ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

var renktaş.

biraz dikkatli izle.onlar arada sırada yapıyor biz hiç yapmıyoruz.bjk bile yapıyor ya :sad007:

Bizim kötü olduğumuz için zaten sana yorum yaptım. Laf olsun fenere gıcıklıktan değil. Bende bu görüşteyim. Maç sırasında yazamadım ama bu sabah yazdım maç konusunda 5-6 sayfa geridedir.

"Ofans organizasyonunda reziliz" yazdım. Başkası olsa azcık işi bilen bir takım dün ilk 60dk da skoru 3-0 rahatlıkla yapardı. Mesela Braga ne bileyim. Biz kötüyüz o doğru hemfikirim. Ancak şikecilerin örnek alınacak hiçbir yanı yok. Kornerleri 2004'den beri aynı kullanan takımdan örnek alınmaz. Oyun kurucusu Baroni olan takım örnek alınmaz. Gol ortalaması kariyerinde 3 bile olmayan Kuyt'lu takım hiç olmaz. Sow evet sağlam bir golcü. Zaten taşıyanda o. Neyse, Bursaspor çok hoşuma gidiyor bu konuda mesela. Batalla etrafında tek forvet ve açık oyuncuları ile güzel işler yapıyorlar ancak onlar da bitirici değiller. Dirençleri düşük sorunları o.

Özet olarak biz kesinlikle 4-5-1'e dönmeliyiz. Ya da daha iyi bir sağ açık alıp 4-3-3'e. Şuan da bile 4-3-3 oynarız ancak sağ açık olarak Burak oynar.

4-5-1 en iyisi. Tabi 5'li ortasaha da ya formda bir Engin olmalı ya da Engin 1-2 çıt üstü iyi bir oyuncu. Alper Potuk'u da kesinlikle almalıyız. Kerim Frei ve Potuk. Geleceğimiz bu isimlerde diye düşünüyorum.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 5.Maç | Galatasaray 1-0 M.United | Maç Sonucu | 20 Kasım

Bursaspor çok hoşuma gidiyor bu konuda mesela. Batalla etrafında tek forvet ve açık oyuncuları ile güzel işler yapıyorlar ancak onlar da bitirici değiller. Dirençleri düşük sorunları o.

Özet olarak biz kesinlikle 4-5-1'e dönmeliyiz. Ya da daha iyi bir sağ açık alıp 4-3-3'e. Şuan da bile 4-3-3 oynarız ancak sağ açık olarak Burak oynar.

4-5-1 en iyisi. Tabi 5'li ortasaha da ya formda bir Engin olmalı ya da Engin 1-2 çıt üstü iyi bir oyuncu. Alper Potuk'u da kesinlikle almalıyız. Kerim Frei ve Potuk. Geleceğimiz bu isimlerde diye düşünüyorum.

:yenieek:

Gazetede bir yorumda şöyle iyi bir tespit yapmış biri.

"Yedek denen kadroya bakın Phil Jones 19.000.000 E Javier Hernandez 17.000.000 E Michael Carrick 16.000.000 E Danny Wellbeck.15.000.000 E Anderson 14.000.000 E Darren Fletcher 11.000.000 E Rafael Jones 8.750.000 E Tom Cleverly 8.000.000 E Alexander Büttner 6.250.000 E N powell 3.250.000 E Anders Lindegard 4.750.000"

muhtesem zaferden dolayı herkesı kutluyorum ozellıkle ınadınan vazgecen ve crıs balta ıkılısının bu takımın defansını cokertııgını gecde olsa goren ve hakeden semıh rıera ıkılısıne gerı donen hocamızı kutluyorum.....muhtesem taraftarımız tum avrupaya bır kez daha govde gosterısı yaptı

amrabat ve rıeraya bayıldım hakkaten formanın hakkını sonuna kadar verdıler boyle oynasınlar hoca daha kesemez bu adamları.

burak yılmaz sanırım clde 5 gol attı soze gerek yok avrupda atamıyor dıyenlere taktıgı kapaklar ıstbuldan edırneye yol olur :yenieek:

fergusonla konuşsak bize welbecki verseler olmamı ?

Beyler UEFA'nın ceza sahası hakemleri uygulamasında bi mallık sezdim. 2 hakem de yan hakemin olduğu taraflarda duruyor. Diğer taraflar boş.. Kalenin diğer yanında dursalar daha mantıklı olmaz mı? Tamam sâkinim.

