ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

biz Chelsea yada Manu gelsin derken

Chelsea'nın o günkü form durumuna göre istemiştik

nerden bilelim adamların coşacağını

adamlarda formda bizde formdayız

kıran kırana maçlar olacak

İnşallah turu geçen biz oluruz

Benim gördüğüm kadaryıla Hoca Burak'ın savunma katkısının(presle) Hajrovic'den daha fazla olduğunu düşünüyor. Çok haksız da sayılmaz bazı açılardan. Evet topu tutamaması sıkıntı ama Chelsea maçlarında oynayacaktır Burak Drogba ikilisi diye düşünüyorum. Bursa maçındaki gibi. Burak sağ geride oynayarak.

Evet Hajrovic´in biraz tempo sorunu var simdilik, belki 2 haftaya kadar yükselir.

Bir cok acidan daha faydali olabilecegini düsünüyorum. Pas yapma, top tutma, topla ilerleme vs.

O macta bi zahmet o da pres yapsin, kossun. Yap derlerse yapar zaten.

Chelsea maclarini diger maclardan biraz ayirmak lazim. En dogru tercihi yapmaliyiz. Ama Mancini´ye güveniyorum.

Hayirlisi artik.

Bir kaç sene önce eşleşseydik Chelsea veya benzer bir takima - turu geçmek imkansiz derdim - ne olduysa şu son iki yil oldu. Barca, Real, Bayern hariç her takimi o gün olacak üst düzey motivasyon ile yeneceğimizi düşünüyorum. Nedense sanki rakibimiz bizden küçük bir takim olduğunun düşüncesi var bende.

Burda Ünal Aysalın çok büyük katkisi bulunuyor. Iki senede takimi Paris, City, Arsenal, Milan seviyesine getirdi.

Birdahaki seviye en üst düzey seviye (Barca, Bayern, Dortmund) böyle devam edersek 4-5 seme icinde bizde üst düzey bir takim olabiliriz.

Bugün bir kac haber gördüm.

"Chelsea nin iki kilit oyuncusu: Hazard & Matic"

Sizin gazeteciliginizi, futbol bilginizi sevsinler. Matic oynayamiyor bize karsi, adam Benfica icin oynadi bu sezon Sampiyonlar Liginde.

Mou olmasa şu takımın başında şansımız %50 falan olurdu da Mou var ya bizim için büyük şanssızlık

Mourinho tabiki takimin önüne geciyor bu anlamda ama Mourinho´yu yenmenin formülü de biliniyor.

Gecen sene Madrid´de cözmüslerdi onu (bizim de katkimizla), bu sene Basel de benzer bir örnek oldu.

Özellikle kendi evimizde ciddi baski yapabilirsek, bunu yaparken basit hatalar yapmazsak, kazanabiliriz.

Ama evimizde hangi skorla kazanirsak kazanalim, Ingiltere´deki mac hertürlü kalp krizi riski tasiyan bir mac olacak.

3-0, 4-1´lik avantaj bile yetmeyebilir cosarlarsa. Senaryo cok aslinda. Cikip oynayacagiz, sonucu görecegiz.

Ama sadece iyi defans yaparak bu turu gecemeyiz.

kadro derinliği sonunda oluştuğu için bu maçtan ümidim dahada arttı bu maçtan önce as oyuncular oynamak zorunda değil yedekleride aslar kadar iyi oldu neredeyse birde takım içi forma rekabeti arttığı için leşlerinde düzeldiğini görüyoruz umutluyum arenada akıllı futbolla sonuca gidip ingiltere'de çanakkale geçilmez ile birşeyler olabilir :D

------------------------------- Muslera -----------------------------

Eboue ------------- Semih ------------------ Ched/Burd ------- Telles

------------------------------ Ceyhun ------------------------------

--------------- Melo -------------------------- Selçuk --------------

------------------------------ Sneijder -----------------------------

------------------ Burak ------------------ Drogba ------------------

Sakatlık vs. olmazsa kadro %90 böyle olur bence.

evet, ideal kadromuz bu zaten

Bf3gmNCCUAEB9RI.png

bizim eight bu sezon fatal error .. geri ve yan pas moduna girmis

Bir kaç sene önce eşleşseydik Chelsea veya benzer bir takima - turu geçmek imkansiz derdim - ne olduysa şu son iki yil oldu. Barca, Real, Bayern hariç her takimi o gün olacak üst düzey motivasyon ile yeneceğimizi düşünüyorum. Nedense sanki rakibimiz bizden küçük bir takim olduğunun düşüncesi var bende.

Burda Ünal Aysalın çok büyük katkisi bulunuyor. Iki senede takimi Paris, City, Arsenal, Milan seviyesine getirdi.

Birdahaki seviye en üst düzey seviye (Barca, Bayern, Dortmund) böyle devam edersek 4-5 seme icinde bizde üst düzey bir takim olabiliriz.

90'lı yılların sonu 2002 ye kadar kim gelirse gelsin eleriz imajı vardı camiada.

Yani yediden yetmişe ingiliz alman italyan ispanyol hiç farketmez edasıyla maç/kura bekliyorduk.

Bugün yine yavaş yavaş ibre oraya dönüyor.

Bugün yabancı sınırı 6+0+4'ken o zaman 3 sonraları 5 di.

İki seneye kalmaz yine kimseden çekinmeyen herkesi eleyebilecek bir takım oluruz inşallah.

Vizyon sahibi başkanımız mevcut iki üç tane türk futbolcusu gelse alttan cl'i bile alabiliriz.

BlueTapatalk

Bugün bir kac haber gördüm.

"Chelsea nin iki kilit oyuncusu: Hazard & Matic"

Sizin gazeteciliginizi, futbol bilginizi sevsinler. Matic oynayamiyor bize karsi, adam Benfica icin oynadi bu sezon Sampiyonlar Liginde.

orası öyle evet adamlar kulaktan duyma veya gidip lig maçlarını izleyip haber yapıyorlar resmen.

Ama Hazard ile İvanoviç büyük tehlike...

Her ataklarında bu 2 isim var...

Savunma:

932412_Galatasaray_SK.jpg

Atakta:

932414_Galatasaray_SK.jpg

Ceyhunun yerine Ched oynar ön stoper gibi %90 ihtimal. Ön libero özelliği de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Kilit nokta Hajrovic mi burak mı oynar. Hajro oynarsa içe doğru kayar. Burak oynarsa tipik 3-5-2 oluruz. Bursa maçının tamamı ve Eses maçının ilk yarısında açılıp kapanmaları çok iyi yapıyorduk. Top rakipteyken bizim takıma baktığımda bu takım gol yemez gibi duruyordu. Tabi bu benim görüşüm. Çok değişik bir kadroda çıkabilir fakat Ceyhunun oynayacağına ihtimal vermiyorum. Tabi top rakipteyken diziliş bire bir öyle olmaz çünkü şok presler falanda olacak. Hakkımızda hayırlısı.

Üst Alt