Size Göre En Yakışıklı Erkekler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Yakışıklı Erkekler

Cevap: Sizce Türkiyenin en yakışıklı erkeği hangisi?

Şu an için şöyle budur kesinlikle diyeceğim biri pek yok ama eskiden olsa ...

resim009e.jpg
herhalde banko favorim olurdu adamı allah çok biçimli yaratmış lan :D

George Best stayla..

Ayinesi iştir kişinin gerisi fani:) Bunların hepsi bir gün yaşlanacak o zaman yüzlerine kimse bakmaz. Sonrası malum kara toprak.

Kıvanç Tatlıtuğ'a yakışıklı degil diyen erkek KISKANC'tir. Bu kadar basit. Baska hicbir aciklamasi yok. Mesela Angelina Jolie uyuzun teki, Brad pitti kapti, utanmadan eriften catir cutur dogurdu, tutarsam yolarim blablabla ama COK GUZEL. Yani komplekslerimizden kurtulalim. Sabah aksam telef olsan sokaklarda Kıvancin yarisi kadar yakışıklı bi erif bulamassin, zaten kokunde kesin bi bulgarlik bi halt vardir, yoksa normal turk erkegi oyle degil.

:ays:

Kıvanç Tatlıtuğ'a yakışıklı degil diyen erkek KISKANC'tir. Bu kadar basit. Baska hicbir aciklamasi yok. Mesela Angelina Jolie uyuzun teki, Brad pitti kapti, utanmadan eriften catir cutur dogurdu, tutarsam yolarim blablabla ama COK GUZEL. Yani komplekslerimizden kurtulalim. Sabah aksam telef olsan sokaklarda Kıvancin yarisi kadar yakışıklı bi erif bulamassin, zaten kokunde kesin bi bulgarlik bi halt vardir, yoksa normal turk erkegi oyle degil.

kıvanç bişey göçmeni ya bilmiyorum.

Hayatımda bu kadar saçma mantık görmedim :) , başkasının zevkine göre yakışıklı Kenan'dır senin zevkine göre Kıvanç'tır.

Kıskanan insan öbürüne de yakışıklı demez, got it?

Hayatımda bu kadar saçma mantık görmedim :) , başkasının zevkine göre yakışıklı Kenan'dır senin zevkine göre Kıvanç'tır.

Kıskanan insan öbürüne de yakışıklı demez, got it?

Guzellik/yakışıklılık o kadar da göreceli bir sey degil. Belli kusurlari olan birini begenirsin onu tartisirsin. Ama ben kivanci SIRF KISKANDIGI ICIN "FAZLA SARI" diyen erkek biliyorum. Baska kimi istiyorsan begenmessin, bu da kiskancliktan degil kisinin zevkinden kaynaklanir ama kalkip brad pitt, kivanc vs gibi adamlari tartisacak halin yok. Kadinlar icin de bu gecerli, yanlis anlasilmasin :ays:

Niye sen torres e çirkin dediğine göre bence baya göreceli bişey:)

Niye sen torres e çirkin dediğine göre bence baya göreceli bişey:)

kusurlari olan her erkek/kadin diyorum zaten, okurken anlamaya calis bi de. torresin yuzu izelle kapişir, kainatta ne kadar çil varsa yuzunde bi araya gelmis. uzaga gitmeye gerek yok, zorlasan forumda torresi sollayacak bir suru uye bulursun ama iste parasi olmayinca kadinlar sevismiyor, o da ayri dert :ays:

ayrica sirf iyi futbolcu diye bazi tipsizlere rica ediyorum hayran kalmayin. kalin ama futboluna filan :ays:

Torres başlığına bak,torres i futbolcu olarak sevmem pek,hatta tevez torres i ezer dedim kaç kere aynı başlıkta,ya neyse uzar bu tartışma erkeklerle ilgilenmiyorum ben banane:D,torres tipsiz olsun varsın.

Torres başlığına bak,torres i futbolcu olarak sevmem pek,hatta tevez torres i ezer dedim kaç kere aynı başlıkta,ya neyse uzar bu tartışma erkeklerle ilgilenmiyorum ben banane:D,torres tipsiz olsun varsın.

Torres iyi yine, Mesuta "ayhhh cok seker cocuq" diyen kizlar uredi yau :ays:

Üst Alt