ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

Hadsizlik olarak algılamayın ama neden bu kadar önem verdiğinizi anlayamıyorum. İsterse hakem Barca lehine versin tüm kararları ki cidden bana göre öyle bir durum yoktu ama ne olacak yani? İnanın İspanyolların bu kadar takıldığını düşünmüyorum ben şu mevzulara.

Türk futbolundan soğudu insanlar dostum.

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş Maçı | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu | 3 Nisan | Star

Maçın tamamını izlemedim, bunu söylemekte de birşey yok, mesele abartmak, mesele hala bu konunun tartışılıyor olması. Ayrıca gerildiğimi nereden çıkarttın? Ben sadece şu forumda Barca - Real tartışmalarını okumaktan sıkıldım ve konulara girmeme gibi bir ihtimalim de yok, şu tartışmalar bizim maçlarımızda yapılsın yapılacaksa.

mesela ben barca sever olarak hakemin kotu yonetimini soyledim. rezaletti yani. bence abartilmiyor. gayet yerinde hakemi tartismak

Hadsizlik olarak algılamayın ama neden bu kadar önem verdiğinizi anlayamıyorum. İsterse hakem Barca lehine versin tüm kararları ki cidden bana göre öyle bir durum yoktu ama ne olacak yani? İnanın İspanyolların bu kadar takıldığını düşünmüyorum ben şu mevzulara.

aynı kararları Galatasaray için fb karşısında verseler. hadi onları geçtim sadece 2. penaltıyı verseler başında saç kalmazdı yolardın hepsini.

seneye gideceğimizi varsayarsak bizimde böylesine doğranacağımız çok açık ve net.

düşünsene Galatasaray nou campta barçayla karşılaşıyo 2 penaltı verilmiş. 2. penaltı skandal ve komedi ötesi zaten

aynı kararları Galatasaray için fb karşısında verseler. hadi onları geçtim sadece 2. penaltıyı verseler başında saç kalmazdı yolardın hepsini.

seneye gideceğimizi varsayarsak bizimde böylesine doğranacağımız çok açık ve net.

düşünsene Galatasaray nou campta barçayla karşılaşıyo 2 penaltı verilmiş. 2. penaltı skandal ve komedi ötesi zaten

Maçın tamamını izlemediğimi söyledim, 2. penaltıyı da görmedim ancak Türkiye ligi ile burası farklı, burada verilen yanlış kararları ben böylesine sorgulamam, Türkiye'de bazı işler bilerek yapılıyor ve insanlarda artık Avrupa'da da bilerek yapıldığı algısı oluştu ben de herkes bizim kadar kirli değil diyorum açık ve net.

Maçın tamamını izlemediğimi söyledim, 2. penaltıyı da görmedim ancak Türkiye ligi ile burası farklı, burada verilen yanlış kararları ben böylesine sorgulamam, Türkiye'de bazı işler bilerek yapılıyor ve insanlarda artık Avrupa'da da bilerek yapıldığı algısı oluştu ben de herkes bizim kadar kirli değil diyorum açık ve net.

Haklısın reis.

Resmen paranoyak olmusuz.

Bilerek veya bilmeyerek. Hakem bütün takdir haklarını Barcelona'dan yana kullandı bana göre.

Sana göre. Ama. Bu yanlış.

Milan'ın bir sürü kartını es gecti.

yapacağını yaptıktan sonra günahlarını çıkarttı işte..

Barça Real'e laf yapıyordu hakemler kolluyor diye.

Biri kıytırıktan olmak üzere 2 penaltıyla maçı kazandılar.

Real akar...Nefretimsin Barca!

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu

bu kadar büyük bir maçta bu kadar kolay penaltı verilmez.çekiştirdi diye penaltı verdi şok oldum.

Cevap: ŞL 11/12 Ç.F. Rövanş | Barcelona 3-1 Milan | Maç Sonucu

drogba.jpg

hep ayni senaryolar ,konus Drogba reis :yenieek:

Üst Alt