ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

skor hiç şaşırtmadı beni acıkcası.zaten mactan önce forumda "cluj macı ne olur" başlıgına clujun ligimizde en az 10 takımdan daha kötü oldugunu örnekleriyle yazmıştım.bas bas bagırdık bataklıga dönmese cluju rahat yenerdik arenada diye.bazı arkadaşlarımız cıktı "takım futbol oynamıyor yagmurla ne alakası var" dedi..! futbol oynamamak ayrı konudur onu tartışırsın ki dogrudur son dönemde oynadıgımız futbolu pek begenmiyorum bende, lakin 100 maç yapsan 99 unda yenecegin takımı resmen dogal afet yüzünden yenemeyip de dünyada bu kadar eleştirilen başka takım varmıdır acaba..?

hep iddaa ettim yine ediyorum o gün o sahada barca ile realin karması olsa yine cluju yenemezdi.bırakın atak yapmayı,1 metre top süremeden nasıl gol atıp nasıl yenebilirsin..?ronaldo ile messi paslaşırken "suyun kaldırma kuvvetini" ölçüp mü pas atacaklardı birbirine..?

rıdvan dilmen efendi galatasaray 1 puan bile alamaz böyle hücum oynarsa demişti "tarafsız" yorumuna yada "taraflı duasına" göre manchester maçından sonra..ne diyeyim ki,itin duası kabul olsa gökten kemik yagarmış..!

Sadece bize değil. Yorumcularada kapak dağıttı dün gece Galatasarayımız. Bakalım Pazar günü Ümit özat beyaz tv'de ne açıklama yapacak. Telegol'de Kaya gökmen ve erman neler söyleyecek. Bu saydıklarım Artık şansımızın kalmadığını, Cluj maçı içinde çok zor diyen isimler.

1-4 demiştim maçtan önce tahmin bölümünde.. ama 1 gol eksik attılar neyse sağlık olsun hem iddia tuttu hem Galatasarayımız kazandı..

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
cagrierisen - 07.11.2012 23:17

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"]

[TABLE="width: 298"]

bos.gif

cinconun maçını seyrederken kirlenmiş gibi hissediyorum. O iğrenç kirli renkleri‚ o hırsızların pişkin suratlarını görmekle en büyük günahları işlemişim gibi hissediyorum. Kendimi kırbaçlayasım geliyor arınmak için.

:haha::D:):asd::lol:.lol.:Roflol::hoho::haha:

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Bunlar neyin kafasını yaşıyor arkadaş :D

1-4 demiştim maçtan önce tahmin bölümünde.. ama 1 gol eksik attılar neyse sağlık olsun hem iddia tuttu hem Galatasarayımız kazandı..

Burak karşı karşıya kaçırmasa 1-4 olacaktı :D Adam en iyi yaptığı karşı karşıya plase vuruşunu direk kalecinin üstüne attı, nasıl delirmiştim orda :D Ama affettirdi sonradan.

Burak karşı karşıya kaçırmasa 1-4 olacaktı :D Adam en iyi yaptığı karşı karşıya plase vuruşunu direk kalecinin üstüne attı, nasıl delirmiştim orda :D Ama affettirdi sonradan.

O kadar da olsun ya :D bende 2. golde Hamit topu oyalayınca iyi sövdüm Selçuk'a versene boş diye sonra gol atınca susturdu tabi :D

Dünkü maçta iyiydik ama daha cok eksiğimiz var. Yine takımı goklere cıkarmalar başlamış. Hiç keskin bi takım değiliz kac tane top harcadık belli değil. Cluj gibi bir takıma bile sacma sapan hatalarla pozisyon veriyoruz. Bastos girdi adam direk belli etti kalitesini. bizim bu tarz bir forvetimiz yok mesela.. Maçta öne geçmek bizim için avantaj ama geriye düşünce işimiz cok zorlaşıyor onu gorebiliyoruz. Ayrıca herkes hamiti nekadar beğensede ben yinede takım oyununa uymadığını düşünüyorum hele eboueyle hiç uyumları yok. Birbirlerine pozisyon yaratmıyorlar. Kazım la eboue boyuna gecen sene pozisyon hazırlıyorlardı. Ebouedeki form düşüklüğünün nedenlerinden biri de hamit bence. Adamın hücuma katkısı cok azaldı nedeni ise çıkışlarında hamitten beklediği pasları alamıyor. Bunlar dünkü maçın içinde olan şeyler. Yine maç 1-1 ken gidip geldi. boyle olmaması gerekir. Daha sağlam v net bir takım olmalıyız.

1-1'den sonra aslında yine o deli gibi saldıran takıma döndük. O sıra 2.yi de yiyebiliridik ama şans 89 yılda birde olsa yüzümüze güldü çok şükür. Takım çok iyiydi ama Hamit maçı tek başına aldı desek yeridir. Burak'ı çok eleştirdim ama kendini geliştirmek için çalıştığı ortada, helal olsun.

Bu galibiyetle kara bulutlar dagilmis oldu ama CL asil simdi basliyor. Elde ettigimiz hicbirsey yok.

"Burdayiz" demis olduk, ancak asil tarihi simdi yazmamiz gerekiyor.

Arena yikilmali. 5 dakika degil, 95 dakika. Gol yiyince cocuk gibi küsüp oturan taraftar gitmesin maca.

Antudan;

Manchester United kalan maçları da kazanır bence. 18 puanla bitirirler.

Braga eğer Galatasaray´ı yenerse 6 yapar. Cluj da yenilir 4´te kalır.

Son maçta da Manchester United kazanır Galatasaray karşısında. Braga sıkmayabilir‚ Cluj da gol yememek için sıkmayabilir. Zaten 2 takım da savunma tabanlı takımlar‚ savunmayı öne alırlarsa Lucescu´nun yarı sahada serbest pas yaptırdığı maç gibi olmasa da beraberliği kaybetmeme riski ön planda bitebilir. O maç 0-0 biterse örneğin‚ Galatasaray sonuncu olur. O zaman sıralama 1) Manu 18 puan‚ 2) Braga 7 puan‚ 3) Cluj 5 puan‚ 4) Galatasaray 4 puan olur.

Bunun dışındaki tüm ihtimallerde Avrupa Ligi´ni garantilediler.

Braga´ya kaybettikleri anda ŞL hayal olur.

Abi bu kadar mal bir taraftar topluluğu ben görmedim ya önce bi bak fikstüre kim kimle oynuyor son maç kiminle.. Adam birde puan hesabı yapıyor futbol profesörü gibi :trollface:

Kalan maçlara göre 5 puanla gruptan çıkan ilk takım olabiliriz. Şöyle ki:

GS-ManU: ManU kazanırsa

Cluj-Braga: 0-0

Braga-GS:0-0

ManU-Cluj:ManU kazanırsa

ManU:18

GS:5 - Braga:5 - Cluj:5 Üçlü averaja bakar.

Braga-Cluj:0-2

GS-Braga: 0-2

GS-Cluj:1-1

Cluj:GS:1-3

Cluj-Braga:0-0

Atılan gol fazlasıyla gruptan ikinci olarak çıkarız :)

En önemlisi güven kazandık. Bu maçın tek farkı gol atmayı başarabilmemiz oldu. Yoksa diğer maçlarda da çok çok iyiydik. Braga'yı da yenebiliriz. Çok önemli bir galibiyet aldık.

Takım 1-0 a yatmasaydı rahat rahat alırdık o golüde yemezdik.

fr1tn.jpg

Dün gece Kobe Brayntla konuştum. Maçı izleyebildin mi diye sordum, Sezai, özetleri seyredebildim, Mr. Terimi ve Galatasaraylı futbolcuları kutlarım. Özellikle Yılmaz çok iyi dedi. Yanında Dwight Howard vardı. Ona bak bu sana bahsettiğim Türkiyeden Sezai, PES te sadece Galatasarayı almaya başladım Sezai yüzünden dedi. Dwight Howardla selamlaştık. Size önümüzdeki maçta başarılar dedim.

Melo olmayınca takım çok güzel oynamaya başladı. Burda basbas bağırdım Melo oynamıyor orta saha güçsüz kalıyor diye. Bakın Melo yok ve takım şuanda oturuyor.

ve hata da bu iste...

atilan gol sayisi degil, ayni puan takimlar karsilastiriliyor.

BRAGA bize kendi evimizde iki tane caktigi icin, onlar bizim önümüzde oluyor.

su an en az gol atan biziz... ama ikinci olanda biziz

Kalan maçlara göre 5 puanla gruptan çıkan ilk takım olabiliriz. Şöyle ki:

GS-ManU: ManU kazanırsa

Cluj-Braga: 0-0

ManU-Cluj:ManU kazanırsa

ManU:18

GS:5 - Braga:5 - Cluj:5 Üçlü averaja bakar.

Braga-Cluj:0-2

GS-Braga: 0-2

GS-Cluj:1-1

Cluj:GS:1-3

Cluj-Braga:0-0

Atılan gol fazlasıyla gruptan ikinci olarak çıkarız :)

482924_434419319941069_1217317387_n.jpg

Terminatör'ün hat-ricklerin başlangıcı olur umarım bu maç :ayatollah:

Üst Alt