ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

Yanlismiyim arkadaslar ? En son kornerden gecen sezon 1:0 lik Manchester macinda gol atmistik demi? Yoksa ligde bir maci atladim mi ben?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=upb1_uzER84[/media]

2.31 den itibaren selçuk un topuk pasından sonra burak ın topu alıp hemen pas vermesiyle biten pozisyon çok daha farklı olabilirdi. drogba nın beklediği pozisyonda başkaydı.

burak selçuk tan topu aldıktan sonra hemen pas vermek yerine topla sola 3-4 adım atıp drogbanın önüne bıraksaydı %100 pozisyon olacaktı. şino olsaydı yapardı onu.. güzel gelişmişti atak, gol olsa hoş olurdu

BhewFAEIAAAcI4V.jpg

Muhabir: Staddaki atmosfer için ne söylersiniz?

Ivanoviç: Fantastikti. Oynadığım en etkileyici atmosfer diyebilirim. Rakip hakkında ise söylemem gerekir ki, hepsi idolüm Prekazi gibi heyecanlı ve yürekten oynuyorlar. Rövanş karşılaşmasında işimiz kolay olmayacak.

Chelsea baya rölantiye almış oyunu. Eski Galatasaray olsaydı üstlerine daha çok gider daha çok yorulurduk. Onların güçlerini ekonomik kullandıklarını farkedince bizde rölantiye almışız .

Londradaki maç çok daha zor geçecektir ama takıma olan güvenimiz tam her zaman :)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=upb1_uzER84[/media]

2.31 den itibaren selçuk un topuk pasından sonra burak ın topu alıp hemen pas vermesiyle biten pozisyon çok daha farklı olabilirdi. drogba nın beklediği pozisyonda başkaydı.

burak selçuk tan topu aldıktan sonra hemen pas vermek yerine topla sola 3-4 adım atıp drogbanın önüne bıraksaydı %100 pozisyon olacaktı. şino olsaydı yapardı onu.. güzel gelişmişti atak, gol olsa hoş olurdu

Burak ilk yaridaki pozisyonda da acele davranıp kaybetti. Halbuki biraz daha ilerlese penaltı bile alabilirdi.

Kim ne derse desin 1-1 fena bir skor değil. Chelsea orada rüzgar gibi başlayıp 1-0 öne geçse bile atacağımız 1 gol maçı uzatmaya götürür. Olayı birde bu yönden bakın.

çünkü kendi evinde yenileceğini düşünmüş. Şimdi ise berabere kaldığı için şansının yükseldiğini düşünüyor.

Eger kendi evimizde chelseaye yenilecegiz dusuncesiyle maca cikiyorsa yarin sozlesmesi fesih edilsin. Bu kadar paralar vermeye gerek yok buna o zaman, getiririz hamza yerlikayayi bunun 10da biri fiyatina oda yenilecegimizi dusunur.

Üst Alt