ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Eric Cantona: Galatasaray beklenmedik bi performans gösterdi Old Trafford'da. Takim olarak cok iyi oyniyorlar. Sampiyonlar Ligini alabilirler. Süpriz favorim Galatasaray'dir.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Eric Cantona: Galatasaray beklenmedik bi performans gösterdi Old Trafford'da. Takim olarak cok iyi oyniyorlar. Sampiyonlar Ligini alabilirler. Süpriz favorim Galatasaray'dir.

saka mi bu yahu :asd:

dün barcelonadan deplasmanda az kalsin 1 puanla dönüyordu spartak ona bakarsan, abartmamak lazim.

Aynen ..Braga eğer bize yenilirse işi biter arka .. ölüm kalım maçları

cluj'un fikstür çok avantajlı.. bazen önemsemiyoruz ama fikstür çok önemli , manu garantilerse cluj son hafta puan alabilir Manu'dan

Aynen ..Braga eğer bize yenilirse işi biter arka .. ölüm kalım maçları

cluj'un fikstür çok avantajlı.. bazen önemsemiyoruz ama fikstür çok önemli , manu garantilerse cluj son hafta puan alabilir Manu'dan

aynen, bu yuzden 2 hafta sonra manunun o maci almasi lazim

yoksa hem braga deplasmanindan 3 puanla dönmüs, hem kendi evinde manudan 1 puan almis cluj turu gecer gibi.

Spartak abartı iyi oynamadı bence. Cl yi alamayız ancak Ç.final zor değil bence

maci izlemedim ben zaten, barcaya karsi iyi oynayamaz kimse kolay kolay

ama adamlar 2-1 öne gecmis, sonra maci 3-2 kaybetmisler

saygi duyuyorum, iyi yada kötü oynamis, bilemiyorum ama kafa tutmuslar iste su anda dunyanin en iyi takimi olan barcaya.

maci izlemedim ben zaten, barcaya karsi iyi oynayamaz kimse kolay kolay

ama adamlar 2-1 öne gecmis, sonra maci 3-2 kaybetmisler

saygi duyuyorum, iyi yada kötü oynamis, bilemiyorum ama kafa tutmuslar iste su anda dunyanin en iyi takimi olan barcaya.

O da doğru ancak biz dünkü oyunumuzu devam ettirirsek ç.final neden olmasın

Braga ve Cluj´u kücümsemem, ancak bizim rakibimiz Manchester. Onlar kendi aralarinda takildi, birisi de kazandi iste.

CL´de her takim tehlikelidir mutlaka, ama Galatasaray´in kalitesi onlari icerde de disarda da yenmek icin yetmeli.

Ilk önce Braga´yi hayirlisiyla bi gecelim de.

Braga ve Cluj´u kücümsemem, ancak bizim rakibimiz Manchester. Onlar kendi aralarinda takildi, birisi de kazandi iste.

CL´de her takim tehlikelidir mutlaka, ama Galatasaray´in kalitesi onlari icerde de disarda da yenmek icin yetmeli.

Evimizdeki 2 maci alirsak buyuk ihtimal Cluj deplasmanina 3 puanlik farkla gideriz yani önumuzdeki 2 mac cok onemli.

önce Akhisar ve Ordu'yu geçelim sonra Cl havasına girelim :ayatollah:

Önümüzdeki 3 maç çok önemli 2 si cluj 1 tane braga kendi evimizdeki maçları alır clujla en kötü beraberlik manchesterda bzim maça kadar garantiler çıkmayı arena da ezeriz.

Aydın yerine Barosu alamazmıydık adamı takıma küstürdüler :SS:

ManU Cluj'u deplasmanda yener ama son maçta neler olur bilinmez. Son maçta eğer çıkma durumları veya grup liderliği durumları da olursa her türlü yenerler. ManU ile en iyi zamanda biz oynadık henüz takımları oturmadı oturduktan sonra çok daha tehlikeli olacaktır. Bize düşen görev Cluj-Braga iç saha maçlarından alınacak galibiyetler bizi üst tura taşıyacaktır. Tabii ki bu çok da kolay değil, konsantrasyon lazım.

alamanyadan istanbula gidecegim

manu macina

biletleri ayirttim

7 arkadas gidecegiz

biletleri istanbulda bir tanidik ayarlicak (vitamin B)

eger braga cluj maclari sakata gelirse intihar ederim:D

ulan millet kafadan sallıyor ya :asd:

bu laf sana değil renktaşım.alınma ha hemen :)

Bu guruptan bence zor cikariz!Gol atamiyoruz be..........direkmis ,bilmem ne!Beceriksiziz ,dogrusu bu!

Isimiz cok zor!\

:sgr: :sgr:

Üst Alt