ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

Bu Pato ne hallere dustu ya. Mis gibi topcuydu ne oldu buna boyle?

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

Birde şu Barcelona'nın yediği ilk gol Mascherano danası ofsaytı nasıl bozuyor arkadaş herif 5 metreyle ofsayt bozuyor Hakan Balta yapsa çarmıha germiştik :D

sikici macti kesinlikle. ve hakem acaip tarafli mac yonetti. barcanin 2. penalti da puyol da milanliyi indiriyor rezalet penalti degildi. ikinci yari basinda ibranin pozisyon hakemin verdigi penaltilara gore > penaltiydi. robinhonun elle oynadigini kararini verdigi pozisyon var ki aman aman. kotu macti. hic hosuma gitmedi. barca sever olarak soyluyorum.

Hakem sağolsun bayağı taraflı maç yönetti.

Ilk yari güzeldi baya bence.

Ikinci yari cok kötüydü ama.

Barcelona geçen sezondan çok geride bu sene oynadığı futbol ile ve bunun sebebi bana göre Guardiola'nın işleyen bir dizilişi bozup 3-4-3 sevdasından başka birşey değil.Bugün İneasta'yı ortanın soluna hapsetmesi resmen futbol katliamı.(Gol atmış olabilir ama yaşlı Milan savunmasını beter edebilirdi.).Cuenca yokluktan oynamıştır muhtemelen ama ben beğenmedim her altyapıdan çıkan iyi olucak diye birşey yok tabii ki.Bu sene böyle giderse Madrid Nou Camp'ta Barcelona'yı uzun bir aradan sonra yenebilir,defansif açıdan da çok büyük zaafları var.Mascherano orta saha orjinli olduğundan bol pozisyon hatası yapıyor.Pique herhalde Shakira ile maç yapmaktan formundan uzak,Puyol ise yaşlandı normal olarak eskisi gibi değil.Chelsea eğer adam akıllı oynarsa bir supriz yapabilir.Ben bu sene finale çıksa bile bu Barca'nın şampiyon olacağını sanmıyorum.Hızlı oynayabilen rakipler karşısında çok zorlanıyorlar ve zorlanıcaklardır.

42krz.png

maç sonrası kutlamaları

42krz.png

maç sonrası kutlamaları

Hadsizlik olarak algılamayın ama neden bu kadar önem verdiğinizi anlayamıyorum. İsterse hakem Barca lehine versin tüm kararları ki cidden bana göre öyle bir durum yoktu ama ne olacak yani? İnanın İspanyolların bu kadar takıldığını düşünmüyorum ben şu mevzulara.

Hadsizlik olarak algılamayın ama neden bu kadar önem verdiğinizi anlayamıyorum. İsterse hakem Barca lehine versin tüm kararları ki cidden bana göre öyle bir durum yoktu ama ne olacak yani? İnanın İspanyolların bu kadar takıldığını düşünmüyorum ben şu mevzulara.

yaniliyosun o zmn namik. tarafli mac yonetti hakem. ne var bunu soylemekte. dalga gecmekte yahu. niye herkes geriliyor.

bizimki de maksat muhabbet olsun Galatasaraydan başka takıma sempatim yok zaten

yaniliyosun o zmn namik. tarafli mac yonetti hakem. ne var bunu soylemekte. dalga gecmekte yahu. niye herkes geriliyor.

Maçın tamamını izlemedim, bunu söylemekte de birşey yok, mesele abartmak, mesele hala bu konunun tartışılıyor olması. Ayrıca gerildiğimi nereden çıkarttın? Ben sadece şu forumda Barca - Real tartışmalarını okumaktan sıkıldım ve konulara girmeme gibi bir ihtimalim de yok, şu tartışmalar bizim maçlarımızda yapılsın yapılacaksa.

Üst Alt