ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

Brahimi ve Corono'ya izledikten sonra bizim kanat futbolcularimizin yetersiz oldugu ortaya cikmistir.

Hele Garry hizi disinda rezil, dede olan maxi pereirayi bile gecemedi dun

Sinan, gecen yönetim hatali diye mevcut yönetim aklanamaz.
Galatasaray bu, hic bir sey gizli sakli degil herkes göreve gelmeden önce uc asagi bes yukari neyin ne oldugunu biliyor.
Bu minvalde bir cok mesajini gördüm, hem bu fikre sahsen karsiyim, hem de özellikle senden gelmesi ilginc.
Emre Akbaba taraftar yüzünden alindi, bu argümani bile kabul etmeyen bir düsünceye sahibim.
Yönetim, görevi yönetmek, yani taraftar baskisini yönetecek, daha elzem olan eksikleri giderecek.
Eski yönetimin hatalari yüzünden mevcut yönetimin su sezonu atesin icine atmasi kabul edilecek bir durum degil.

Ama sorunlarin yigin halinde eskiden cig gibi buyumesi sonucu , yenilere tolerans gosterilmezse de dursun gibiler yuzyillarca baskanlik yaparlar , kimse de talip olmaz

Olmaz cunku kimse bu kadar emek verip iyi niyet gosterip de bu kadar elestirilecegi yere talip olmaz

Meydan da yiyicilere kalir . Onu istiyorsaniz buyrun alin cengiz in de kellesini , geri gelsin lisecilerle sak sak yapa yapa dursun

Bjk forvet de cenk
10 numara da talisca
Stoper de pepe vardı yahu bizde bu 3 mevki sanki yok gibi karşılaştırmak bile mânasız.

Biz bu kadroyla iyi bile mücadele ettik saçma sapan bir gol yedik, yenildik bu takım her maç çok gol kaçırıyor ayağı düzgün poldi, şino gibi oyuncu yok çünkü.

Ben o kadar da gönülsüz olduklarini düsünmüyorum.
Evet para almiyorlar ama Mustafa Cengizi Galatasaray baskani olmadan önce kim taniyordu?
Ülkemizde böyle seylerin özel ve is hayatina etkisi olmadigini düsünmek bu ülkenin gerceklerinden uzak olmak demektir.
Bunun disinda ben kendimi bildim bileli her yönetim zorluklar ile bogusuyor ama bugüne kadar nerede ise hic biri dogru hamleleri yapamiyor.
Aynisi bu yönetim icin de gecerli, dogru hamleleri yapip, daha elzem olan eksikleri giderip söyle bir kuranin kaymagini daha rahat yememiz gerekiyordu. Bu gruptan cikmanin getirisi 20 milyon euro, Galatasaray icin su an bu parayi elde etmekten daha iyi bir senaryo olamaz.

Resmen 2 kişi eksik oynadık dün akşam.Belhanda Feg ve Maicon resmen sahada yok.Golde zaten Maicon'nun aldığı pozisyon skandal.
Yönetime sövmek bu saatten sonra birşeyi değiştirmez.Dün forvetin olsa da gol atamayabilirdik.

Net pozisyonlarımız var fakat mevcut oyuncularda bu pozisyonları gole çevirebilecek yeteneğe sahip normal şartlarda.Rodrigues kaç kere bunu başardı ve gol attı.Dünkü girdiğimiz o kadar pozisyonlarından biri gol olsa burada kimse ne yönetime sallayacaktı, nede topçulara.

Şanssızdık bence.

Arkadaslar dunyanin hangi is kolunda mutlak ve hatasiz is olur ?

