ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

Oturmuş bir ilk 11 bulmamız lazım artık kendimize ve sakat, cezalı olmadığı sürece devamlı bu 11 oynamalı her maçta.

Son zamanların geçen seneyle birlikte en kötü porto'su.

Böyle takımları buldun mu yeniceksin. Nasıl kazmalık yapılır dün çok güzel örneğiydi.
Beşiktaş orda golcüsü ile kazandı, bizde gol atacak adam olmadığı için kaybettik özet bu.

cl seviyesinde bu şekilde kafa golü yenir mi?
adam resmen 5 sn poz verdi vurmadan önce topa.
yazıklar olsun en kötü beraberlik olmalıydı.

Zaten kadro kalitesi olsun, eksikler olsun iyi durumda olsak böyle bitmezdi bu maç.

Atanın yok
Defansında saatli el bombası Maicon mecburen oynuyor.
Üzerine Nagatomo gibi en güvendiğin adam da en kötü maçını çıkarıyor.

Bir tane yiyeceğimiz belliydi. Atamadık ve yenildik.

Sezon başından bu yana ilk defa herşeyin doğru yapıldığı bir maç oldu. Oynaması gereken her adam oynaması gereken pozisyonda oynadı. Belki Selçuk değişikliğini yadırgayabilirim fakat onun dışında yapılabilecek her şey yapıldı. Böyle mağlubiyetler moral bozsa da yine de önümüzdeki maçlar için heveslendiriyor. Ha yine de hazmetmesi zor. Böyle bir golü yemeyi nasıl beceriyoruz akıl alır gibi değil. Düşündükçe içim sıkılıyor. Bundan sonraki maçlar için Belhanda, Donk yerine Ndiaye ve Feghouli ile devam edilip bu ilk 11 muhafaza edilmeli.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Korner ve yan toplari savunmak gun gectikce zorlasiyor . Yani isvec ve rusyaya bile gorece gucsuz milli takimlarimizla 2 yan top golu bulduk ve tonla da pozisyona girdik

Gonul ister ki yemeyelim ama esasen bizim de atabilmemiz lazim

Bak kilitlenen erzurum macini korner cozdu

Porto deplasmaninda ama oyle ama boyle 1 gol yiyebilirsin , sampiyonlar ligi maclarinin 0-0 bitmesi cok dusuk olasiliktir

Bakin mesela liverpool , real madrid ve united bu haftayi gol atamadan gecirmisler bizim gibi ve lpool ile madrid ayrica 1-0 maglup oldular

Muhtemelen onlar da bizim gibi girdiler pozisyonlara ama olmadi

Ya arkadaşlar neyi kafanıza takıyorsunuz, yenileceksek böyle yenilelim

Adamlar zagebden 9 yiyecekelerdi şansa bala 4 tane atabidiler 2 tane de direkten döndü.

Olayı böyle düşünün.

Zageb nere Porto nere..

Birde bjkliler çıktı a.q sankı adamların bir başarısı varmış gibi Portoyu Portoda sadece Bjk yenermiş yemin ederim dangalak bunlar ya. Ulan biz kimleri yenmedik aç bak bi bu kadar rezil taraftar olamaz arkadaş.

Benim içim rahat bu gruptan çıkarız, çıkamazsakda böyle oyunla çıkamayalım. Ama yönetim ahirete iki elim yakında olacak gerizekali topluluğu. Şampiyonlar ligine gidiyorsun forvetin yok gerzekler.

Ya arkadaşlar neyi kafanıza takıyorsunuz, yenileceksek böyle yenilelim

Adamlar zagebden 9 yiyecekelerdi şansa bala 4 tane atabidiler 2 tane de direkten döndü.

Olayı böyle düşünün.

Zageb nere Porto nere..

Birde bjkliler çıktı a.q sankı adamların bir başarısı varmış gibi Portoyu Portoda sadece Bjk yenermiş yemin ederim dangalak bunlar ya. Ulan biz kimleri yenmedik aç bak bi bu kadar rezil taraftar olamaz arkadaş.

Benim içim rahat bu gruptan çıkarız, çıkamazsakda böyle oyunla çıkamayalım. Ama yönetim ahirete iki elim yakında olacak gerizekali topluluğu. Şampiyonlar ligine gidiyorsun forvetin yok gerzekler.

