ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur M:2 | Schalke 2-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 12 Mart

Cevap: ŞL 12/13 2.Tur 2.Maç | Schalke - Galatasaray | 21.45 | 12 Mart

2 gol atalım yeter (3 gol yemeden tabi) :)

Ligi kaybedeceksek elenelim NET. Önemli olan ligde şampiyonluk bu sene.

Ama bence eleyeceğiz yine de. 3-2 alırız diye geçiyor gönlümden.

Galatasaray'ın olduğu her yerde umut vardır. Artık elimizden ne gelirse..

Eleyecek takım yok ortada ama insan bekliyor işte

hic umudum yok.. yine sacma sapan bi kadroyla cikacagimiz belli..dua edelim de fark yemeyelim bari

Valla elememiz hem bizim hemde ülkemiz için çok iyi ama bu turdan sonraki olası rakipler beni korkutmuyor değil :eek:

Öyle kolay kolay geçemez şalke bizi, çok zorlayacağımız kesin ama favoride biz değiliz maalesef..

ya bu takımın neyinden umutlanıyorsunuz anlamak mümkün değil. şu an karşımıza bırakın schalkeyi, ptt 1. lig takımı çıksa zorlanırız o kadar net konuşuyorum. allah yüzümüze bakarda inşallah rezil bir skor olmadan eleniriz. tam bir faciayız bunu kabul etmemiz lazım

-------------------Muslera--------------------

Eboue---Semih----------Dany-------Riera

Hamit----Selçuk----------Melo-----E.Çolak

-------------------Sneijder-------------------

--------------------Drogba-------------------

ARtık kimsenin gözünün yaşına bakılmamalı kadro kesinlikle bu şekilde olmalı

---------muslera-----------

Eboue--Semih---Dany--Riera

------Melo-----SElçuk------

Hamit-----Sneijder-----Amrabat

---------Drogba---------------

Hoca emre ye güveniyorsa pas oyununda 11 de çıkarsın kesinlikel tek forvet oynamalıyız burak-drogba tercih yapılırsa drogba oynamalı Amrabat-hamit değişikliğide olabilir riera kanadına destek için

Aklıma şu durumda Leverkusen maçı geliyor ki ilk maçta çok iyi oynamıştık..

Aman diyorum aman..

Beyler neden bu kadar umutsuz anlamıyorum.

Cl maçları her zaman aayrıdır ilk maçtada çoğu kişi bizi favori gösteriyordu..Adamlar lig sonuncusuna yenilip sonra bize karşı arenada aslan gibi başa baş oynadılar.

İnşallah görürsünüz ilk maç 1-1 biter demiştim bu maçada 3-2 alırız gibi geliyor ama kesinlikle 2 takım içinde kolay bi maç olmuyacak..

Goller Drogba (2) ve hamitten gelicek İNŞALLAH !!

MAçtan sonra Bu mesajı editleyeceğim İNŞALAH !

Hoca emre ye güveniyorsa pas oyununda 11 de çıkarsın kesinlikel tek forvet oynamalıyız burak-drogba tercih yapılırsa drogba oynamalı Amrabat-hamit değişikliğide olabilir riera kanadına destek için

Her gece dua ediyorum şu 11 ile çıkalım diye.Allah'ım ne olur 30 milyon GS'lının istediği beklediği kadroyu Fatih Hocaya kurmasını nasip et..

Her gece dua ediyorum şu 11 ile çıkalım diye.Allah'ım ne olur 30 milyon GS'lının istediği beklediği kadroyu Fatih Hocaya kurmasını nasip et..

İnşallah renkdaş her gün diyordum burak kesilmez yede bekletilmez diye ama dün gördüm tek forvet oynamalıyız kesinlikle gerekirse burak yedek kalıcak..

Burak ı çok severim ama eğer tek forvet oynuyorsak böyle bir maçta drogba > burak

Böyle çıkacağını düşünüyorum bende belki amrabat yerine yine emre ile başlayabilir.

Bu turu geçmeyi istiyorum ama sanki bizi iyice bozacakmış gibi geliyor ne düşünüyorsunuz.

Bu turu geçtiğimizde takım kendine gelir konsantrasyon artar şampiyonluğu alır mı ?

Yoksa, biz cl de çeyrek finaldeyiz ligi rahat alırız rahatlığı ile şampiyonluğu verir miyiz.?

Böyle çıkacağını düşünüyorum bende belki amrabat yerine yine emre ile başlayabilir.

Bu turu geçmeyi istiyorum ama sanki bizi iyice bozacakmış gibi geliyor ne düşünüyorsunuz.

Bu turu geçtiğimizde takım kendine gelir konsantrasyon artar şampiyonluğu alır mı ?

Yoksa, biz cl de çeyrek finaldeyiz ligi rahat alırız rahatlığı ile şampiyonluğu verir miyiz.?

Amrabat yerien emre olabilir ama emre defansada yardımcı olucaksa gelmeli amrabat en azından beki .çıkartmaz diye düşünülebilir..

Ben bu turu geçiceğimize kesinlikle inanıyorum. Ama senin düşündüklerini aynen bende düşünüyorum renkdaş bana öyle geliyor ki çeyrek finale çıkarsak ligi kazanmamız hiç de kolay olmuyacak hatta belki kaybedicez çünkü çok basit puan kayıpları yapıyoruz bjk hadi fikstürü zor diyelim ama fenerbahçe son 3-4 maçtır takımı kurdu gibi bakalım herşeyin hayırlısı ama bence lig şampiyonluğu kesinlikle çeyrek finalden önemli

Emre-Sabri-Gökhan Zan-Aydın-Engin-Yekta.Bu arkadaşlardan 1 i bile oynarsa evde Dsmartım olmasına rağmen izlemeyeceğim maçı.Göz göre göre hüsran izlemek istemiyorum.Galatasaray sevgisini içimde yaşarım o bana yeter!!!

güzel futbol oynayalim ve sakatsiz gecelim bu maci bana yeter.

zaten bir sonraki turu gecme sansimiz cok düsük, elensek bari su cuma eziyetini cekmeyiz ve futbolcular artik lige konsantre olurlar.

Üst Alt