Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Ünal Aysal olmalı. Eğer köprüyü geçene kadar değilse, kafasındaki düşünceler çok doğru işler.

Galatasarayimizda hangi baskani görmek istiyoruz?

Sevgili Galatasaray Aşıkları,birazda bu konuya eğilelim ne dersiniz?

Hangi Başkan Sizce.....

Saygılarımla....

şu durumda ünal aysal kesin başkan seçilmeli...kaldıki ben bile aday olsam o bahsedilen kadroyla seçilmem gerekir..

Cevap: Galatasarayimizda hangi baskani görmek istiyoruz?

Ünal Aysal'a karşı fikirlerim pozitif yönde değişmeye başladı, hadi bakalım.

Mehmet Helvacı bir adım önde.En azından adam yapacaklarını kimi getireceğini apaçık söylüyor.Ünal Aysal gibi kafalarda soru işareti bırakmıyor.

Adnan Polat kötü baslamadi ki? Uzun zaman sonra heycan duymamizi sagladi ancak 2. sene o heycani yerle bir edecek kapasiteye sahip baska bir adam daha yoktur :) Yani bu kadar hatayi bir anda yapacak adam yeryüzünde yoktur :) Adnan Polat o yüzden bitti. O stratejiyi devam ettirseydi hala baya destekcisi olacakti diye düsünüyorum cünkü dogru stratejiydi.

Biz Adnan Polat´tan sadece 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu beklerken, darmadagan etti bütün takimi :) Gecen seneki kadronun üstüne 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu alsaydi, acik ara 15 puan farkla sampiyonduk simdi.

Ama

-Adnan Polat Haldun Üstünel´i yolladi ve büyüyü bozdu.

-Sonra herkesin taptigi Keita´yi yolladi.

-Ondan sonra Topal´i yolladi.

-Gökhan Zan´i takimda tutup Emre Güngör´ü yolladi

-Lig basladi hala transfer yapamadi

-Misimovic´i katakulliyle alip katakulliyle yolladi

-Arda´yi taraftara yem etti ( Aziz Yildirim´a Ugur Dündar´in programinda hakettigi cevabi vermeyerek Arda´yi bitirdi )

-Elano´yu 8´e alip 3´e satti

Say say bitmiyor ki :) Ama ilk stratejisi cok dogruydu ve öyle devam etseydi bugün hala herkes büyük Baskan diyor olacakti.

Ekleyim ; sürekli taraftarı kandırmaya çalıştı, hiç bir zaman taraftarın yanında olmadı.

Mehmet Emin Karamehmet kesinlikle artık yönetimlere girmeli ve 10 yılın ardından başkanlık görevini üstlenmeli. Gerçekten Galatasaray'ı alır, Dünya'yanın en üst noktasını taşır. Ve bugün bize medyanın yaptığı oyunları, bir daha rüyamızda göremeyiz. Galatasaray derken, bütün medya kekeleyerek Galatasaray demeye başlar. Şuan tartışmasız Türkiye'de ki iş adamlarının içinde en güçlüsüdür Karamehmet. Aziz Yıldırım fln bu adamın yanında pamuk şeker kalır.

Mehmet Emin Karamehmet kesinlikle artık yönetimlere girmeli ve 10 yılın ardından başkanlık görevini üstlenmeli. Gerçekten Galatasaray'ı alır, Dünya'yanın en üst noktasını taşır. Ve bugün bize medyanın yaptığı oyunları, bir daha rüyamızda göremeyiz. Galatasaray derken, bütün medya kekeleyerek Galatasaray demeye başlar. Şuan tartışmasız Türkiye'de ki iş adamlarının içinde en güçlüsüdür Karamehmet. Aziz Yıldırım fln bu adamın yanında pamuk şeker kalır.

Hocam anlamıyorum nedir bu paralı adam merakımız şunu bikere anlayalım galatasaray kulübü dernekler yasasına göre yönetiliyor.. paralı adam gelip para filan vermez .. mehmet emin karamehmet futboldan anlıyormu ? neye göre gelmeli diyorsunuz ayrıca bir noksan daha var mehmet emin kara mehmet ünal aysalın altında çalışırmı... biraz hayali bir istek olmuş

ankette unal aysal in acik ara cikmasi beni cok sasirtti. Bu adam baskan olursa cebinden para aktaracak ve tupcunun besiktasa yaptigi gibi aile sirketine cevirecek klubu. ne kadar mehmet helvaciyi sevmesemde eger ikisi aday olursa kesinlikle Mehmet helvaci nin olmasini isterim. Umarim aysal baskan olamaz. Once helvacinin dedigi klupten kazanc saglama olayinida bir aciklasin.

ankette unal aysal in acik ara cikmasi beni cok sasirtti. Bu adam baskan olursa cebinden para aktaracak ve tupcunun besiktasa yaptigi gibi aile sirketine cevirecek klubu. ne kadar mehmet helvaciyi sevmesemde eger ikisi aday olursa kesinlikle Mehmet helvaci nin olmasini isterim. Umarim aysal baskan olamaz. Once helvacinin dedigi klupten kazanc saglama olayinida bir aciklasin.

1. Bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmaz, bilip bilmeden konusmayiniz lutfen.

2. Adam kendi agziyla acikladi kulube para aktarmicam, hic bir yonetici bunu yapmamali vs diye. Savundugun adam Helvaci kendi agziyla gerekirse kulube KENDI CEPLERINDEN para yatiracagini acikladi. Buyur yine savun adamini.

3. Su kazanc saglama olayina zaten coktandir cevabini verdi. Helvaci bos bos tehtidlerle gelecegine iddaa ettigi belgelerle konussun. Gecenlerde Unal Aysal'i tehtid ederek ozur dilesin yoksa belgeleri ortaya koyacam dedi. Unal Aysal ozur dilemedi ve HALA o belgeleri ortaya koyacak. Bugun yine tekrarladi bunu, bos bos tehtid ettigi belli degil mi? Adam ozur dilemiyor, s!k!yorsa belgelerle konussun.

4. Sanirim medya'yi pek takip etmiyorsunuz ...

Vallahi sevmedigim, cok ama cok antipatik buldugum halde Aysal olacagina, Helvaci olsun diyorum )))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt