ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 2. Maç | Juventus 2-2 Galatasaray | MS | 2 Ekim

Dun adina aklimda kalan tek sey ceza sahasina sokmadik uzaktan sut cekmek zorunda kaldilar. Juventusa pozisyon verm3mek uetenek.ister real bile oynasa daja fazla pozisyon verirdi

teknik adam değişikliği ve şampiyonlar ligine kötü bir başlangıcın ardından takımı ile iki idman yapmış bir teknik adamla juve deplasmanından alınan bir puan matematiksel olarak güzel olsada daha da etkili tarafı real maçının yenilgisinin takım üzerindeki etkisini silmesiydi.

Tamam bende takımımızın başarısını istiyor, bekliyor, Manchininin takımı uçurmasın istiyorumda yalnız abartmayalım çok iyi ya da istenilen düzeyde de değildik.

Renktaş daha iyi olacağız.Sir uçaktan indi maça çıktı neredeyse.Sistem değişti.Yine de iyi uyguladılar bu kadar kısa zamanda

Sneijder 2 yıldır alışacak diye bekliyorlar.Mancini geleli 2 gün oldu daha.:D:D

Dünkü maçı iyi tahlil etmek gerek. Galatasarayın istediğinde neler yapabileceğini hoca görmüş oldu. Dün önemli kazanımlar oldu

1.si Chedjou. hoca ondan asla vazgeçmez bundan sonra da basnkosu olur

2.si defans yapmayı gösterdik. Takım halinde defansı çözersek zaten sorun ortadan kalkar. ancak burada şöyle bir sorun var. kanat beklerimiz kötü. rakip 2.yarı her kanat atağında tehlike yarattı. belki hocanın taktiği ama 2 bekimizinde zayıf olduğunu kabul etmek gerek.

Ancak hala takım halinde defans ve hücumu beceremiyoruz. hücum oynarken defans kötü, defans yaparken hücum kötü. Dün 2.devre defansta iyi kapandık ama bu seferde hücumda çoğalamadık. Bruma ve Drogba çok yalnız kaldılar. Bu konuda çalışmamız lazım. burda asıl sorun orta sahamızın ve defansımızın ileriye iyi çıkamayıp çok geriye gömülmesi. özellikle melo maç boyunca bir defa orta çizgiyi geçti sadece.

Oyuncu bazında selçuk mükemmel oynadı. ençok koşan oyuncumuz tabiki Bruma oldu. sonra Selçuk. Sneijder çok koşuyor ama yeterli hücum atraksiyonu yapamıyor malesef.

Bence hoca bundan sonra da 4-4-2 yada 4-2-3-1 tarzında oynar. sneijder-drogba yada umut-drogba ile oynar. Burakın şansı daha az.

yİnede bu skor yanıltmasın. takım fizikkondüsyon olarak iyi değil. çok iyi defans yaptık diyoruz ama yinede 2 gol yedik. hücumumuz kötüydü ama yinede 2 gol attık. bu bile çok şey ifade ediyor bence :)

Tamam bende takımımızın başarısını istiyor, bekliyor, Manchininin takımı uçurmasın istiyorumda yalnız abartmayalım çok iyi ya da istenilen düzeyde de değildik.

Dün takımın başında Mou olsa bundan iyi oynanmazdı hele bir durun arkadaş 2 gün oldu adam geleli geldiği gibi sistemi değiştirdi takıma futbol oynamayı öğretmeye çalışıyor.

