ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

Ceyhun oynamali, sistem için çok önemli oyuncu.

Hem Burdisso neden oynamali? Daha adam ilk lig maçini bile oynamadi.

Muslera; Telles, Semih, Chedjou, Eboue; Ceyhun, Melo, Selçuk; Sneijder, Drogba, Burak

4-3-3

bana gorede bu kadro cikicak gibi

degisiklik olursa belki burdisso oynar yada ceyhunun yerine hajrovic

Ceyhun yerine Hajrovic oynarsa kontra atak da çok gol yeriz.

Öyle oynarsak orta sahamiz Sneijder, Selçuk, Melo olur. Sneijder defans yapmadigi için, ve Selçuk yavas oynadigi için, kaldi Melo.

Melo vs Willian, Matic, Luiz gibileri sadece kendisi durduramaz, birak Hazard, Oscar ve Eto'o gibi kaliteli oyunculara karsi..

Ama Mancini ne yapacagini biliyordur.

Bireysel hatalar macin kaderini belirleyecektir.Mac orta sahada bitecek diye dusunuyorum.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Sakat, cezalı olmadıkları sürece takıma direk yazılacak isimler Muslera, Semih, Melo, Selçuk, Sneijder... Bunlar kesilmez, bunlar olmadan kadro yapmayın boş yere.

Önemli olan gaddar ve pis oynamak bu macda hele ki Jose Mourinho´ya karsi.

Göz yasina bakmayacaksin, ayarsiz bi sekilde oyunculara sallayacaksin.

Eden Hazard tekme yedigi maclarda oynamayi birakiyor. Oscar biraz daha dayanikli, Willian ise tam bi savasci.

Chelsea´den 1 gram olsun saygi duymasinlar bizim oyuncular. Duran toplarda piskopatlar gibi adamlara yapissinlar, dirsekleri sallasinlar caktirmadan.

Forvet oyuncularimiz stoperlerin pesinden kosup ayaklarina basmalari gerek Johan Elmander´in Sivasspor´a karsi yaptigi gibi.

bence 3-5-2 oynarız heriflerin kanatlarını başka türlü zor durdururuz zaten

Muslera

Semih-Burdisso-Balta

Eboue-Melo-Selçuk-Telles

Sneijder

Drogba-Burak​

Maça biraz daha vakit olması gerçekten iyi.

2 haftaya kadar hayvani bir takım olucaz.

Şu takımda Melo Sneijder'den birer tane daha olsa,damla korkmazdım da şunlardan..

Mourinho işte..

------------------------------- Muslera -----------------------------

Eboue ------------- Semih ------------------ Ched/Burd ------- Telles

------------------------------ Ceyhun ------------------------------

--------------- Melo -------------------------- Selçuk --------------

------------------------------ Sneijder -----------------------------

------------------ Burak ------------------ Drogba ------------------

Sakatlık vs. olmazsa kadro %90 böyle olur bence.

------------------------------- Muslera -----------------------------

Eboue ------------- Semih ------------------ Ched/Burd ------- Telles

------------------------------ Ceyhun ------------------------------

--------------- Melo -------------------------- Selçuk --------------

------------------------------ Sneijder -----------------------------

------------------ Burak ------------------ Drogba ------------------

Sakatlık vs. olmazsa kadro %90 böyle olur bence.

burak yedek kalmali

Acikcasi böyle bir macta cift forvetli kadro yapanlari pek anlamiyorum. Felaketimiz olur bana göre.

Sneijder ve Hajrovic destekli Drogba hücum hatti yeter Chelsea maclarinda. Defansi da Ceyhun´la destekleriz böylece.

Ceyhun yerine Hajrovic oynarsa kontra atak da çok gol yeriz.

Öyle oynarsak orta sahamiz Sneijder, Selçuk, Melo olur. Sneijder defans yapmadigi için, ve Selçuk yavas oynadigi için, kaldi Melo.

Melo vs Willian, Matic, Luiz gibileri sadece kendisi durduramaz, birak Hazard, Oscar ve Eto'o gibi kaliteli oyunculara karsi..

Ama Mancini ne yapacagini biliyordur.

Matic bize karsi forma giyemez.

Acikcasi böyle bir macta cift forvetli kadro yapanlari pek anlamiyorum. Felaketimiz olur bana göre.

Sneijder ve Hajrovic destekli Drogba hücum hatti yeter Chelsea maclarinda. Defansi da Ceyhun´la destekleriz böylece.

Benim gördüğüm kadaryıla Hoca Burak'ın savunma katkısının(presle) Hajrovic'den daha fazla olduğunu düşünüyor. Çok haksız da sayılmaz bazı açılardan. Evet topu tutamaması sıkıntı ama Chelsea maçlarında oynayacaktır Burak Drogba ikilisi diye düşünüyorum. Bursa maçındaki gibi. Burak sağ geride oynayarak.

Üst Alt