ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

Feneride küçümsemeyin beyler o katılırsa o da kırar ama malesef men yiyeceği için 3-5 sene rekor kırması imkansız.

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

beşiktaşta tuhaf 8 golmü yenir arkadaş. millet barçadan yemiyo o kadarı

Bu rekor cok umursanmaz gibi düsünüyordum aslinda. Pekte önemli degil. Ama düsünsene Fanatik Besiktaslisin ve SL maci izliyorsun. Ve nezaman bir mac 5-0 felan olunca yabanci spikerlerin hepsi, en yüksek Galibiyetin Liverpoolun Besiktasa karsi 8-0lik Galibiyeti diye hatirlatiyor. Her defasinda icim yanar.

Aciyorum Kuslarima :(

beşiktaşta tuhaf 8 golmü yenir arkadaş. millet barçadan yemiyo o kadarı

tuhaf değil yahu yıllardır 8-0 8-0 diye ağlayanlar kim??bizim ankaragücü maçı için şerefli(!) 2.likle bahsedenler kim??

ama bi düşünsünler bakalım neden 8-0 ???

zalad zalad diye bağıranlar keza yine bunlar ne oldu son dkda zalad gelsin sizi kurtarsın diyenlere allah yukardan öyle bi tokat attı ki yüzyılın kapağı geldi her zaman doğrudan yanadır işte o ama bunlar anlayamaz

Ömer Toprak oynadi ve Messiyi tutamadi. Milli takima girmesin bu kazma. :eek:

Bjk nin rezilligini Barca bile temizliyemiyor.. 8-o (haha bu '8-o' yazisi telefonun klavyesinde duruyormus haha telefonum bile anlamis artik )

Uefa da boyle bisey yok. Sampiyonlar Ligi bazinda en farkli galibiyet Liverpoola ait.

Liverpool 8-0 Bjk

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Her ne kadar dogru olmasini istesemde, malesef dogru degil. En yüksek 8-0. Barcelonanin Fenerbahceyi ayirlayacagi maci iple cekiyordum, ama Fener SLe dönene kadar Barcelonanin bu havvasi pek kalmaz gibi.

Üst Alt