ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

BheQAOCCIAAHb0i.jpg

SLde haftanin onbiri:

Roberto (Olimpiyakos)

D. Carvajal (Real Madrid)

Sergio Ramos (Real Madrid)

A. CHEDJOU (Galatasaray)

ALEX TELLES (Galatasaray)

Gareth Bale (Real Madrid)

Angel Di Maria (Real Madrid)

H. Mkhitaryan (Borussia Dortmund)

Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

R. Lewandowski (Borussia Dortmund)

Karim Benzema (Real Madrid)

:)

Felipe Melo kesinlikle simdiden bir efsane. Ilerde giderse, yada futbolu bizde birakirsa, herzaman anacagimiz bir futbolcu olacaktir.

Maç izlerken çok hoşuma gitmişti . Sneijder'in korner kullanırken karşı tribünün de göründüğü müthiş bir açı vardı , kaçıncı dakika olduğunu bilen var mı ? Maçı indirdim sardırarak şöyle bir baktım da bulamadım.

İkinci maça Chelsea hızlı başlayıp gol bulmak isteyecektir. Dayanabilirsek sıkılıp skorun üzerine yatmaya başlarlar diye tahmin ediyorum. İstanbuldaki Juventus maçı gibi son 5-10 dakka içinde bir tane tıkayabilirsek turu geçeriz.

bu arada dünki skora en büyük etkiyi eden şerefsiz federasyondur malesef selçuk'u çok sevmeme rağmen rezalet oynuyor yabancı sınırı olmasa guarin melo akardı göbekte burak yerine nani tipinde bir kanat akardı ileride eboue yabancı sınırına takılmaz maç kondisyonu ile çıkardı maça ALLAH belanı versin federasyon!!

Bu maçla ilgili görüşlerimi yeni söyleme imkanım oluyor. İyi oynadık ancak Mancini çok hatalar yaptı. Hakanın stoperde başlaması,Sneijderin kanatta oynama saçmalığı,Ve tam baskıyı kurduğumuzda Drogba yerine Umutun girmesi bizim önümüzü kapattı açıkcası. Yekta hamlesi çok akıllıcaydı

Üst Alt