ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 3. Maç | Galatasaray 3-1 Kopenhag | Maç Sonucu | 23 Ekim

Bu arada dunku macta kotu oynayan oyuncu yoktu Dany ile Semih bile iyiydi tek kotu oynayan Burakti nasil bi insanin bitiriciligi bu kadar kotu olur anlamiyorum

Takımımızı tebrik ediyorum. Maçı Eskişehir'de izledim. İlk 20dk yı izleyemedim. Maç sonu Galatasaraylılara saldıran Eskişehirsporluları da kınıyorum bu arada.

Doğduğumdan beri bu şehirde yaşıyorum.3-4 sene evvel Eskişehirspor'dan futbolcu sayamayacak tipler şimdi en kral Esesliyim diye ortalıkta dolanıyor. :disgust:

tKjUCWE.jpg
Ty1P1iE.jpg
2FeDyAo.jpg

Burağ'in yerine Amrabat oynasaydi 6 7 tane atardik

Mancini Burak'i kazanmak istiyor cünki sezon uzun bir maraton. Dany ve Burak tercihleri disinda herkes hemfikirdi kadroda zaten. Semih yerine Zan olabilirdi belki ama o da sakatti.

Burak'i kanatta oynatma sebebi de alternatifsizlik.

Kagit üstünde Riera, Sabri, Yekta, Engin, Emre, Amrabat ve Aydin kanat oynayabiliyor.

Riera artik isimize yaramaz epey temposuz bir adam, sol bekte bile tercih etmedi. Türk oyuncular birbirinden beter zaten, belki aradan sivrilen biraz Engin Baytar var oda 18'de yoktu.

Amrabat'a bakiyorum adam bitmis zaten surat ifadesi mutsuzlugunu gösteriyor, kaldi ki hicbir zaman bekleneni tam olarak veremedi.

Mancini Burak'i kazanmak istiyor cünki sezon uzun bir maraton. Dany ve Burak tercihleri disinda herkes hemfikirdi kadroda zaten. Semih yerine Zan olabilirdi belki ama o da sakatti.

Burak'i kanatta oynatma sebebi de alternatifsizlik.

Kagit üstünde Riera, Sabri, Yekta, Engin, Emre, Amrabat ve Aydin kanat oynayabiliyor.

Riera artik isimize yaramaz epey temposuz bir adam, sol bekte bile tercih etmedi. Türk oyuncular birbirinden beter zaten, belki aradan sivrilen biraz Engin Baytar var oda 18'de yoktu.

Amrabat'a bakiyorum adam bitmis zaten surat ifadesi mutsuzlugunu gösteriyor, kaldi ki hicbir zaman bekleneni tam olarak veremedi.

Hocam 7 mactir Burak beyefendiyi kazanmaya calisiyoruz . Amrabat'in gunahi ney ki her mac Burağ'in kacirmalatini izliyor ? Burak gol atamayinca gercekten acayip faydasiz bir futbolcu oluyor . Engin veya Aydin oynasa bile daha faydali olur

burak dün macin en iyilerindendi. bidaha izleyin maci. yaptigi kosular. press.. muthis katki sagladi. burak olmasaydi sneijder o golü atamazdi kolay kolay. burakin yaptigi kosu orda cok önemli.

hep gol atarak degerlendirmeli bir forvet oyuncu. burak geldiginden beri en iyi takim- futbolunu oynadi belkide dün aksam.

Hocam 7 mactir Burak beyefendiyi kazanmaya calisiyoruz . Amrabat'in gunahi ney ki her mac Burağ'in kacirmalatini izliyor ? Burak gol atamayinca gercekten acayip faydasiz bir futbolcu oluyor . Engin veya Aydin oynasa bile daha faydali olur

Valla kadromuz bu. Hala 3-4 tane ciddi eksigimiz var. Sol bek, sag kanat ve stopere mutlaka takviye yapilmali bir sekilde. Hatta sezon sonu Eboue'nin durumuna göre sag bek bile gerekebilir.

Üst Alt