Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Ünal Aysal'ın kendini tanıtması lazım,biraz medyada boy göstermeli.Kimse tanımıyor adamı.

Adnan Polat kötü baslamadi ki? Uzun zaman sonra heycan duymamizi sagladi ancak 2. sene o heycani yerle bir edecek kapasiteye sahip baska bir adam daha yoktur :) Yani bu kadar hatayi bir anda yapacak adam yeryüzünde yoktur :) Adnan Polat o yüzden bitti. O stratejiyi devam ettirseydi hala baya destekcisi olacakti diye düsünüyorum cünkü dogru stratejiydi.

Biz Adnan Polat´tan sadece 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu beklerken, darmadagan etti bütün takimi :) Gecen seneki kadronun üstüne 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu alsaydi, acik ara 15 puan farkla sampiyonduk simdi.

Ama

-Adnan Polat Haldun Üstünel´i yolladi ve büyüyü bozdu.

-Sonra herkesin taptigi Keita´yi yolladi.

-Ondan sonra Topal´i yolladi.

-Gökhan Zan´i takimda tutup Emre Güngör´ü yolladi

-Lig basladi hala transfer yapamadi

-Misimovic´i katakulliyle alip katakulliyle yolladi

-Arda´yi taraftara yem etti ( Aziz Yildirim´a Ugur Dündar´in programinda hakettigi cevabi vermeyerek Arda´yi bitirdi )

-Elano´yu 8´e alip 3´e satti

Say say bitmiyor ki :) Ama ilk stratejisi cok dogruydu ve öyle devam etseydi bugün hala herkes büyük Baskan diyor olacakti.

iste budur...!!!

onur reis analizi yapmis dagilin beyler :D

Helvaci gibi sinsi bir baskana ihtiyacimiz var,ne yapip edip baskanda olacak bence.

Aysal'la Helvacı'nın farkı Helvacı'yı lig tv de Melih ağırladı Aysal'ı Şansal ağırlıyor.

Adnan Polat 108

Mehmet Helvaci 10

DEAR LORD someone ustume toprak atsin :S:S:S:S

Mehmet Helvacı, öngörüsü ve zekasıyla ve 7 yıllık deneyimiyle bence

Galatasaray'ı tekrar Avrupa devi yapabilecek vizyona sahip görünüyor. Ve dikkat edin her dediği çıkıyor.

Kesinlikle Mehmet Helvacı. Ünal Aysal'ın da duruşu iyi ama Mehmet Helvacı daha istikrardan yana bir tutum gösteriyor. Sakinliğiyle , Rijkaard'a sahip çıkışıyla Mehmet Helvacı.

Eğer Adnan Polat'ın yaptığı tüzük değişikliklerine takılıp onlarla uğraşmazsa çok da başarılı olacaktır.

unal-aysal,-galatasaray-baskan-adayligini-acikladi-299029-01.jpg

Ünal AYSAL yeni bir soluk yeni bir kişilik yeni bir heycan profesyonel görüş :b5::b5:

Kısa bir helvacı reklamından sonra Ünal reise basarılar dileyelim.

Eğer ki beni yanlış anlazsanız ben şahsen Adnan Polatın olmasını isterim neden? Futbol takımı olarak bu sene bizim için hüsran olmuş olabilir ama unutmalaımki galatasaray şirket olarak firma olarak marka olarak çok çok iyi bir yere gelmiştr. Bence bu hale getirilmeye çalışdığı için futbol takımına önem verilmemiştr. Önümüzdeki sezon inanıyorum ki Adnan Potal devam ederse çok farklı şeyler olacak. Şahsi görüşüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt