ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 2.Maç | Galatasaray 0-2 SC Braga | Maç Sonucu | 2 Ekim

4 4 2'yi tartışmaya açmak lazım gelen maçlardan biriydi. Burak ile tek forvet çıkıp orta sahayı kalabalık tutmamız gerekiyordu fatih hoca yapmadı bunu en azından Balta'yı sol bek önde Riera oynatsa Emre Çolak forvet arkası gibi oynatabilirdi. Kontrollü oynamamız gereken bir maçtı. Bu takıma iyi bir sol bek yaratıcı bir oyuncu kanat ve kesinlike forvet şart.

4 4 2'yi tartışmaya açmak lazım gelen maçlardan biriydi. Burak ile tek forvet çıkıp orta sahayı kalabalık tutmamız gerekiyordu fatih hoca yapmadı bunu en azından Balta'yı sol bek önde Riera oynatsa Emre Çolak forvet arkası gibi oynatabilirdi. Kontrollü oynamamız gereken bir maçtı. Bu takıma iyi bir sol bek yaratıcı bir oyuncu kanat ve kesinlike forvet şart.

442 yi degilde 2 tane ayni tipten forvet yana yana oynarmi onu tartismak lazim.

uefa kupasini aldigimiz sene bile hakan arif gibi forvet hattimiz vardi.

biri uzun kafa toplarini atan öbürü kisa teknik kivrak yerden atan ve hazirlayan tipinden.

en büyük eksigimiz bu.

necati bile bu sistemde daha fazla is yapardi, elmander necati daha iyi görünüyordu.

alan denen adama hasta oldum boyle bı adamımız yok maaalesef nasıl fark yarattı

braga mı bızmı daha buyuk takımız

bızız ama boyle oyuncularımız yok maalesef

artık favori değiliz..

Şu an için 2.lik için en şanslı Braga bence.. 3.lük için Cluj

Ama Galatasaray gibi oynarsak ve Cluj'dan en az 4 puan alabilirsek , 2.lik için tekrar favori konumuna geliriz

Bi sen kaldın zaten yorum yapmayan.

Dedik almayın Burak ı, Amrabat ı diye. Yıktınız ortalığı. :)

Anlamıyorum ki Semih in, Emre nin, Balta nın, Aydın ın, Umut ve Burak ın oynadığı takım nasıl rüya takım olur.

Iste topluluk psikolojisi boyle bursey.

Herkes alinsin deyince ben de dayanamadim.

Saka bir tarafa kendini Avrupa'da kanitlamis bir kanat ve forvet diye yirtindik durduk.

Üst Alt