Sizce kırılma noktamız ?


2008'den beri takım bir ileri iki geri gidiyor. Hagi'nin devraldığı takımla Kalli'nin devraldığı takım neredeyse aynı noktada.Sizce bu 3 senelik sürecin sonunda şu noktada olmamızdaki en büyük etken nedir ?
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?Kalli'nin kovulması.O günden beri herşey tepetaklak gidiyor kademeli olarak. Lincoln'ün top oynadığı Skibbe'nin ilk devresi hariç futbol namına zaten birşey ortaya koymadık. İpleri futbolcuların eline verdikten sonra geriye birşey kalmadı.
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?Lincoln üzerinden başlatılan karalama kampanyası, medyaya verdiğimiz ilk fireydi. O dönemden sonra medya aç kurtlar gibi sürekli üzerimize saldırdı. Skibbe gibi, Rijkaard gibi nice değerleri yitirmemize neden oldu. Sonra doğal olarak dengemizi kaybettik, kapasitemizi düşürdük. Şu anda kapasitemize uygun hareket ediyoruz, ileride neler olacak orası tabi ki muamma...
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?Skibbe gönderildiğinden beri patinaj çekiyoruz yönetimsel açıdan.. Yanlış üstüne yanlışlarla doğru yapılmaya çalışılıyor..
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?Lincoln ve Keita'nın sebep yokken gönderilmeleri, takım oyununa katkı sunmayacak futbolcularla takımın doldurulması.
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?taraftar, taraftar taraftar kim ne derse desin biz getirdik bu hale düşünün anlarsınız.
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?Arda Turanla ilgili alinan kararlarda yonetimin ne buyuk fiyasko oldugu belliydi zaten..
 
Cevap: Sizce kırılma noktamız ?adnan polat yönetiminin tekrar seçilmesi.adnan öztürkten daha kaliteli ve tanınan birisinin başkanlığa adaylığını koymaması
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt