ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 3-0 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 1-0 Trabzonspor | İlk Yarı | 18 Ekim | Star TV

680661_detay.jpg

"Rus taraftarların yoğunlukta olduğu Lujniki Stadı'nda bazı Türk taraftarların da CSKA takımını desteklemek için maça geldiklerini ifade etmesi dikkat çekti.

Maça dakikalar kala binlerce taraftarlar takımlarını desteklemek için statta yerlerini aldı. Bayrak, balon ve çeşitli çalgılarla futbol izlemeye gelen CSKA taraftarlarının yanında az sayıda Türk taraftarları da görüldü. "

Yorumsuz..

Neden yorumsuz ? Cok normal adamlar istedikleri takimi tutar . Artik boyle seyleri asmamiz lazim . Ben de FB'nin oynadigi tum Avrupa maclarinda rakibi tutuyorum . Cunku Fener'den nefret ediyorum ve gozum Turk takimidir Turk futboludur gormuyor tiksiniyorum ve rakibi destekliyorum o adamlar da pek tabi ki desteklemek zorunda degil ne TS'yi ne bizi ne de baska bir Turk takimini .

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu 3.Maç | CSKA 1-0 Trabzonspor | İlk Yarı | 18 Ekim | Star TV

Renklerini belli etmişler.

Ben cok seviniyorum böyle olmasına. Hiç değilse onların ne kadar türk olmadığı bizim ne kadar türk olduğumuz ortaya çıkmış oluyor.

Neden yorumsuz ? Cok normal adamlar istedikleri takimi tutar . Artik boyle seyleri asmamiz lazim . Ben de FB'nin oynadigi tum Avrupa maclarinda rakibi tutuyorum . Cunku Fener'den nefret ediyorum ve gozum Turk takimidir Turk futboludur gormuyor tiksiniyorum ve rakibi destekliyorum o adamlar da pek tabi ki desteklemek zorunda degil ne TS'yi ne bizi ne de baska bir Turk takimini .

Haklisiniz fakat bunu ulu orta yapmak "yorumsuz" yorumunu isabetli kiliyor.

Hadi Trabzon hadi kazan şu maçı sevindirme içimizde ki İrlandalıları.

Haklisiniz fakat bunu ulu orta yapmak "yorumsuz" yorumunu isabetli kiliyor.

Neden ulu orta yapilmasin ? Terbiyesizce bir sey degil ki bu. Isteyen istedigi takimi tutar asil bunu ulu orta yapamamak garip olani . Nasil bir baskidir bu Turkiye'deki bunlar normal karsilansa stadlarda cikan boktan kavgalar suan olmazdi .

Mac berabere biter. Trabzonspor iyi oynuyor. En azindan Fenerbahce gibi ezilmiyorlar Avrupa´da. Aslanlar gibi oynuyorlar.

Renklerini belli etmişler.

Ben cok seviniyorum böyle olmasına. Hiç değilse onların ne kadar türk olmadığı bizim ne kadar türk olduğumuz ortaya çıkmış oluyor.

Ne alakasi var? Simdi ben Fener herhangi bir yabanci takimla oynarken rakibi destekledgim zaman TURKlugumden bir sey mi kaybediyorum ya da FB'yu desteklemeyince TURKlugum tartislir hale mi geliyor . At gozluguyle bakmayin arkadas artik soyle seylere .

Cevap: ŞL 11/12 B Grubu | CSKA 1-0 Trabzonspor | 2.Y | 18 Ekim | Star TV

Love'un saçlarını izlemekten maça bakamıyorum.

Şu Doumbia dehşet adam.2 sene sonra Eto´o kıvamına gelir.

Hiddink Rusya TD'si iken Berezutski kardeslerini ayiramadigi icin birini kaptan yapmis :D. Ertem anlatiyor:asd:

Trabzonspor maçı istiyormuş gibi gelmedi bana. Bu maçtan puan alsa CSKA'yı potaya sokmayacak.

Ertem belki kafasindan uydurmustur belli olmaz.

Trabzon akilli oynasa burdan galibiyetle bile ayrilir ama beynini kullanan yok arkadas. Az once TS 4e 4 yakalamisti yanlis gormediysem kontrataktan, oyle berbat bi orta yapti ki TS'li oyuncu saka gibi. Orda orta yerine kanattan inseydi veya iceri kat etseydi cok daha iyi olurdu.

Trabzon maci bal gibi de istiyor, adamlar bastiriyor daha ne olsun.

Doumbia'yı Love'ı falan izledikten sonra hala Baros'dan medet umuyor musunuz?

Üst Alt