ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

Ne yapip ne edip DROGBA reisin sözleşmesini uzatmak lazim. Müthiş bir sey bu:)

Bizde bıraksın futbolu sonra da sportif direktörümuz olsun...

♧tapatalk♧

bi mac icinde bu kadar kolay gol atmak ne kadar zevkli birseymis yahu :D savunma yapiyon gole ihtiyacin oldugunda atiyon tekrar cekiliyon, sonra yiyon tekrar gole ihtiyacin oluyo. dur bi ataga cikiyimda gol atiyim yaaa diyip, cikip golunu atiyon geri yatiyon :d

bize yapilan hain plani bu sefer biz yaptik ve juventus'u vurduk :asd:

pantulu güzel hocamızın. bu oyunculara olumlu yansıyacak

karizması futbolcuları kosturmaya yetecek. oyuncular sempatik ve karizma hocamıza kosup sarılacak hocamız yumrugunu havaya kaldıracak blazer ceketinin arkası uçuşacak sonra yumrugunu uzun süre havada tutacak ve gülerek yerine oturacak

biz de koltuğumuzda avuclarımız patlıyasıya alkıs tutarken yemekleri cok yağlı ve tuzlu yiyenlerin kalbi sıkısacak sevincin volümünü düşürecekler

0210YSNJUVEGS_32.jpg

atkisizda cok tatli bir hocamiz var :asd:

Yabancılar nekadar kompakt olduğumuzdan bahsediyor hep. Italyanlar'da birşey diyemiyor defansif oyunumuza, kendileri zaten hep bunu yapıyor. Dinime kufreden musluman olsa misali olurdu :asd:.

Sonuç olarak Mancini ve öğrencileri dün gece, Şampiyonlar Ligi’nde nasıl oynanması gerektiğini, en zor deplasmanlarda bile doğru bir sistem ve kadro yapısıyla puan ve puanların nasıl alınacağını göstermiş oldu.

Ve en önemlisi Galatasaray, Lucescu’dan bu yana ilk kez ‘Rakibe göre oynamak’ felsefesini uygulamaya başlayacağının sinyallerini verdi.

Kimse merak etmesin; Galatasaray artık hiçbir takımdan 5-6 yemez.

Galatasaray taraftarı da ŞUURSUZ HÜCUM SİSTEM(SİZLİĞ)İNİ artık unutmalı ve yeni hocası ile takımına destek vermeli.

twitter.com/_ozgurugur_

Benim anlatmak istediği konu Manchini ile ilgili kısım değildi. Tabiki kimse ondan antremansız ilk maçında dahilik beklemiyor ama dün sahada ki takım için bazı arkadaşlar 11 kişi ile defans yapmayı kontrollü defans ile karıştırmış. Sahaya iyi yayılmadık, 2 pas yapamadık, 90 dakika orta sahayı doğru dürüst geçemedik. Anlatmak istediğim bu. Bu eğer iyiyse, dün akşam için konuşuyorum, bu ne beni ne de Manchiniyi keser. Bu futbolla tatmin olan varsa başarı getirmez bu futbol onu söyleyeyim.

Dostum karşındaki takım Juventus. Herkes sallayabilir ama adamlar Geçen sene şampiyonlar ligi şampiyonuna elendiler. 2 yıldır italya ligini s.. attılar.Bu senede harika başladılar..

Biz takımımızı çok büyütüyoruz.Kimse kusura bakmasın. GS Juventusla Manu ile Real ile öyle 90 dk atak futbol korakor futbol oynayacak ne futbolculara nede kondisyona sahip...

Bunu real maçındada gördük.Hatta bu maçdada gördük 2.yarı 1-2 kere ileri çıkmaya kalkdık dönüşde çok açık verdik.

Şu an çok önemli puan mücadelesi veriyoruz. Böyle takımlara karsı böyle oynayacaksın.

Hele ki deplasmanda puan kaybetmiş daha da hırslanmış bir juve vardı karsımızda.

şampiyonlar liginde kimse nasıl oynadıgına bakmaz sonuca bakar.

Geçen sene celtic yanlış hatırlamıosam evinde barcelonayı yenmişdi.

O maçda barcelona topla oynama rekoru kırmısdı % 95 gibi bir rakamla

Kaç kişi harika barcelona dedi ?

Tüm dünya basını çalkalandı celtic manşetiyle...

Şu sözüde unutmamak lazım

"atak futbolu maç kazandırır, defans futbolu kupa kazandırır"

Çok doğru bir sözdür.

Biz dogru yoldayız.

Bu adamın elbet kötü maçları kötü sonuçları olacakdır.

Ama hedefe ulaşacakdır inanıyorum.

Sabretmek lazım

Juve'ye karşı deplasmanda ancak böyle oynarsın yav. Real bile gitse oraya kazanma şansı Juve'den fazla değildir. Dün alınan puan altın değerinde. Bunu Kopenhag maçlarını kazandıktan sonra çok daha iyi anlayacağız. Umarım ki bir kaza da yaşamayacağız. Real'in evinde Juve'yi önce bir yenmesi lazım. Ondan sonra önümüz daha da açılacaktır.

Maç son 4 dk donunca izlemeyemeiştim. Resmen galibiyet kaçmış.

Hele 90 +2 Bruma, topu verse Drogba ya 3. gol %80 olacak !

İşte Bruma nın daha pişmesi gerek kaç kere bomboş topları atamadı göremiyor çünkü tecrübesi çok az, Mancini nin onu paslı oyun konusunda uyarması şart kafasına göre çocukca herkesi çalımlayıp tsubasa gibi gol atmak istiyor. Ama o devirler bitti. Ama sürekli oynarsa bu eksiğini kapatır inş.

Üst Alt