ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

Milan'a yazık oldu.

[Eboue > Abate]

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

top ne kadar yuvarlaksa, milan da o kadar yuvarlak

1 pozisyon buldular sansla, baska pozisyona giremeden bitirdi maci

hakem cesur olsaydi, mac farka giderdi

Hakem maci temiz yönetti fakat Milandan kimsenin atilmamasi saka olmali,inanilicak gibi degil net iki kirmizi karti es gecti,bunun disinda verdigi tüm kararlar dogru.

Milanin top degil dövüs futboluna ragmen bugün enfes bir Barcelona vardi,o kadar iyi oynadilarki bana 5-0 lik real macini animsatti,topu harika cevirdiler Milana 2 dakika baski sansi bile vermediler, girdikleri %100 pozisyonlari gol yapsalar mac 1-6 gibi bir skorla biterdi,Milanida anlamak lazim koca Milanin kücük bir külüp gibi sahada kivranmasi cok dogal cünkü acik oynadiklari an Barcelonanin nasil sahane bir takim oldugu ortaya cikiyor,belkide su turnuvada Barcayi durdurucak tek takim Milandi,tüm Barcelonayi sevmiyenlere gecmis olsun,Sampiyon Barcelona...

Bir barcali olarak tebrikler barca diyorum :)

top ne kadar yuvarlaksa, milan da o kadar yuvarlak

1 pozisyon buldular sansla, baska pozisyona giremeden bitirdi maci

hakem cesur olsaydi, mac farka giderdi

hakem daha ne cesur olucak Barcelona forması giyip çıksaymış maça :ka21:

Katalunya ovrebo'nun heykeli yanina birde bu hakeminkini diksinler, hak etti reyiz

bir espanyollu olarak geber barça diyorum

milanı açık açık doğradılar. hakem zaten bi tarafından penaltı yumurtladı.

daha bide miskin miskin barça taraftarı her düşmesinde her kendini yere atmasında barça adına penaltı bekliyo seyircilerden müthiş bi huuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sesi sahaya inerken bacılarına muazzam şekilde giydirdim.

yumurtlanan fauller kartlar penaltılar vs vs vs.

hakemlerin bu pislik takımı bu kadar kollamalarından sonra barçanın grubuna düşmekten iyice korkmaya başladım. inanın hakemler bu şekilde kollamaya devam ederlerse real+milan+inter+bayern aynı anda sahada olsun yine yenemez bunları.

Bende bir Lokomotiv Sofia'lı olarak beter ol Barcelona beter ol Real Madrid diyorum :D

Yalnız şu Barcelona'daki Thiago ne kadar mal bir adamdır ya çok aradılar mı bu herifi arkadaş

İspanyollar iyiden iyiye tiksindirmeye başladı.Real-Barça finalinin düşüncesi bile mide bulandırıyor yemin ediyorum.Maç hakkındaki yorumumda ise Didier Drogba'dan alıntı yapacağım.

``It's a f..king disgrace!``

İspanyollar iyiden iyiye tiksindirmeye başladı.Real-Barça finalinin düşüncesi bile mide bulandırıyor yemin ediyorum.Maç hakkındaki yorumumda ise Didier Drogba'dan alıntı yapacağım.

``It's a f..king disgrace!``

Bu İtalyanlar hakemlerden çok çekiyor. Ama asıl suç İspanyol takımlarında kesin bir bit yeniği var bu işte Şampiyonlar Liginde Real Marid,Barcelona, UEFA'da Valencia,Atl.Madrid,Atl.Bilboa çok fazla takımları var

Busquets nede guzel dusuyor,artist.

Üst Alt