid gelecekti :D).

Çeyrek Final tadından yenmez ama transfer şart bunların olması için

Beyler lig hepimizi aldatıyor üst düzey takım yok şuan ligte.Bence bu kadro ile devam edilmeli Emre Hakan Engin Neceti kulübeye çekilip Servet Ayhan Gökhan Baros Çağlar gibi oyunculara teşekkür edilmeli.İki kanat oyuncusu bir sol bek bir forvet ve alternatif orta saha alınırsa çeyrek final garanti diyorum.

Apoel , Benfica çıkmış biz mi çıkamayacağız biz bunların ikisinide tokatlarız şu anda Bayern Milan gibi takımlarla baş edebilmemiz2 tane kaliteli oyuncu şart özellikle kanatlara

Apoel , Benfica çıkmış biz mi çıkamayacağız biz bunların ikisinide tokatlarız şu anda Bayern Milan gibi takımlarla baş edebilmemiz2 tane kaliteli oyuncu şart özellikle kanatlara

Boyle bir yorum yerine, bu adamlarin nasil basarili olduklarini didiklesek daha iyi olur bence :ka19:

Potansiyelimiz kesinlikle var, bunu hepimiz biliyoruz. Ama bunu teknik ve taktik etkenleriyle harmanlamak gerek.

Üst Alt