ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

bana sorarsanız en az arsenal maçı kadar leeds maçı kadar kıymetli bir maç tarihimiz açısından. allah yardımcımız olsun...

Maalesef benim ümidim 0.

Morinho bu Takim'in basinda oldugu süre sans yok inanin bana.

Fark felan olmaz, ama Chelsea rahat gecer Tur'u. Gerci Savunmamiz son Mac'larda iyidi hadi hayirlisi. Kim ne derse desin Tur'u gecersek Mucize olur

Mourinho kurt hoca, cok dikkatli olmamiz lazim.

Tek temennim basit bir tur vermeyelim yeter. Bunun disinda elensek de uzulmem.

Defans agirlikli oynayacagimiz kesin gibi bence. Bu yuzden asagidaki kadronun olabilecegini dusunuyorum.

Muslera-Eboue-Burdisso-Semih-Telles-Ceyhun-Melo-Selcuk-Sneijder-Burak-Drogba

Hatta Burak yerine ortasahaya bir oyuncu da oynatabilir Mancini.

Muslera

Eboue Burdisso Semih Telles

Melo Selcuk

Hajrovic Sneijder Burak

Drogba

Fazla kadroyu tartismaya gerek yok. Özellikle Sampiyonlar Ligi gibi önemli bir organizasyonda Ceyhunlar falanlar filanlar olmaz.

En iyi kadromuzla sahada olmamiz gerekiyor. Rakibimiz kesinlikle favori ama bizde kolay teslim olmayiz.

30 kisilik kadrodan cikan malzeme bu.​

Muslera

Eboue Burdisso Semih Telles

Melo Selcuk

Hajrovic Sneijder Burak

Drogba

Fazla kadroyu tartismaya gerek yok. Özellikle Sampiyonlar Ligi gibi önemli bir organizasyonda Ceyhunlar falanlar filanlar olmaz.

En iyi kadromuzla sahada olmamiz gerekiyor. Rakibimiz kesinlikle favori ama bizde kolay teslim olmayiz.

30 kisilik kadrodan cikan malzeme bu.​

Veysel yok degil mi CL kadrosunda? Veysel olsa iyi olurdu, yoksa yine Melo ve Selcuk'un verimliligi dibe vuracak.

Bu kadro Chelsea ile basa bas oynar. Hata yapmazsak tarih yazabiliriz.

Bu kadronun kücümsenecek, Chelsea´den asagi görülecek bir tarafi yok.

930971_Galatasaray_SK.jpg

Bu kadro Chelsea ile basa bas oynar. Hata yapmazsak tarih yazabiliriz.

Bu kadronun kücümsenecek, Chelsea´den asagi görülecek bir tarafi yok.

930971_Galatasaray_SK.jpg

Kalite olarak Chelsea takimi cok önde bunu kabullenmek gerekir. Ama basa bas oynariz tabi. Ben elenecegimizi düsünüyorum. Iyi oynamamiz yeter. Ilk olarak CLde süreklilik. Sonra hedef yükseltmek.

Öncelikle Chelsea'ye karşı gol pozisyonu kaçırma lüksümüz yok, zaten adamlar zar zor gol yiyorlar. Hazard'ı nasıl durdururuz onu zaten bilmiyorum. Melo'nun son dönemdeki çizgisi belli, Selçuk da iyi oynarsa orta sahayı ele alabiliriz. Tabi bizim için Drogba faktörü göz ardı edilmemeli.

Üst Alt