ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Bir buldugunu atan, birde yaratici, kapali rakiblere karsi kilidi acabilecek oyuncu lazim bu takima.

Misal ilk 4 maçı kazanıp son iki maçı kaybetsek çok üzülür müyüz? Sanmıyorum.

Şu an ilk 2 maçı kaybettik, benim gibi geri kalan 4 maçı kazanacağımızı hayal edip rahatlamaya çalışabilirsiniz. Olur mu olur.

Olmasa da çıldırıp hocaya, oyunculara, yönetime sallamaya gerek yok. Hayat bu, olur öyle.

Taraftar olarak biz de kendimizi kandırdık resmen.Neymiş kolay grupmuş falan filan..

Bu takım 6 senedir olmadığı bir platformda bocalaması gayet normal bana göre...

Benim tek eleştireceğim nokta transfer politikamızın yurtiçinden olması ve bunu daha öncede dile getirdim...Dün Türkiye liginin kalitesizliğini bir kez daha gördük çünkü....

Taraftar olarak biz de kendimizi kandırdık resmen.Neymiş kolay grupmuş falan filan..

Benim tek eleştireceğim nokta transfer politikamızın yurtiçinden olması ve bunu daha öncede dile getirdim...Dün Türkiye liginin kalitesizliğini bir kez daha gördük çünkü....

Katılıyorum ama Dany'i ayırmak lazım. ŞL stoperi kalitesinde oynuyor.

Peki belkide bu bir uzun vadeli plan olamazmi? Türkiye liginin en iyi , en yetenekli, genc oyuncularini toplayip takim kurmak. Bir sene hem takim uyum saglicak, hem ligi domine edecek, hemde Sampiyonlar Ligi seviyesine alisacak. Sonra 2-3 yurtdisindan yildiz takviyesiyle, SLde is yapacak 11 kurulcak.

Maybe?!

Ha ben hala 2.lik icin sansimizin Cluj ve Bragalan esit oldugunu düsünüyorum Cluj macini alirsak.

Peki belkide bu bir uzun vadeli plan olamazmi? Türkiye liginin en iyi , en yetenekli, genc oyuncularini toplayip takim kurmak. Bir sene hem takim uyum saglicak, hem ligi domine edecek, hemde Sampiyonlar Ligi seviyesine alisacak. Sonra 2-3 yurtdisindan yildiz takviyesiyle, SLde is yapacak 11 kurulcak.

Maybe?!

Ha ben hala 2.lik icin sansimizin Cluj ve Bragalan esit oldugunu düsünüyorum Cluj macini alirsak.

Sanmıyorum..Burak-Amrabat bu adamların kendilerini geliştirebileceğine inanmıyorum..Hani efsane 2000 kadrosunun oluşumu ile alakası yok bu oluşumun..

Doğru sistemle oynansaydı bocalamazdı bu takım hocam. Oyuncu seçimleri bana göre hatalı. Dün oynanan maç ve manchester maçlarında engin ile orta sahayı beşleyip tek forvetle oynasaydık bu iki maçtan 4 puan çıkarmıştık şimdi. Fakat Fatih terimin egoları ve inadı engini oynatmamaya endeksli. Şampiyonlar liginde kazanamıyorsanız kaybetmeyeceksiniz. Bana şampiyonlar liginde 2-4-4 oynayan bir takım daha söyleyin arkadaş. Biz kimiz neyiz ki bu sistemi oynuyoruz. Ben 90 dakika baskı yapan takım olmak istemiyorum. 4 pozisyonum olsun 1 tanesi gol olsun o golle maçı alayım yeterli. Burası türkiye ligi değil. Ben gördüğüm hataları söylerim. Dün Riera hamlesi tamamen hataydı mesela. maçı dikkatli izleyen arkadaşlar Futbol'dan ve kademelerden birazcık anlıyorlarsa yenilen 2 golde de Rieranın bariz hatası olduğunu çok net görürler. Yazıktır hocam. Bu takım kolay kurulmadı. Dün gece Arenayı dolduran 52bin kişinin hakettiği sonuç bu değildi. Yapılacak şey çok basit. Engini koyacaksın orta alana. sen rakip eksilten tek oyuncunu ilk 11'i geçtim. ilk 18'e bile almıyorsun. Bazı arkadaşlar mental olarak hazır değil diyorlar. Melo hamit selçuk bunlar çok mu hazırlar. amrabat çok mu hazır hocam. Gerçekten yazık. Evet başarıda tebrik edersin. Fakat hatalarıda söylemekte fayda var.

gruptan çıkmak artık çok zor ama FT olduğu yerde imkansız birşey yoktur hocanında dediği gibi denicez.

fakat olurda sanş yanımızda olur gruptan çıkarsak devre arası bir solbek bir yaratıcı oyuncu sart.

