ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Bu arada hesap filan yapmak pek adetim değildir ama guruptan çıkanlar tekrar bi grup maçları daha yapmıyolarmıydı, yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

hesaba kitab'a gerek yok Man U ya her koşulda vurup rahat gitmemiz lazım braga'ya cluj'ada bir görev düşüyor Braga'ya yenilmemek

UEFA ya gitmemiz daha hayırlı olur bayern chalse real barça hatta valencia bile bizi bu defans la dağıtır ... ama öyle bi puan durumu olduki grup dan çıkıcaz sanırım... hayırlısı olsun bakalım ..

Çok dağınık oynuyoruz bence. Hani rahatlıkla oturup izleyemiyoruz maçı hep bi gariplik vardı maçta. Sanki her an bi hata yapılacak gibi. Hele oyuncuların pas seçimleri ve geç kalmaları çok tedirgin edici bence. Burak iyi demek istiyorum ama bi pozisyonda henüz top arkadaşının ayağına gelmeden ofsayta doğru koştu. O koşunun mantığını çözemedim :asd: Geçen sene daha bi derli topluyduk sanki ? Hatta Manu maçında da öyleydi

Bu Maçı kazanacağımız belliydi, şimdi sıra ManU'da.. Bu Futbolumuz ile, bu defans anlayışı ile ManU'yu yenme ihtimalimiz normal şartlarda yok denebilir ama ManU nasıl bir Kadro ve rahatlıkla gelecek ona bakmak lazım. Maçın sonucu ManU ya bağlı..

Galatasaray gelecek için ümit veriyor. Bu Sezon eleme sistemine girse bile ilk turda elenir çünki kolay gol yiyor.. Elemelerde kendi sahanda Gol yememelisin.. Onun için bence UEFA Avrupa Ligi benim adıma kazanç olurdu..

sene sonu ister bedelsiz , ister buyuk bir paraya saglam bir stoper alalim

manuy akarsi 1 puan bize yeter.

bragayi orda yenmekten baska caremiz yok.

hatta portekize bragayi yenmek zoruda olarak gitmemiz daha iyi olur bizim icin sanki.

manuya karsi tek birsey istiyorum, sIkIci mac olsun, öyle kazanalim.

deli gibi saldirirsak, gaz yaparsak adim gibi eminim yine kaybeden taraft biz oluruz.

manuynun gollerine baktim, adamlar bragaya resmen kipidirdamadan golleri atmis

kalite fark var aramizda

biz gazla oynariz, onlar atar yine.

bu yuzden sIkIci ama kontrolun bizim elimizde oldugu bir mac olsun istiyorum manu maci.

Manu maçını kaybetsek bile Braga'yı yendiğimiz takdirde grup ikinciliği için en şanslı aday biz oluyoruz.

Manu maçını kaybetsek bile Braga'yı yendiğimiz takdirde grup ikinciliği için en şanslı aday biz oluyoruz.

braga cluju yenerse ve biz manuya kaybedersek evimizde bragaya karsi 0-2 kaybettigimiz icin deplasmandaki mac cok zora girmez mi.

ya manuya karsi en azindan beraberlik almamiz lazim, yada clujun bragadan puan almasi lazim.

ayni puanda girersek son maca, yani kazanmak zorunda olursak iyi olur bence.

manuy akarsi 1 puan bize yeter.

bragayi orda yenmekten baska caremiz yok.

hatta portekize bragayi yenmek zoruda olarak gitmemiz daha iyi olur bizim icin sanki.

manuya karsi tek birsey istiyorum, sIkIci mac olsun, öyle kazanalim.

deli gibi saldirirsak, gaz yaparsak adim gibi eminim yine kaybeden taraft biz oluruz.

manuynun gollerine baktim, adamlar bragaya resmen kipidirdamadan golleri atmis

kalite fark var aramizda

biz gazla oynariz, onlar atar yine.

bu yuzden sIkIci ama kontrolun bizim elimizde oldugu bir mac olsun istiyorum manu maci.

Cluj braga berabere biterse bizim unitedi yenmemizle birlikte son maçta bize beraberlik yeter. Bu ihtimal dahilinde senin dediğin son maçta bizim bragayı yenmemize gerek yok. Bereaber yeter.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ynt: ŞL 12/13 H Grubu 4.Maç | Cluj 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 7 Kasım

Biz cikariz kafanizi yormayin.

Nokia 3310 cihazimdan tapatalk 2 ile gonderilmistir.

Üst Alt