Dostum portoyu portoda anca biz yeneriz lafi sacmalik ama adamlar son seruvende 3 deplasman galibiyetini vura vura aldilar

Portoya handikap yaptilar , monacoya geriye dusup cevirdiler , gule oynaya gidip leipzig i tatil macinda yendiler

Bizim geriye dogru son 3 CL deplasman galibiyetimizi bulmaya calissak herhalde 6-7 sene onceye gitmek lazim , braga-cluj-schalke dir sanirim

Su an konusmalarinda bir isabetsizlik goremiyorum acikcasi

Dostum portoyu portoda anca biz yeneriz lafi sacmalik ama adamlar son seruvende 3 deplasman galibiyetini vura vura aldilar

Portoya handikap yaptilar , monacoya geriye dusup cevirdiler , gule oynaya gidip leipzig i tatil macinda yendiler

Bizim geriye dogru son 3 CL deplasman galibiyetimizi bulmaya calissak herhalde 6-7 sene onceye gitmek lazim , braga-cluj-schalke dir sanirim

Beşiktaş'ta o maçlarda Cenk Tosun ve Talisca vardı. 2 oyuncu diyorsunuz ama Beşiktaş'ın yüzde 50'sini oluşturuyordu. Şimdi olsa Beşiktaş fark yerdi dün Porto'dan. Bir Quaresma kaldı iyi oyuncuları. Yalnız defans hatları muhteşem. Pepe ve Vida'yı koy Real Madrid'te oynarlar. Bizdeki kazma Maicon gibi değil. Denayer bile çok daha iyiydi. Beşiktaş'ın duran toptan kornerden gol yediğini hatırlayan var mı?

Beşiktaş'ta o maçlarda Cenk Tosun ve Talisca vardı. 2 oyuncu diyorsunuz ama Beşiktaş'ın yüzde 50'sini oluşturuyordu. Şimdi olsa Beşiktaş fark yerdi dün Porto'dan. Bir Quaresma kaldı iyi oyuncuları. Yalnız defans hatları muhteşem. Pepe ve Vida'yı koy Real Madrid'te oynarlar. Bizdeki kazma Maicon gibi değil. Denayer bile çok daha iyiydi. Beşiktaş'ın duran toptan kornerden gol yediğini hatırlayan var mı?

Onlari da deplasmanda 15 dk da antalya 3 ledi

Her takimin zaaf icinde oldugu olur . Ama o kadro ozellikle deneyim acisindan bizim dunku kadrodan fersah fersah ustundu , bir de marceloyu ekle zaten o yuzden ligi 2 sene domine ettiler

Gomez gitti demba ba gitti cenk ve aboubakar gitti .. bizde gomis gitti sinana kaldik

Defansta ahmet calik maicon alternatifleri ile ugrasirken dedigin gibi marcelo gitti tosic gitti ama kapi gibi vida pepe var

Orta sahada belhanda ile feghouli ile ugrasiyoruz , adamlarda talisca vardi

Daha caner adriano q7 babel .. bunlara girmiyorum bile

Bjk efsane bir kadro kurmustu ama yavas yavas dagiliyor artik . Gecen sezon onlarin kader sezonuydu , bu sene de yarisi kadar diyelim kader sezonlari

Yine olmazsa bir daha zor toparlanirlar ama bence bu sezon bizim kadar sanslari var

Bu sezon ligde bizi zorlayacak tek takımın Beşiktaş olduğu konusunda hem fikiriz sanırım. Ancak yine de bizim güzel oyunumuzun yanına bile yaklaşamazlar. Şampiyonlukta en büyük favori yine biziz. Ocak ayında Maicon ve Belhanda'dan kurtulup, Modeste gibi bir forvet ve Gary Cahill gibi bir defans alırsak Şampiyonlar Ligi son 16 eşleşmesindeki takımı eleyebiliriz diye düşünüyorum. 3. olup eufa'ya gidersekte yeni bir kupa daha gelebilir.

Kardeşim adamların yönetimi çalışıyor, o sene bildiğim kadarıyla Cenk, abubakar ve Talisca vardı. zaten Talisca isteyince tek başına takım. Bizim forvet sinan hadi şimdi buyur yen.

Bizim de Drogbalı S10'lu Melo'lu kadromuz vardı, ve real juve kopenah grubundan çıktık.

Buyursunlar çıksın o bjk fb bu gruptan. Yani kadroya göre değerlendirme yapmamız gerek.

Dün güzel oynadık ama golcun olmazsa böyle kaçırıyorsun işte.

Ben oyuna bakıyorum yönetime sövüyorum.

Kardeşim adamların yönetimi çalışıyor, o sene bildiğim kadarıyla Cenk, abubakar ve Talisca vardı. zaten Talisca isteyince tek başına takım. Bizim forvet sinan hadi şimdi buyur yen.

Bizim de Drogbalı S10'lu Melo'lu kadromuz vardı, ve real juve kopenah grubundan çıktık.

Buyursunlar çıksın o bjk fb bu gruptan. Yani kadroya göre değerlendirme yapmamız gerek.

Ama iste esasen bizi bu mali duruma getiren ve araplara maiconlara bu kabarik ve uzun sozlesmeleri yapan yonetime kabahat bulmaliyiz

Suankilerin payi cok daha azdir

Dünün özeti, en doğru yorum. başka söze gerek yok.

para pul yok eufa finansal feyir piley ceza falan filan deyip iyi göz boyuyorlar da diafra sakho 1 yıllık bedava kiralık, maaş 1,2 milyon euro.

Böyle bir golcü oyuncu dahi bulamıyorsan ve bizi Eren'le Sinan'a mahkum bırakıyorsan,

Ben de oyuna bakarım ve yönetime söverim arkadaş.

Üst Alt