Şampiyonlar Ligi defteri bu yıl kapanmıştır geçmiş olsun..

Hiç boşuna kendinizi avutmayın bu takımdan Cluj 6 puan alır..

Bu iş sona erdi seneye daha güçlü olmamız gerek..

Selçuk'a 2 çift lafım olacak ilk defa eleştiriyorum belki oyunun 1.devresinde 0 insiyatif alan bir beyin..

Ne zaman oynayacaksın Karabük karşısında mı?

Seni fazla abartmışız çocuk..

Manchester dedim boşverdim ama Braga karşısında bu kadar silik bir futbol..

Takım olarak berbattık..

Ama Selçuk çok daha fazlasını yapabilirdi..

Kaçak oynadı yakışmadı..

Doğru sistemle oynansaydı bocalamazdı bu takım hocam. Oyuncu seçimleri bana göre hatalı. Dün oynanan maç ve manchester maçlarında engin ile orta sahayı beşleyip tek forvetle oynasaydık bu iki maçtan 4 puan çıkarmıştık şimdi. Fakat Fatih terimin egoları ve inadı engini oynatmamaya endeksli. Şampiyonlar liginde kazanamıyorsanız kaybetmeyeceksiniz. Bana şampiyonlar liginde 2-4-4 oynayan bir takım daha söyleyin arkadaş. Biz kimiz neyiz ki bu sistemi oynuyoruz. Ben 90 dakika baskı yapan takım olmak istemiyorum. 4 pozisyonum olsun 1 tanesi gol olsun o golle maçı alayım yeterli. Burası türkiye ligi değil. Ben gördüğüm hataları söylerim. Dün Riera hamlesi tamamen hataydı mesela. maçı dikkatli izleyen arkadaşlar Futbol'dan ve kademelerden birazcık anlıyorlarsa yenilen 2 golde de Rieranın bariz hatası olduğunu çok net görürler. Yazıktır hocam. Bu takım kolay kurulmadı. Dün gece Arenayı dolduran 52bin kişinin hakettiği sonuç bu değildi. Yapılacak şey çok basit. Engini koyacaksın orta alana. sen rakip eksilten tek oyuncunu ilk 11'i geçtim. ilk 18'e bile almıyorsun. Bazı arkadaşlar mental olarak hazır değil diyorlar. Melo hamit selçuk bunlar çok mu hazırlar. amrabat çok mu hazır hocam. Gerçekten yazık. Evet başarıda tebrik edersin. Fakat hatalarıda söylemekte fayda var.

Bu konuda haklı olduğun noktalar var..Ben de 4-4-2 oynayacak isek Amrabat ve Burak ile başlandığını duyduğum anda dün maçın çok zor geçeceğini ve bireysel futbol ile sonuca gitmeye çalıştığımızı düşündüm..

Dün Hamit ve Elmander olsa farklı olabilirdi gerçekten sonuçta Elmander forvet oynamıyor zaten....

Riera konusunda ise kumar oynandı ve tutmadı...Bir daha da oynayamaz o bölgede.....

Yalnız hücum yapıp bu kadar pozisyon veriyorsak ve top toplasan 5 dakika bizim yarı sahamızda olup 2 gol yiyorsak biz bu takım ile defans yaparsak ne olur düşünemiyorum:)

bazi yorumlara bakiyorumda beyler biz ölmüsüzde haberimiz yok

yerin dibine sokmadiginiz kimse kalmamis selcuk bile almis nasibini

yarin cluj macinda frikikde bi gol atar yine xelcuk xelcuk diye baslarsiniz bagirmaya

devam edin bu kafayla

Üst Alt