20 sene aziz le gitmis fb liler 4 ayda alikoc a forumda istifa basliklari acmislar

Ts lilere baskan ve yonetim ogutucu diyorum zaten , antalya bursa gibi takimlar hakeza

Bizde de her isi iyi niyetle yap ama transferde bir hatan olsun , soylenenlere bak .. o emreye giden 4 milyon forvete gitse , adim gibi eminim bu kez de "bir transfer yarisini da biz galip bitirelim , gitti babadan GS li cocuk sari laciverte" denmeyecektiyse adim sinan degil

Elleri rahat ya da benden sonrasi tufan mentalitesinde bir yonetim olsaydi tamam ama adamlar ellerinden geleni yapiyorlar

Eger seyirci bu yonetimden destegini cekerse veya catlak sesler cogalirsa emin olun liseciler dursun , o olmazsa mursun , o tarzda birini getirecekler yine

@Sinan Bilgin hepsine katılıyorum lãkin devre arası ne olursa olsun forvet alınmalı Cl neyse ama lig de sakata gelirse bu yüzden tepki çok yüksek olur malesef rakipler kötü durumda üstelik al forveti çek fişi.

Dogru hatalar olur, hepimiz hata yapiyoruz ama iste hatanin da kücügü, büyügü, istemeyerek olani ve barizi vardir.
Bu hata su an icin bariz bir hata cünkü transfer icin uzunca bir süren var, plan program yapma imkanin var.
Olaya transferde bir hata ve bu yüzden bagiris cagiris olarak bakiyor olman da bir hata.
Özellikle bu forumda olaya kimse o kadar basit bakmiyor, yapilma imkani olan ama yapilmayan iki transferin nelere mal olabilecegini tartiyor.
Bu durumun Galatasaray icin ne kadar agir sonuclari olabilecegini ve böylelikle ne kadar büyük bir hata olabilecegini iyi biliyor.
Bu yüzden elestiriler sonuna kadar hakli ve eski yönetim, Emre Akbaba, Aziz Yildirim gibi argümanlar ile aklanamaz.
Yönetim Galatasaray adina dogrulari yapmak icin var, bahanelerin arkasina saklanmak icin degil.

Ben zaten katilmiyor degilim hedef santrforla oynama aliskanligi olan bir camianin boyle bir sezonda radikal sekilde sinan eren e kalmasi elestirilerine

Ustelik kontratli adamin var elinde , onu veriyorsun

Ama bazen oyle oluyor ki , gomis zam diyorlar , sorun zam degildi . Adam 2 katindan fazla para teklifi gelen yere beni birakmazsaniz oynamam dedi tum beden diliyle , halledemiyorsun iste 21 milyon euro teklif almis adami bu yuzden

Omer bayram , nagatomo , onyekuru , ndiaye .. hepsi cuk transferler , hem lazim adamlar hem ucuz

Tek hata emre yerine forvet alinir miydi konusu , alinirdi ama alinmamasi tamamen emre-fb sebepli . Boyle bir flort olmasa , fb ye giderse ne deriz endisesi olmasa kesinlikle forveti onceliklendirirlerdi

Ben zaten katilmiyor degilim hedef santrforla oynama aliskanligi olan bir camianin boyle bir sezonda radikal sekilde sinan eren e kalmasi elestirilerine

Ustelik kontratli adamin var elinde , onu veriyorsun

Ama bazen oyle oluyor ki , gomis zam diyorlar , sorun zam degildi . Adam 2 katindan fazla para teklifi gelen yere beni birakmazsaniz oynamam dedi tum beden diliyle , halledemiyorsun iste 21 milyon euro teklif almis adami bu yuzden

Omer bayram , nagatomo , onyekuru , ndiaye .. hepsi cuk transferler , hem lazim adamlar hem ucuz

Tek hata emre yerine forvet alinir miydi konusu , alinirdi ama alinmamasi tamamen emre-fb sebepli . Boyle bir flort olmasa , fb ye giderse ne deriz endisesi olmasa kesinlikle forveti onceliklendirirlerdi

Sinan alakası yok bunun yahu alakası.

Beleşe dünya forvet vardı kimse çocuk değil burda.

Bursa, paşa, alanya bile beleşe forvet alıyor bunlar da alırdı ama gidip Modeste modeste dediler 3 ay olmayınca kalktılar seleznov ve love ile uğraştılar onları da beceremediler.

