ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid 3-0 Galatasaray | M.S | 3 Nisan

Provakatörlüğe devam.. Kansız..Melo şunun icabına bi baksa Arena'da..

Türk asıllı Alman orta saha oyuncusu Mesut attığı Tweet'te ''3-0. İstanbul'daki maçı bekliyorum'' ifadelerini kullandı.

Maç değerlendirmesi için söylenecek söz yok, karşında ki ekip r.madrid sonuçta, futbol olarak ezilmedik, 3 pastan fazlasını yapabildik, ceza sahalarına girip gol pozisyonu bulduk, sonuçta bizde çeyrek finale öyle ya da böyle çıkan bir ekibiz, diğer takımlar malaga ile bizi en zayıf halka olarak görüyorlardı normali de bu seneki oyunuzmuzla buydu. Sol beki olmayan bir takın ve defansı tel tel dökülen bir takıma sahibiz bu sene. Ama takımımı galatasarayımı çeyrek final de izlemek çok keyifliydi. Skor önemli değil benim için bu maçta 5 te yesek 10 da yesek asil olan galatasarayım dı ve kendi tahminime nazaran daha da ileri giderek çeyrek final, avrupanın en iyi 8 takımı arasına girdi. İleri seneler de bu yönetimle mayıs ayını göreceğimizden şüphem yok, eğer maddi anlamda sıkıntı yaşamazsak çok daha güzel günler göreceğiz.

Yalnız seneye takımın defans hattı tamamen değişmeli,, Eboue, Dany, Semih, Reira! Ujfaluji, Gökhan Zan, Hakan Balta Çağlar Birinci,

Semih dedim diye laf yapanlar olur ki Semih için şöyle bir tercih yapılabilir. Semih 1991 doğumlu , yani 21 yaşında, bizim alt yapıdan gelen futbolcularımız, teknik güç filan hikaye de bu adamların iyi bir futbol bilgisine sahip olması için yurt dışında eğitim görmeleri şart gibi görünüyor, Pozisyon almalar, kafaya çıkmalar, topu oyuna sokmalar bunların bilincinde defans oyuncuları yetiştirmemiz gerekiyor, ama Türk futbolunun alt yapılarının hali belli, mantelite olarak hazırlayamıyor geleceğe, Aslında bu sene semih'in yurt dışına bedelsiz bir şekilde kiralanması ve kira sözleşmesinde bu kadar maça çıkması zorunludur diye ibare ile kiralanması çok iyi olurdu. Şu an böyle bir şey olsa çok mu geç olur karar veremedim, Seneye kiralansa 22 olacak, bize geldiğinde gelişmiş olarak geri döner umutlarıyla 23 yaşında daha faydalı olur gibi duruyor. Gelecek seneler için mutlaka şu an alt yapıda bir şeyler yapabilen futbolcuları bedelsiz olarak yurt dışına kiralama olayını gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Bilmiyorum siz nasil görüyorsunuz olayi ama ben hala kendime gelemedim, bu mac böyle bitmemeliydi, cok farkli seyler olmaliydi. Üstüme acayip bir üzüntü var, hadi Real domine ederek yense hic birsey demem, ama böyle OLMAMALIYDI !

Seneye çeyrek final oynariz ondan sonra yari final, böyle devam eder, mutlu sona ulaşiriz, ama acil solbek ve stoper lazim...

Ayrica mersini yenmemiz lazim boşverin reali...

Bu arada, her sene istedigimiz gibi kura olmaz, bunu da unutmayalim. Bu sene kolay bir grup ve standardlara göre kolay bir rakip cektin ceyrek final öncesi.

Ama bu her sene tamamen farkli olabilir, örnek bu seneki Dortmund-Real-Ajax-City grubu. Bu yüzden her sene ceyrek final beklemekte sacmalik olur.

Eksiklerimiz elbette var ama dünyanin en iyi 2 takimindan birine yenildik, kim olsa bukadar golü yerdi. Real-Barca-Bayern disinda her takima karsi sansimiz esitti bence.

%53 topa sahiplikte üstünüz. şiketaş ya da şikebahçe dün o cehennem gibi stadda oynasa ne yapardı acaba :d

Kabullenemiyorum beyler yemin ederim olmaz böyle birsey ya..Ya bu mac nasil 3-0 biter, Real bunu haketmedi.