Renktaş daha iyi olacağız.Sir uçaktan indi maça çıktı neredeyse.Sistem değişti.Yine de iyi uyguladılar bu kadar kısa zamanda

Sneijder 2 yıldır alışacak diye bekliyorlar.Mancini geleli 2 gün oldu daha.:D:D

Benim anlatmak istediği konu Manchini ile ilgili kısım değildi. Tabiki kimse ondan antremansız ilk maçında dahilik beklemiyor ama dün sahada ki takım için bazı arkadaşlar 11 kişi ile defans yapmayı kontrollü defans ile karıştırmış. Sahaya iyi yayılmadık, 2 pas yapamadık, 90 dakika orta sahayı doğru dürüst geçemedik. Anlatmak istediğim bu. Bu eğer iyiyse, dün akşam için konuşuyorum, bu ne beni ne de Manchiniyi keser. Bu futbolla tatmin olan varsa başarı getirmez bu futbol onu söyleyeyim.

Dünkü maci hakem boklamasaydi, yüzde 80 tur geliyordu 2 Kopenhag galibiyetiyle. Böylede Juveya gör avantaj saglamis durumdayiz bence. Tek yapacagimiz , su Kopenhag maclarini yenmek.

Amrabat o aptalca hareketi yapmasa belki de önümüzdeki turdaki rakiplerimizi bekliyor olacaktik. Kopenhag'i iki macta da yenip 9 puan yapardik. Juventus'ta Real Madrid'e karsi 1 beraberlik 1 yenilgi alsa bile yetiyordu.

İnanmazsınız diye söylemedim. Haftasonu PES te aynı grup maçlarının simulasyonunu yaptım. İlk maçı bilerek 6-1 kaybettim.2.maça çıktım.

Juve karşısında 2-0 dan galipken 2-2 bitti maç.Real saçmaladı ve evinde yenildi 0-1... Grup sonunda komik birşey oldu.

Biz grup 1. olarak çıktık Real 4. oldu elendi. FC Kopenhag 3. oldu grupta :rolleyes:

Ayrıca ŞL den sonra birde özel maç yaptım yine 2-2 bitti.

Muslera 6,5

Chedjou 7

Hakan Balta 6,5

Semih 6 (26’ Gokhan Zan 5,5)

Eboue 6

Melo 6,5

Selcuk 5,5

Sneijder 6,5 (74’ Umut Bulut 6,5)

Bruma 6

Riera 6(60’ Amrabat 5)

Drogba 8

Roberto Mancini 6,5

italyada yapilan puanlama bu sekilde, macin adami drogba ve chedjou, Zan'a dusuk vermisler biraz. Sneijderde guzel puan almis

alın hatta resim: ama galiba bu baska gazete. burdada macin adami meloymus :D

c3cd124f0a50189c86c63ee94b1240ca.jpg

:nargile:

https://turkfutbol.com/care-drogba-22623.html

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE FENERBAHÇE KADAR GOL ATTI

Şampiyonlar Ligi'nde 3 farklı takımla 83 maça çıkan Drogba, Fransız ekibi Olympique Marsilya'da 5, İngiliz takımı Chelsea'de 34, Galatasaray'da ise 2 olmak üzere toplam 41 gol attı.

Yıldız isim, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettiği 40 maçta toplam 42 gol atan Fenerbahçe'yi yakalaması için 1 gole ihtiyaç duyuyor.

Genelde önceden Max 30 dakika üst düzey konsantre olarak oynuyorduk.. Örneğin R.Madrid maçları

Geçen sezon ilk maç 10 dakika sürmemiştir sanırım konsantremizin üst seviyede kalması.. 2. Real Maçı 25-30 dakika falan maça konsantre olmuştuk.. Bu sezon Real maçı aynı şekilde ilk 30 dakika..

Takım dağılınca aşırı dağılıyorduk.. Konsantrasyonu kaybediyorduk bu gün belki skoru uzun süre korumanında etkisi vardı bilmiyorum ama hiç maçtan kopmadık.. Mesela 2. golü yediğimizde kopmuş gibi göründük hatta koptuğumuz için 2. golü yedik gibi geldi.. Dedim kalan dakikada 1 tane daha atar bunlar hemen arkasından gol attık.. Şaşırdım, Ve en önemlisi basit hatalar yapmadık saçma sapan yerlerde top kaybetmedik..

Üst Alt