ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

Her ne kadar dogru olmasini istesemde, malesef dogru degil. En yüksek 8-0. Barcelonanin Fenerbahceyi ayirlayacagi maci iple cekiyordum, ama Fener SLe dönene kadar Barcelonanin bu havvasi pek kalmaz gibi.

barçayla maç yapmak şereftir. günümüzde onlardan fark yeyince sıradan geliyo artık. bu seferde biz barçadan yedik falan derler.

bence orta sınıf bi takımdan. şöyle psg, lyon valencia ajax gibi takımlardan yesinler 8-9 tane. o zaman daha pis dalga geçilir

Cevap: ŞL 11/12 Son 16 Rövanş | Barcelona 7-1 B.Leverkusen | Maç Sonucu | 7 Mart

barçayla maç yapmak şereftir. günümüzde onlardan fark yeyince sıradan geliyo artık. bu seferde biz barçadan yedik falan derler.

bence orta sınıf bi takımdan. şöyle psg, lyon valencia ajax gibi takımlardan yesinler 8-9 tane. o zaman daha pis dalga geçilir

Kadiköyde bizden yeseler :eek:

Nezamandan beri Penalti atislari görmedim. 1-0 biter insallah Apoel.

Kadiköyde bizden yeseler :eek:

Nezamandan beri Penalti atislari görmedim. 1-0 biter insallah Apoel.

hayır avrupa bazında demiştim. zaten yeseler arenadaki maçta yerlerdi 10 tane ama bu nasıl şanstır bilmem. biz 6 yedik ama gel görki nasıl yedik. tarih az kalsın 10 yiyecektiyi yazmaz 10 yediyi yazar. ilerde herkes bu maçı hatırlamayacak. biraz becerikli olsak 8 atsak 50 sene sonra anlatırdık ama seneye unutulur bu maç. o kadar iyi fırsat geçmişti elimize...

hayır avrupa bazında demiştim. zaten yeseler arenadaki maçta yerlerdi 10 tane ama bu nasıl şanstır bilmem. biz 6 yedik ama gel görki nasıl yedik. tarih az kalsın 10 yiyecektiyi yazmaz 10 yediyi yazar. ilerde herkes bu maçı hatırlamayacak. biraz becerikli olsak 8 atsak 50 sene sonra anlatırdık ama seneye unutulur bu maç. o kadar iyi fırsat geçmişti elimize...

Evet, bende o mac boyunca bunu düsündüm. Her kacan gol sonrasinda bu firsati nasil kaciriyoruz elimden diye icim sizliyordu resmen. Galibiyetten cok, hezimete ugratmadigimiz geliyor aklima.

Evet, bende o mac boyunca bunu düsündüm. Her kacan gol sonrasinda bu firsati nasil kaciriyoruz elimden diye icim sizliyordu resmen. Galibiyetten cok, hezimete ugratmadigimiz geliyor aklima.

arkadaş hayatımda bi takımın diğerini bu kadar bariz bi şekilde ezdiği başka bi derbi hatırlamıyorum türkiyede. işin garip tarafıda ilk 20 dakikadaki hunharca yaptığımız baskıyla gol bulamamış olmamız.

3 gol attık ama hepsi artık oyun rolantiye geçtiğinde attık. o ilk 20 dakikadaki baskılı oynadığımız zamana 2 gol sığdırabilseydik efsane olurdu

arkadaş hayatımda bi takımın diğerini bu kadar bariz bi şekilde ezdiği başka bi derbi hatırlamıyorum türkiyede. işin garip tarafıda ilk 20 dakikadaki hunharca yaptığımız baskıyla gol bulamamış olmamız.

3 gol attık ama hepsi artık oyun rolantiye geçtiğinde attık. o ilk 20 dakikadaki baskılı oynadığımız zamana 2 gol sığdırabilseydik efsane olurdu

Baros bos pozisyonda atsaydi mac 6 ya 8e kadar giderdi.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

ya abi, gol vuruslari net olan adamalrin yoksa, kacirirsin.

hersey kalitede bitiyor

o gün barosun yerine bir vagner lovu düsün kadroda, o buldugu cogu pozisyonu gol yapardi.

yada kazimin yerine bir krasici

kazim, baros , emre .. o gün o net golleri kaciranlar bunlardi, bilmiyorum anlatabiliyor muyum.

aticaksin abi

varya, ebue o golü yoktan var etmese, o mac zora girerdi ikinci yari.

ya abi, gol vuruslari net olan adamalrin yoksa, kacirirsin.

hersey kalitede bitiyor

o gün barosun yerine bir vagner lovu düsün kadroda, o buldugu cogu pozisyonu gol yapardi.

yada kazimin yerine bir krasici

kazim, baros , emre .. o gün o net golleri kaciranlar bunlardi, bilmiyorum anlatabiliyor muyum.

aticaksin abi

zaten atamayana atarlar uyduruk bi felsefe var.

hatta markus ve şansalın programında da maçtan sonra anlatılanları dinledim

sansal ve mustafa denizli sohbet ediyodu şansal dedi ki, biz Galatasaray'ın kaçırdıklarını görünce herhalde yine her zaman ki gibi fb son dakikada atıp maçı alacak dedik ama imda da ebüe yetişti dedi.

bide barosun çapraz koşu yaptığı elmander'in ise o alanı kullanıp ayı volkana şut çekmesi ve ardından dönen topu bir daha vurup onuda volkana çarptırması beni çileden çıkarmıştı. sinirimden kudurdum bu kadar şanslı bi takım olmaz. tamam net vuruşları olan forvetin olacakta. bu kadar şanslı bi takım yok yani

gollere yeni baktımda leverin kalecisi baya gol yemek icin ugraşmış.

Ben son vuruslardan cok, o macta bencillikten kacan pozisyonlara yandim. Baya fazla pozisyon vardiki, bir son pas daha yapilsa bombos kaleye gidecek arkadasi. Ama kendim kaleye vurimde kahraman ben olim modundaydi oyuncularin bazilari. En cok dikkatimi ceken Kazimdi. Emre Colaktada vardi böyle 1-2 pozisyon.

Ben son vuruslardan cok, o macta bencillikten kacan pozisyonlara yandim. Baya fazla pozisyon vardiki, bir son pas daha yapilsa bombos kaleye gidecek arkadasi. Ama kendim kaleye vurimde kahraman ben olim modundaydi oyuncularin bazilari. En cok dikkatimi ceken Kazimdi. Emre Colaktada vardi böyle 1-2 pozisyon.

kazım diyince ilk golünü atmış boş kaleye:)

Üst Alt