ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim

Eboue - Bruma ikilisi bozulmaz. Dün çok iyi anlaştılar ve sağ kanadı otobana çevirdiler. Mevcut şartlarda CL de dünkü kadro ideal gibi görünüyor. STSL de Chedjou ile Dany'i yedeğe almak gerekecek.

STSL

----------Muslera---------

Eboue-Semih-Gökhan-Hakan

--------Melo-Selçuk------

Bruma----Sneijder----Burak

----------Drogba---------

CL

---------Muslera--------

Eboue-Semih-Chedjou-Dany

--------Melo-Selçuk------

Bruma----Sneijder----Burak

----------Drogba---------

Bu arada Egemen Bağış AB kararını imzalamış. Karar devre arasına kadar çıkarsa bu formlarıyla takımda yerli oyuncu kalmaz söyleyeyim.

dün hamiti gösterdi kamera şarapcı gibi olmuş lan :D :happy::happy::happy::happy::happy::happy::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:happy::happy::happy::happy::happy::happy::D:D:D:D:D:D:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

iLNvhpXWHpffr.gif

Kral'a dikkat

------------Vetokele - Braaten------------------

-N. Jørgensen - Delaney - Claudemir - Gíslason-

Bengtsson - Mellberg - R. Sigurdsson - Jacobsen

----------------Wiland---------------------------

bakın beyler, sizden korkmuyoz, biz kimseden korkmuyoz imajı vermek için iki forvet çıkmışlar.

disiplinli olsaydık bi 6'da biz atardık. Demek ki 2 forvetle korkmuyoz mesajı yerine iletilmiyomuş fatihcim

Dany gibi sürpriz hamleler bekledigimizden verimli oldu. Dogru karari verdigi ve bizi yanilttigi icin Mancini´yi tebrik etmek lazim. Galatasaray´a yakisan baskili futbol ve sonrasinda oynadigimiz kontrollü futbol ile cok önemli bir galibiyet aldik. Helal olsun.

Simdi cok önemli bir final macimiz daha var, gercek finale cikmak icin.

Ama bu oyunla orda da yeneriz onlari.

Ya bu millet kafayı yemiş yada ben.

hala chedjou kesilir diyorlar ya.

Adam savunmanın belkemiği

Zaten bir tane bombamız semih var birde chedjouyu mu keseceksin ?

Chejouyu nasıl bu kadar kolay harcıyorsunuzda vasatı aşamayan semihi yerlere göklere sıgdıramıyorsunuz anlamıyorum.

"Dün akşam Kopenhag karşısındaki etkili oyununu Felipe Melo, Wesley Sneijder ve Didier Drogba’nın harika golleriyle süsleyen Galatasaray’da, yöneticiler de kesenin ağzını açtı.

Bilindiği gibi Galatsararaylı futbolcular iç sahada galip geldiklerinde 200 bin dolar prim alıyorlar. Ancak yönetim, karşılaşma öncesi UEFA’nın tarafından verilen 1 milyon euroluk primle fubolcuları motive etti.

Galatasaraylı futbolcular, Kopenhag galibiyetiyle ceplerine 1 milyon euro koyacak."

Aldıkları para helali hoş olsun ama bunu hiç doğru bulmuyorum. kopenhag grubun en zayıf takımı zaten yenmek zorundasın. bırak 1 milyonu hiç para vermeye bile gerek yok. rmadride 6 yiyen takımada 1 milyon ceza verin o zaman. kopeyi yendiler diye 1 milyon veriyorsan juventus galibiyetine ne vereceksin? eğer büyük takımsak verilen primlerde ona göre dengeli olmalı abartmaya gerek yok bana göre tabi.

TDleri demiş; aykut kocaman olsa böyle demezdi. They played really well and they are a fantastic team. However, we should not give in – if we can produce our best in Parken, I am sure we can make it.

Ah ah yedeklerimiz o kadar berbatki lig sıkıntıya giriyor muslera iç saha maçlarında olmamalı bence yapacak bi şey yok

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

aynı fikirdeyim. zaten ligde her maç 2-3 gol yiyoruz muslera olsada olmasada. gelen 3 pozisyon 2 si gol oluyor. derbiler haricinde kaleye yerli konması lazım. devre arası mancini yerli kaleci transferi isteyecektir.

ilk yarı hem hırslı hem iyi oynadık, biz bu takımı deplasmandada yeneriz.

juve bunlarla nasıl berabere kalmış hayret futbolun gerektirdiklerinin hemen hemen hiçbirini yapamıyorlar.

burak bir tane atıp morallense iyi olurdu.

Üst Alt