ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 rüya gördüm ama biri baska takımlaydı.2 rüya güzeldi.ama farklı takımla oynanan rüya bursa macını mı shalke macını mı kastediyor bilmiyorum.ama shalkeyle ilgili gördüğüm rüyada shalke ya 1-0 ya 2-0 öndeydi .2.golü konoplayanka atmıştı.nagatamo ve birinin arasından çıkıp sağ ayagıyla mükemmel bi vurus yapmıstı.sonra hemen ardından gol attık ve cok sevindik.buna şaşırdıgımı hatırlıyorum.sanki önde olan bizdik.maç devam ediyodu,ilkyarıydı sanırım ama ben uyandım.shalkeyle ilgili goller bilinç altı etkisi olabilir,çünkü konoplyankadan çekiniyodum hala çekiniyorum.maçı belki kazandık ama ben kazandıgımızı görmeden uyandım.ve ilk defa bi rüyayı gördükten sonrasını yazıyorum.çünkü bu maçın hiç bi anında taraftarın sıkılmasını istemiyorum.hani suya söyle derler ya ben de foruma söyledim.forumdaki o tersi etkiler bu rüyayı malamat eder..gerçi maça kadar daha 4-5 rüya görürüm.

Allah yardımcımız olsun.ihtiyacımız olan da bu zaten.

Son düzenleme:
Vaybe Arenada son 8 macta sadece bir gol yemisiz o bir golü da penaltydan.

1-0 Erzurum
3-0 Moskova
4-1 Kasimpasa (Penalty)
6-0 Alanya
1-0 Göztepe
2-0 Malatya
2-0 Besiktas
2-0 Basak

Donk Fernando Ndiaye üçlüsüyle cikalim ve artık bu üçlüden vazgecmeyelim.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

4-3-3'ün orta 3'lüsü artık her maç bu şekilde olması lazım Donk-Fernando- Ndiaye olarak.

İleri 3'lüde ise sadece Rodrigues'in yeri garanti. Diğerleri ise Feghouli, Onyekuru, Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok'tan ikisi olur. Aslında Belhanda'yı bir de ileri 3'lünün kanatta görmek isterim.

4-3-3'ün orta 3'lüsü artık her maç bu şekilde olması lazım Donk-Fernando- Ndiaye olarak.

İleri 3'lüde ise sadece Rodrigues'in yeri garanti. Diğerleri ise Feghouli, Onyekuru, Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok'tan ikisi olur. Aslında Belhanda'yı bir de ileri 3'lünün kanatta görmek isterim.
Bu üçlü orta saha ile en azindan defansif olarak sıkıntı cekmeyecegimiz kesin olur.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt