ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

uefayi bosverin clde devam edelim

gidebildigimiz yere kadar gidelim ilerki turlarda elenirsek caniniz sagolsun der geceriz

bizim yerimiz her zaman cl olmali

braga cluju yenerse ve biz manuya kaybedersek evimizde bragaya karsi 0-2 kaybettigimiz icin deplasmandaki mac cok zora girmez mi.

ya manuya karsi en azindan beraberlik almamiz lazim, yada clujun bragadan puan almasi lazim.

ayni puanda girersek son maca, yani kazanmak zorunda olursak iyi olur bence.

Braga Cluj'u yenerse 6,biz ManUya yenilirsek 4 puanda olacağız.İş ikili averaja kalmıyo yani yenersek çıkıyoruz.

o zaman cluj vs braga maci cok pis gecer, iki takim icinde final maci

bizim icin manu maci degil, bizm icn asil olan son braga maci

braga cluju yenerse ve biz manuya kaybedersek evimizde bragaya karsi 0-2 kaybettigimiz icin deplasmandaki mac cok zora girmez mi.

ya manuya karsi en azindan beraberlik almamiz lazim, yada clujun bragadan puan almasi lazim.

ayni puanda girersek son maca, yani kazanmak zorunda olursak iyi olur bence.

Braga'nın 3 puanı var bizim 4.. Braga Cluj'u yenerse 6 olcak biz de Manu'ya kaybetsek 4 puanda kalcaz.. Son maçı deplasmanda kazanırsak Braga 6 puanda kalcak biz ise 7 puana ulaşmış olcaz.7>6 olduğu için ikili averaj söz konusu bile olmayacak.

Braga'nın 3 puanı var bizim 4.. Braga Cluj'u yenerse 6 olcak biz de Manu'ya kaybetsek 4 puanda kalcaz.. Son maçı deplasmanda kazanırsak Braga 6 puanda kalcak biz ise 7 puana ulaşmış olcaz.7>6 olduğu için ikili averaj söz konusu bile olmayacak.

tabi..

benim aklimda dunden beri braganin 4 puani vardi :asd:

3-4 kere tabloya gruba goz attim, her seferinde 4 görmüstüm :asd:

Cevap: Re: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

gruptan cıkarsak devrearası baskanın paraya kıyıp klas bır forvet alacagını dusunuyorum ama keske saglam bı stoper getırseler keske

rolando(porto) mbıwa(montpelıer) touere(cıty) dede(vasco) naldo(bremen) otomendı(porto)dogloau(braga) daha bırcok ısım olabılır

Ya kazandık maçı iyi oldu ama ben ileriye umutla bakamıyorum geçen seneki tıkır tıkır paslaşan takımımız yok maçı bireysel yeteneklerimizle kazandık orta alanda daha çok pas defanstan çıkarken daha kontrollü çıkmalıyız

arkadaslar olurda 2. bıtırırsek grubu g grubunun 1. si ile 2. tur oynıycaz demeyın sakın :D

Ya kazandık maçı iyi oldu ama ben ileriye umutla bakamıyorum geçen seneki tıkır tıkır paslaşan takımımız yok maçı bireysel yeteneklerimizle kazandık orta alanda daha çok pas defanstan çıkarken daha kontrollü çıkmalıyız

nasil yok arkadas

son 2 senedeki en iyi pas oyunlarindna birini oynadik dün.

pesde yaptığım maçı koymuştum dün akşam tutmuş 3 golde buraktan

pes20132012-11-0720-50-02-91.jpg
7769incii5653337.jpg
8372incih6556770.jpg
6570incio9853055.jpg

nasil yok arkadas

son 2 senedeki en iyi pas oyunlarindna birini oynadik dün.

özellikle ikinci kez öne geçtin sonra oynadık doğrudur ama maçın başları ve yenilen golden önce orta saha ve defanstakiler ayağa pas yapamadılar sürekli şişirme toplar kullandık daha seri ve ayağa pas oynuyoduk geçen sene

Üst Alt