Sabah Metrobüse bindim herkes hakemi konuşuyo. Az önce de metrodaydım yine hakem konuşuluyo. Millet acayip öfkeli ya, şerefsizin evladı mahvetti maçı :mad:

Ben yenıldıgımız ıcın zerre takımıma kızgın degılım ama tek uzuntum schalke macından sonra cıkıp burak ın aslanlar gıbı oynarız kım gelırse gelsın lafıyla sahada dun selcuk harıc 10 tane korkak oyuncunun olması.sadece bu yakısmadı

Öyle ya da böyle gol yiyecegimiz belliydi, bu sezon resmen her takima gelin de bize istediginiz gibi gol atin diyoruz. Ben ilk yarida bu kadar pozisyon bulacagimizi acikcasi hic düsünmemistim, ama böyle pozisyonlara girip atmamak hiyarlik,kim ne derse desin..

Varsayalim Drogba,Eboue ya da Burak'tan biri gol atsaydi devre arasina 2:1 girerdik, Real tirsardi biraz bizde dirilirdik ve özgüvenimiz artardi.. Ikinci yari Sneijder-Zan degisikligini görünce tamam bitti bu is dedim,arkaya kapanacagiz komple ve gol ya da goller yiyecegiz..

Hocanin "Cikip aslanlar gibi oynayacagiz, ve oyunumuzu degistirmeyecegiz" taktigi ilk yarida neredeyse ise yaradi, ve gol bulsaydik buralarda kimse de Fatih Terim'i elestiremezdi, ama nasip degilmis, bulduklarimiz pozisyonlari degerlendirememek hcoanin sucu degil,oyuncular atabilseydi bugün farkli seyler konusabilirdik ama gecelim ve artik Mersin macini düsünelim :yenieek: Sali günü de aslanlar gibi cikip oynariz, güzel bir oyun ortaya koyarak Sampiyonlar Ligi'ne veda ederiz.. Ben cok gurur duyuyorum takimimizdan bu sezonki basarilarindan dolayi.. Kimse unutmasin ki 2 sezon önce ligi 8.bitirdigimizde kimse bu günleri hayal bile edemezdi:b5:

çalım atan oyuncumuz yok dün bunun eksikliğini hissettik

Real Madrid gibi takımı elemek için şans faktörü de yanında olması lazım. Topun direkleri çarpması lazım kalecinin devleşmesi lazım. Tam tersi oldu. Adamlar buldukları pozisyonlar gol attı. Biz ilk yarıda 2 tane net gol pozisyonunu harcadık. İşin içine hakemde eklenince 3-0 lık skor çıktı.

Cevap: ŞL 12/13 ÇF 1. Maç | Real Madrid - Galatasaray | 21.45 | 3 Nisan

Şanssız birisi reale yüklü abansın:D
valla acayip pişmanım shalkeye yuklu abandım ters etki yaptı, super final son maçta fenere yuklu abandım ondada istediğim oldu dun reale çok yuklu giriıyordum sırf totem için saolsun arkadaş enggelledi maçta realimi tutucan diye maç sırasında iyi saydırdım. ona

dünki maçta bence şu kötuydu bu rezildi demek gerçekten çok saçma karşımızda real madrid var belkide şuan dunyadaki en iyi takım adamlar barcaya busene nou campta 3-1 yendi lig maçında yendi biz burda ahlar vahlar içinde futbolcuları suçluyoz, buyuksun galatasaray bu gururu bize yaşattın.

Takım rakibini ısırmıyor arkadaslar. Sadece Avrupa'da degil, lig'de de bu durum gecerli. Gecen sezon bunaltıyorduk rakipleri. Hamit'le tecrube katacagız diye, Engin gibi takımın agır taşını sildik attık. Hamiti cıkarıp Engini koysaydık ikinci yarı, Real'in rehaveti ve macı boslamasıyla mutlaka turu Istanbul'a tasıyacak skoru bulurduk. Ama onemli degil, gurur duyuyoruz takımımızla. Daha iyi olarak geri donecegiz.

Fenerbahçeli ve Beşiktaşlıların dalga geçmesi yok mu! kafayı yiyorum arkadaş ya. Sabahtan beri sinir edecek tarzda şeyler konuşuyorlar. Yok madrid istese 5 tane atarmış. falan filan.

Fenerbahçeli ve Beşiktaşlıların dalga geçmesi yok mu! kafayı yiyorum arkadaş ya. Sabahtan beri sinir edecek tarzda şeyler konuşuyorlar. Yok madrid istese 5 tane atarmış. falan filan.

her iki takımda bizi 10 kişi kaldığımız halde yenemiyorlar. bize isteyip 5 atacak takım onlara isteyip 15 atar:rolleyes: ama tabi atması için orada bulunmak lazım efendim:asd:

Üst Alt