ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

bu maç geride kaldı artık lige dönmeliyiz ve aynı ciddiyet motivasyon istek ve arzuyla elazığ'ı gole boğmalıyız :ayatollah:

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Full maç var ama, linkleri vermek yasak mı bilemiyorum?

elazığ maçında rotasyon olabilir , çok yoruldu bazı oyuncular

bu maç geride kaldı artık lige dönmeliyiz ve aynı ciddiyet motivasyon istek ve arzuyla elazığ'ı gole boğmalıyız :ayatollah:

fatih terim rotasyona gidecektir bence. elazığdan sonra üst üste zor maçlar gelecek. bundan sonra skor olarak önemli 1-2 lig maçımız. onları alıp kayıpsız braga-febeş-hamsilere karşı sağlam gitmek gerekir.

fatih terim rotasyona gidecektir bence. elazığdan sonra üst üste zor maçlar gelecek. bundan sonra skor olarak önemli 1-2 lig maçımız. onları alıp kayıpsız braga-febeş-hamsilere karşı sağlam gitmek gerekir.

Elazığ maçında değilde Balıkesir maçında birçok oyuncu dinlendirilebilir.

dun gece maçtaydım eve geldikten sonra star tvnin özetini, i izledim tribbunlerin sesini kısmışlar maçın özetini izlerken sanki hiç kimse tezaruat yapmıyo oturarak izliyo gibi gerçekten lanet olsun şu fb medyasına! şunu herkes çok iyi bilsinki kesinlikle dun gece statta inanılmaz bir gürültü ve atmosfer vardı rakip ve hakem ustunde inanılmaz baskı yaptık ekşi sözlukte ve diğer sozluklerde atıp tutuyorlar atmosferle ilgili şu hi birşeyi beğenmeyen zubbe insanlardan nefret ediyorum

şampiyonlar liginde bizim açımızdan en önemli en kritik olan maçın yayınına 10 sn önce yayına başlayıp danimarka 2. ligi maçı muamelesi yapan, spikerin yanına bir tane bile yorumcu koymayan star tv ve tabi ki ferit şahenk maç boyu ölünüzü dirinizi andık..allah belanızı versin şerefsiz herifler!

arkayı sağlama alıp hızlı hücumlar ile yenemeyeceğimiz takım yok spor toto leş ligde

Yerinde bir galibiyet oldu...

...ama çok eksiğimiz var,

topla ceza sahamızdan çıkarken daha hızlı olmalıyız, gereksiz yavaşlamalarımız var...

topu alan oyuncumuzdan herkes uzaklaşıyor veremli gibi....bi ara Hamit sağ tarafta sanki hiç yanında arkadaşı yokmuş gibi kaldı...

rakip sahadayız bastırıyoruz, arkamı bir an dönüyorum top Muslera'da...ya ne zaman kaleciye kadar döndün ve niye...

biraz günümüz hızlı futbolunu oynamalıyız, yoksa bu devler arasından sıyrılmak kolay değil...

bir diğer konuda, ceza sahası çevresinde veya içine, asla kısa hızlı pas yapmıyoruz.

Yaptığımız tek şey, 30-40 metreden şut çekmek...bence bu alışkanlıktan bir an önce vaz geçmeliyiz...

boş yere pozisyon harcıyoruz, şutların yüzde90 ı başarısız...

yine de 7 puan yapmak güzel, deplasmanda sanki daha iyi oynuyoruz, bol gollü galibiyet alarak 10 puanla gruptan çıkalım...

Koyacagiz dedim koyduk.

Genel olarak iyi bir mac cikardik. Takimda ki yardimlasma beni mutlu etti. Takim savunmasi da iyiydi. Uzun bir aradan sonra kaleyi surekli yokladik, sutlar cektik ki bir kac kez savunma'ya carpti sert toplar oysa kaleyi bulsa bir gol daha atmis olabilirdik. Maci hak ettik ve kazandik. Bazi hatalar yaptik, daha dikkatli olmaliyiz. Hakem yine kotuydu, Rafael'e 2. saridan kirmizi vermeliydi ama yemedi. 2 penaltimiz verilmedi, bir cok kez aleyhimize duduk caldi veya calmadi.

Macta one cikanlar Hamit, Melo, Amrabat. Riera da cok iyiydi, Eboue de kendine geliyor. Burak'in golu cok guzeldi, o da gayet iyi oynadi. Bugun sevindigim ayri nokta da takim oyununu oynadik, ha bire Burak'a oynayalim diye birsey yoktu. Elmander iyi degildi ama kendine gelecektir. Engin de keza oyle.

Simdi onemli olan bu oyunun uzerine koymak ve ligde de bunu sergilemek. Takimi tebrik ediyorum, helal olsun!

dün gece takım çok arzulu bir oyun ortaya koydu. maçı sonuna kadar hak ettiler. helal olsun. ama ligde de aynı arzuyu görmek istiyorum ben takımımdan. rakip ayırd etmeden her maçı ciddi bir şekilde takım bilinciyle oynarsak bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok. ama haftasonu, biz manuyu yendik bizden iyiysi yok diyip işi sıkı tutmaz isek sonuç yine hüsran olur. artık her maça aynı ciddiyetle çıkmanın zamanı geldi.

bence takımın eksikleri şu..

arkadaş varyasyon denemiyoruz ya.kafayı yicem..

mesela baroni sowla kuyt sowla varyasyon yapıyor duvar pası,ver-kaç vs. ama bizde bu yok.ilk haftalar yapıyoduk emreyle melo yapmıştı emre açmıştı ortayı gol olmuştu.ilk manu maçındada cok yapmıştık.geçen senede yapıyoduk ama bu sene yapamıyoruz nedense

nedeni forvet oyuncularımız yapmıyor.ne umut ne burak.umut biraz deniyo ama her top rakibe.buraka ise bişe diyemiyorum pek.ama geçen sene necati cok iyi yapıyodu ama gitti malesef:eek:.elmanderde keza umut gibi zaten birde üstüne formsuz.

yani bize dembaba,niang tarzı adam lazım

bence takımın eksikleri şu..

arkadaş varyasyon denemiyoruz ya.kafayı yicem..

mesela baroni sowla kuyt sowla varyasyon yapıyor duvar pası,ver-kaç vs. ama bizde bu yok.ilk haftalar yapıyoduk emreyle melo yapmıştı emre açmıştı ortayı gol olmuştu.ilk manu maçındada cok yapmıştık.geçen senede yapıyoduk ama bu sene yapamıyoruz nedense

nedeni forvet oyuncularımız yapmıyor.ne umut ne burak.umut biraz deniyo ama her top rakibe.buraka ise bişe diyemiyorum pek.ama geçen sene necati cok iyi yapıyodu ama gitti malesef:eek:.elmanderde keza umut gibi zaten birde üstüne formsuz.

yani bize dembaba,niang tarzı adam lazım

Rezalet bir örnek kusura bakma. Okuyacaktım Kuyt muyt yazmışsın geçtim. Fanatizmden değil. Şikecilerin örnek alınacak bir varyasyonu yok. Bursaspor bile daha iyi o konuda.

Rezalet bir örnek kusura bakma. Okuyacaktım Kuyt muyt yazmışsın geçtim. Fanatizmden değil. Şikecilerin örnek alınacak bir varyasyonu yok. Bursaspor bile daha iyi o konuda.

var renktaş.

biraz dikkatli izle.onlar arada sırada yapıyor biz hiç yapmıyoruz.bjk bile yapıyor ya :sad007:

Üst Alt