Başkası olsa azcık işi bilen bir takım dün ilk 60dk da skoru 3-0 rahatlıkla yapardı.

Çok güzel ifade etmişsin. Bende ofansta kötü olduğumuza, tamam ligi çıkarabileceğimizi, ama CL'de üst turlarda

ciddi başarı bekliyorsak, yetersiz kalacağımızı düşünüyorum.

Dün akşam Shaktar yerimizde olsaydı, ilk yarı rahat 3 atardı.

Ama ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. Terim, maçın videosuyla, tek tek yapılan yanlışları oyunculara anlatmalı.

Bir kere geriye dönmeyi yasaklamalı. Bunu lig maçlarında çok rahat deneyebiliriz ve inanın hiçbir şey kaybetmeyiz.

Manu Teknik Direktörü kalkıpta maçtan sonra, maçı kazanabilirdik demeci veriyorsa, eksikliklerimiz olduğu açık.

Dediğimiz gibi ümitsizliğe gerek yok, biraz Terim'e süre vermemiz gerekir.

Başarı istiyorsak, istikrardan yanayım ve Fatih Terim'e inanmalıyız.

Birde unutuyorduk, o Welveck midir nedir, o nasıl bir futbolcudur, hastası oldum...

Çok güzel ifade etmişsin. Bende ofansta kötü olduğumuza, tamam ligi çıkarabileceğimizi, ama CL'de üst turlarda

ciddi başarı bekliyorsak, yetersiz kalacağımızı düşünüyorum.

Dün akşam Shaktar yerimizde olsaydı, ilk yarı rahat 3 atardı.

Ama ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. Terim, maçın videosuyla, tek tek yapılan yanlışları oyunculara anlatmalı.

Bir kere geriye dönmeyi yasaklamalı. Bunu lig maçlarında çok rahat deneyebiliriz ve inanın hiçbir şey kaybetmeyiz.

Manu Teknik Direktörü kalkıpta maçtan sonra, maçı kazanabilirdik demeci veriyorsa, eksikliklerimiz olduğu açık.

Dediğimiz gibi ümitsizliğe gerek yok, biraz Terim'e süre vermemiz gerekir.

Başarı istiyorsak, istikrardan yanayım ve Fatih Terim'e inanmalıyız.

Birde unutuyorduk, o Welveck midir nedir, o nasıl bir futbolcudur, hastası oldum...

Welbeck. Evet güçlü ve zeki bir oyuncu.

Biz ofansta 4e 3 geliyoruz ama bir pozisyon çıkaramıyoruz bir bakıyorum top Selçuk'ta. O da bu sezon yaptığını yapıyor geriye oynuyor.

Admalar 4e 2 falan geliyorlar direkt kaleye yöneliyorlar pozisyon buluyorlar. Deli olmamak elde değil.

Star Tv Galatasaray maclarında sesi kısıyor.

Fenerbahçe maçlarında ses sonda anlamıyorum bunu.Alın size gol anı tribünden.

[video=youtube;wya71vDPSK0]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wya71vDPSK0[/video]

"Galatasaray'dan bir oyuncu alsanız, bu kim olurdu?" sorusuna tecrübeli isim, "Yeterince oyuncum var" diye cevap verdi. (ferguson)

Yani kisaca, bizim kalitemizde bir oyuncunuz yok demis.

"Galatasaray'dan bir oyuncu alsanız, bu kim olurdu?" sorusuna tecrübeli isim, "Yeterince oyuncum var" diye cevap verdi. (ferguson)

Yani kisaca, bizim kalitemizde bir oyuncunuz yok demis.

aynen.alsa alsa muslerayı alır ama de gea var.ben olsam bende almam.

belki formda bi selcuka hayır demem ama :)

[video=youtube;wya71vDPSK0]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wya71vDPSK0[/video]

katılıyorum bilerek yapıyor fener yalakası haysiyetsizler. la liga maçlarında bile ses daha fazla, üstelik ercan taner la liga maçlarının yarısı kadar şevkle anlatmadı. ercan tanerin fener maçlarında nasıl bi tarafını yırtarcasına bağırdığını da unutmamak lazım.

O degilde valla Riera ne oynadi... parasinin hakkini vermeye basladi

Helal gocum genim:ayatollah:

Riera aradığımız sol bek kesinlikle.Melo'da hırslanmış gibi geldi.

Ulan o değil de bugün işyerin de bir eleman biz ManU'yu elek yaparız dedi.

off cok iyi yaaaaa:ayatollah:

Üst Alt