Son yazdigin cümle, hic bir sekilde kabul edilebilir bir durum degil.
Yönetebilmek bunun icin önemli iste, sirf bunu yönetemedikleri icin bile elestirilir bir yönetim.
Yöneticiler yönettikleri kurumun akibeti icin hos olmayan kararlari alabilmek icin varlar.
Ben calistigim yerde, beni dinlemesi gereken adamlar ile arkadas gibi olmama ragmen hoslarina gitmeyen kararlar almak zorunda kaliyorum.
Ilk basta hoslarina gitmese bile, sonradan hepimizin iyiligi icin oldugunu anliyorlar.
Bunu türlü sebeplerden yapmaktan cekinsem, korksam benim üzerimdeki adamlar beni bir gün bile o pozisyonda calistirmazlar.

Frey erzurum fb olayi gibi , cisse ve sakho hem transfer ucreti hem de senelik ucret olarak cok uyguna bursaya oraya buraya gitmis olunca gaza geliyoruz ama is oyle degil

Malesef fb gs filan isimleri gecer gecmez vampir gibi kapiyi 5 kat yukaridan aciyorlar , belki frey erzuruma 500-600 bine gidecekken 3 milyona gitti fb ye

Cunku senin ismin buyuk ve o zaman da menejerlerin kuluplerin oyuncularin hemen skalasi degisiyor

Bence yapilmis tek hata var , emre icin harcanan parada akli onde tutup "fb ye giderse de gider" deyip birini almalari lazimdi , buna katilirim

Ama gecen seneki o asiri yuklu transfer harekatindan sonra belhanda feghouli hatta sakatlaninca fernando filan o kadar bosluk yarattilar ki orta sahada , alinmasi gereken adam haline geldi emre bir anda

Ayrica bugun forvet alinmasina ragmen kotu sonuclar gelse "su takima bir stoper almadiniz" , "yedek kalecimiz yok" , "nagatomo o kadar tuttu yarim sezonda , bitiremediniz" gibi elestiriler kesin olacakti

Iste maddi olarak elinin kolunun bagli olmasi tam da bu

Eski yonetim eger belhandalara maiconlara fegouli lere bu asiri sozlesmeleri yapmamis olsaydi en kral forveti de stoperi de alirdik

Evet bence de emre yerine oncelikli ihtiyac forvetti ama sanirim sunu dusunduler (hoca da dahil)

Eren var , olmadi sinani orada kullanirim , bazen onyekuru konur dedi ve orta sahaya emre yi istedi , hoca da var bu isin icinde

Zaten cok ses cikarmamasi bence kendi de oncelikli olarak emre , ndiaye , nagatomo yu istedigi icin , yoksa hocayi taniyoruz kapris yapardi her kayiptan sonra , yapmadigi sey degil

Dedigim gibi feghouli ve belhandadaki asiri dusus , fernandonun sakatligi , emre ile gorusmelerin ndiaye imzasi atilmadan baslamis olmasi , fb faktoru gibi sebeplerle , bence de hatali olarak , mecburen bizi o son parayi emreye kullanmak zorunda biraktirdi

Mesele budur

Yine alirdin, ismi büyük takimlar bedel ödemeden veya düsük bedeller ödeyerek ne oyuncular aliyorlar.
Bir planin programin olsaydi, sadece forvet degil tüm eksikleri kapatirdin.
O kadar süreye ragmen bunu yapamiyor isen elestirilmeyi hak edersin, üstelik en sert bicimde.
Cünkü görüyoruz olayi, cok güzel bir grup ve rakiplerin bile tel tel döküldügü bir lig.
Eger bu iki hedefe ulasamaz isek yapilan bu planlama hatasinin bedeli cok agir olacak.

Ama emreyi bitirmeye calisiyoruz mealinde konusan da terimdi . Oyuncu satisindan gelen kaynak belli , emre ve omer ile sifira sifir esitlendik

1 milyonu bile vagnere veremez haldeydik son gun , ne yapsinlar

Dedigim gibi forvet alinacaktiysa , bu sadece emre akbaba yerine olabilirdi

VDmLYy.png

Üst Alt