ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Muslera baskı altında nerde kalıyor bizim ligde? Gecenlerde bi gazeteci demişti rakip baskılı oldugu zaman musleranın yetenekleri ortaya cıkıyor diye öyle bi kaleci 0-0 biten bjk macını hatırlayın kadıkoydeki fener macları hem sampiyon olduugmuz var hem 2-2 biten mac baskada olmadı zaten.. Muslera bizim kulup tarihinin en yetenekli kalecisidir o kadar iddalıyım iyi demiyorum altını ciziyimde yanlıs anlasılmasın ve turkiyede kaleci icin verilen en buyuk bonservis bedeliyle bizden gidicektir

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Umutun durumu hakkında bir bilgi var mı?

kargalarin ve kuslarin forumunu okudumda sözde dalga geciyorlar ama hepsinin ici gidiyor

bu takim alayinizi öpecek siranizi bekleyin ;)

Çıkıp çatır çatır topumuzu oynadık. Rakibe önlem almak yok! Rakip bize önlem alacak!

Bariz olan tecrübesizlik. Olacak, o da zamanla olacak! O zaman korkun bizden!

bu maçın yabancı spikerli geniş özeti veya fullu varmı ?.

yabancı spiker ne demiş merak ettim.skysportta izledim orda spiker yoktu :asd:

kargalarin ve kuslarin forumunu okudumda sözde dalga geciyorlar ama hepsinin ici gidiyor

bu takim alayinizi öpecek siranizi bekleyin ;)

Dalga mı geçiyorlar? Onlar gitsinler kendi g.tlerine baksınlar lütfen. Avrupa' ya bile gidemeyen (ilk defa kullanıyorum bu terimi çünkü dalga geçenlerin halini anlatmak amacıyla) 8taş. Spartak Moscova' yı eleyemeyen fenerbahçe taraftarı mı dalga geçmeye çalışıyorlar? Hemde böylesine güzel oyun oynadığımız 3 topumuzun direkten dönüp 2 penaltımızın verilmediği maçla dalga geçiyorlar?

Analarının liginde top oynamaya devam etsinler lütfen :)

Abi ben Cluj'dan fena tırstım.. ulan çok dengesiz takım gibi , çok hızlılar

Abi ben Cluj'dan fena tırstım.. ulan çok dengesiz takım gibi , çok hızlılar

benim bu mac umrumda degildi, yenildik diyede bir gram uzulmedim

benim icin bizim tur evimizde arka arkaya oynayacagimiz braga ve cluj macina bagli

birinde puan kybetmek demek, turdan olmak demek büyük ihtimal

iste bu stres altinda o iki mactan 6 puanla cikabilecek miyiz, cok korkuyorum.

cunku stresli maclarda ttarenada sadece feneri yendik 3-1, birde son dakika golüyle bir bjk macini aldik.

diger büyük maclari ya kaybettik,y ad aberabere bitti.

2 fener maci, 1 bjk maci, 2 ts maci.

Sporx TV - GSTV spikeri penalt pozisyonunda ldrd! video - GS TV, Komik, Ali Ferahbot

ya abi gstvye tepki verelim, birseyler yapalim, alay konusu oluyoruz her puan kaybettigimiz mactan sonra

istemiyoruz bu uygulamayi

fenerin gol mu 2-2 mi olayi tarihe gecti, yillarca unutulmicak, yillar sonrad hatirlanacak olay oldu o 2-2 mi olayi.

böyle giderse yakinda bizimde böyle birsey cikacak.

yapmasinlar sunu, istemiyoruz!

benim bu mac umrumda degildi, yenildik diyede bir gram uzulmedim

benim icin bizim tur evimizde arka arkaya oynayacagimiz braga ve cluj macina bagli

birinde puan kybetmek demek, turdan olmak demek büyük ihtimal

iste bu stres altinda o iki mactan 6 puanla cikabilecek miyiz, cok korkuyorum.

cunku stresli maclarda ttarenada sadece feneri yendik 3-1, birde son dakika golüyle bir bjk macini aldik.

diger büyük maclari ya kaybettik,y ad aberabere bitti.

2 fener maci, 1 bjk maci, 2 ts maci.

2 maçta 4 puan da kötü değil bence.. deplasmanda braga ya da cluj'a kaybedeceğimizi sanmıyorum .. ikiside tam deplasman takımı

Hakem umarim evinin kanalizasyon sistemi uzerinde patlar.

Kimse üzülmesin herkes başı dik dursun. Dışarıya formalarınızı giyip çıkın gülümseyin sürekli bizim takımımız old trafforda unitedı titretti resmen titretti. Hangi takım bulur uniteda karşı o kadar pozisyon. Başka hakem olsa 2 tanede penaltı çalınırdı zaten. Gururluyum ! Üzülmek yok.İşte şimdi başlayabiliriz çeyrek final hayellerini kurmaya. İnşallah diğer takımlarıda geçeriz.

Adamsınız aslan yürekliler teşekkürler İMPARATOR FATİH TERİM ! Helal olsun ultrAslan

lan şu guruptan bi çıkak da,devre arası da solbekle kaka gelirse çok başka şeyler olur :happynew:

Kendi evimizde tüm maçları kazanmalıyız ve Cluj'a deplasmanda yenilmemeliyiz.

Bence de gayet iyi oynadik uzun yillardan sonra CL'ye gitmemize karsin ve ilk macimizda ve Manu'ya karsi. Hepsine de tebrikler tum oyuncularin. Bence bu gruptan cikariz.

Dünkü maçı Az tvden babamla izliyorduk . Babam geçen sene sadece Galatasaray'ın şampiyon olduğu maçı izlemişti . Babam eski Galatasaraylıdır ancak biz çok maç izleyince bizi soğutmak adını maç izlemeyi azaltmış . Diyişi bu ;

Galatasaray en son 2000 yılında bu kadar cesur , istekli , arzulu , ruhlu oynuyordu . Galatasaray tam avrupa takımı olmuş dedi .

Kısacası bu gruptan çıkmak zor değil benim gözümde

2 maçta 4 puan da kötü değil bence.. deplasmanda braga ya da cluj'a kaybedeceğimizi sanmıyorum .. ikiside tam deplasman takımı

isimizi cok zora sokar, yok yere zora girmesin tur.

clujun barag karsisinda aldigi 3 puan onlari bir adim öne gecirdi.

hele hele 2 hafta sonra manuya karsi bir beraberlik alablirlerse, cluj cok avantajli olacak.

manuyu yenerlerse zaten kiyamet kopar, rakibimiz manu olur :asd:

ama diyelim haftaya biz bragayi yeniyoruz, cluj evinde manuya kaybediyor

iste o zaman hersey bizim elimize gecer

braga 2 mactan sonra 0 puanda olur ve pes pese manuyla 2 maca cikar

biz ve cluj 3 puanda oluyoruz, ilk mac ttarenada, sonraki mac romanyada, arka arkaya cluja karsi oyniyoruz

2 galibiyet cluja karsi demek, 9 puanla turu gectin demek.

1 galibiyet, bir beraberlik demek, 7 puan demek. Bir manu ttarena, bir braga deplasman maci kaldi demek.

Clujun 4 puani olur demek. bir manu deplasmani, birde evinde braga maci kalmis olur clujun.

Yani haftaya bragayi yenersek, clujdan 4 puan bize yeter gibi.

bu yuzden braga-cluj-cluj maclari tur maclari, 3 mactan 9 puan alabilirsek, turu geciyoruz.

bragayi yendigimiz taktirde haftaya, braganin sansi kalmiyor nerdeyse.

Üst Alt