Size Göre En Yakışıklı Erkekler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Size Göre En Yakışıklı Erkekler

Cevap: Sizce Türkiyenin en yakışıklı erkeği hangisi?

Ben Kenan'ı yakışıklı bulmuyorum, orta şeker bir Türk erkeği gibi duruyor. Kıvanç da yakışıklıdır ama görmemişler gibi abartmaya gerek yok.

Aynen.Hele iskandinav ülkelerinde yolda geçen 2 erkekten 1i kıvanç a benzer.Kenan gibi karızması olan adam nerde var?

Zaten turkiyede yolda geçen 2 erkekten 1i kıvança benzemedigi icin turkiyenin "en yakisiklisi" o diyoruz. Cunki yurtdisindaki herhangi bir vatandasla ancak onu kiyaslarsin. simdilik baska birisi yok ki.

Ayrica kenani inanilmaz abartiyorlar bence, kenan bi kere o burun yapisiyla yakisikli filan olmamali. karizma filan deyin bari :ays::ays:

:ays:

Zaten turkiyede yolda geçen 2 erkekten 1i kıvança benzemedigi icin turkiyenin "en yakisiklisi" o diyoruz. Cunki yurtdisindaki herhangi bir vatandasla ancak onu kiyaslarsin. simdilik baska birisi yok ki.

Ayrica kenani inanilmaz abartiyorlar bence, kenan bi kere o burun yapisiyla yakisikli filan olmamali. karizma filan deyin bari :ays::ays:

:ays:

O ne burun bee..Kenan'dan hiç beklenmeyecek bir hareket.

Erkek dediğinin yakışıklılıktan önce bir karizması olmalı . Kıvanç 0 karizma . Mesela bana Orlando Bloom mu ? , Leonardo Di Caprio mu ? deseler Orlando Bloom derim .

Her sac modelinin yakistigi tek turk erkegi de kivanc ve kisa sacli hali de karizmatik. kenani uzun sacli dusunun bi de :ays:

ulvi-facebook-a-uye-olursa.jpg

Sedat Abiyi nasıl unutursunuz.

Edit:resim niye çıkmıyor ya?

9k=

Guzellik/yakışıklılık o kadar da göreceli bir sey degil. Belli kusurlari olan birini begenirsin onu tartisirsin. Ama ben kivanci SIRF KISKANDIGI ICIN "FAZLA SARI" diyen erkek biliyorum. Baska kimi istiyorsan begenmessin, bu da kiskancliktan degil kisinin zevkinden kaynaklanir ama kalkip brad pitt, kivanc vs gibi adamlari tartisacak halin yok. Kadinlar icin de bu gecerli, yanlis anlasilmasin :ays:

Brad Pitt'le aynı cümlede kullanman yakışmamış Kıvanç'ı:confused:(Kıvanç'a attım oyumu)

Behlül'ün eksiği genel yüz tipi bence. Durun saldırmayın, tek tek baktığımızda her yeri güzel ama bir araya gelince o kadar değil. Suratı ablak gibi biraz, yani şöyle diyeyim; karakterli bir suratı yok.

Bu çok önemli bir noktadır...

Brad Pitt'le aynı cümlede kullanman yakışmamış Kıvanç'ı:confused:(Kıvanç'a attım oyumu)

Behlül'ün eksiği genel yüz tipi bence. Durun saldırmayın, tek tek baktığımızda her yeri güzel ama bir araya gelince o kadar değil. Suratı ablak gibi biraz, yani şöyle diyeyim; karakterli bir suratı yok.

Bu çok önemli bir noktadır...

Kem küm etme Ahmet, tek bi kusurunu soyle, hadi dostum hadi bul bi tane hadi :ays:

Ama kivanci oveyim derken brad abiye azicik haksizlik ettim, eksküyüzmi :ays:

Bak bi sey soylicem ondan sonra linc edeceksiniz beni ama soyluyorum, hadi bakalim.. Simdi ben Bjk maci oncesi Mustafanin roportajini izledim, zaten bos konusur diye surata odaklandim, şey, nasil desem, hmm, :ays:, yani gozleri filan upuzun, karizmami denir ne denir, :ays:, tamam, neyse :ays::ays::ays:

Kem küm etme Ahmet, tek bi kusurunu soyle, hadi dostum hadi bul bi tane hadi :ays:

Ama kivanci oveyim derken brad abiye azicik haksizlik ettim, eksküyüzmi :ays:

Bana göre güzelliği göreceli olmanın ötesinde olan tek adam Brad Pitt'tir. Herşey var adamda.

Onun dışında herkes tartışılabilir, saygı duyarız.

Behlül'ün de eksiğini söyledim ya yahu suratı ablak gibi biraz. Tombul gibi, gereksiz bir genişliği var. Nasıl anlatayım işte karakterli bir yüz değil...

Bana göre güzelliği göreceli olmanın ötesinde olan tek adam Brad Pitt'tir. Herşey var adamda.

Behlül'ün de eksiğini söyledim ya yahu suratı ablak gibi biraz. Tombul gibi, gereksiz bir genişliği var. Nasıl anlatayım işte karakterli bir yüz değil...

Yau nasil karaktersiz adam behlul oldu, ciddi adam olmaz dediler ezelde sekiz oldu, halilken de iyiydi, gumusde de, yapma nolar :ays:

Aga bide lucas neill var,o da pek göreceli değil bu konuda:D,adam aşmış biraz:D

Yau nasil karaktersiz adam behlul oldu, ciddi adam olmaz dediler ezelde sekiz oldu, halilken de iyiydi, gumusde de, yapma nolar :ays:

O karakterden bahsetmiyorum yahu:D

Anlatamadım işte yüzün karakteri vardır...

Yunus, Lucas da iyidir ama beğenmeyeni var baya kızlardan... Şok oldum:b5::sad007:

Üst Alt