ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 18/19 D Grubu M:2 | Porto 1-0 Galatasaray | MS | 3 Ekim | beIN Sports

Deplasman fobimizi çözemedik. Terim’li son dönemde çözdüğümüzü düşündük ama kendimizi kandırdık.

Zira kazandığımız Alanya, Akhisar, Göztepe, A.Gücü deplasmanlarında bile sahamıza çekilip rakiplere çok fazla topla oynama ve pozisyon fırsatları verdik. Top bizdeyken durağan oynayıp az pozisyona girdik.

Porto maçında bu halimiz üzülerek söylüyorum ki; fark yer. Takımın ileride top tutacak oyuncusu yok. Oysa takım önde basıp bu eksiğini giderince, içeride ve dışarıda her takıma gol atabilecek kalitede.

felipe-melo-of-galatasaray-scores-a-penalty-goal-to-make-it-10-picture-id526006858

Deplasmanlardaki ezik ve silik oyunumuzu düşününce beraberliğe fazlasıyla tavım bu maç. Maicon ve Mariano kesinlikle oynamamalı. Stoperde yine Donk oynasın, orta sahada Selçuk oynasın gerekirse ama Maicon-Mariano oynamasın. Umarım yine büyük maç deplasmanlarındaki gibi hüsrana uğramayız. Bizim takımın iç ve dış saha performası arasında geceyle gündüz kadar fark var. Erken gol yersek genelde farka gidiyor maçlar. Korkuyorum epey bu maçtan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yorumu yazdığımda daha Akhisar maçı oynanmamıştı. O maçtan sonra daha da belirginleşti bu durum. 4 ve altı yersek başarı sayılır bu maç. Puanı falan geçtim. Acayip skorlar çıkmasın da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt