ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şl maçının ayrı bir havada olacağını düşünüyorum büyük bir ihtimal yeneriz

Maça elbette Bursa maçına göre farklı havada çıkacağız ama mutlaka yenmeliyiz düşüncesiyle oynamak ters tepebilir diye çekiniyorum.

Bence oyunu elden kaçırmayıp en azından 1 puanı cepte tutacak şekilde top oynamaya çalışmalıyız. Biz berabere kalsak ve Lokomotiv yenilse en azından 3.lük cebe girer. 2. olma iddiası da bitmez. Ama yenilirsek sıkıntıya gireriz grupta.

Muslera-Linnes-Serdar(?)-Donk-Nagatomo-Fernando(?)-Ndiaye-Belhanda-Rodrigues-Sinan(maalesef)-Eren

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren
Garry Belhanda Sinan
Ndiaye Fernando(?)
Yuto Serdar(?) Maicon Linnes
Muslera

Fernando yokluğunu Donk hissettirmez de Serdar olmazsa ne yapacağız bilmiyorum.

Muslera
Linnes Maicon Serdar Nagatomo
Donk Ndiaye
Sinan Belhanda Garry
Eren

Feghouli muhtemelen gg , Fernando veya Serdardan biri yetişse yeter Donk oynar oynamayanın yerine , Kesinlikle bu maçtan çekiniyorum şansımız yaver gitmezse kazanmamız zor

Linnes ve Nagatomo kesin oynar. Zaten bugün oynamama sebepleri bu maç.

Ama Serdar olmazsa sıkıntı büyük. Ozan biraz yavaş bir oyuncu. Maicon ile hiç iyi bir ikili olmazlar. Serdar da çok hızlı sayılmaz ama eldekilerin içinde bu anlamda en düzgün stoper Serdar.

Linnes ve Nagatomo kesin oynar. Zaten bugün oynamama sebepleri bu maç.

Ama Serdar olmazsa sıkıntı büyük. Ozan biraz yavaş bir oyuncu. Maicon ile hiç iyi bir ikili olmazlar. Serdar da çok hızlı sayılmaz ama eldekilerin içinde bu anlamda en düzgün stoper Serdar.

Maicon-Donk başlar Fernando iyiyse. Ozan’ı oynatmaz bu maç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maça elbette Bursa maçına göre farklı havada çıkacağız ama mutlaka yenmeliyiz düşüncesiyle oynamak ters tepebilir diye çekiniyorum.

Bence oyunu elden kaçırmayıp en azından 1 puanı cepte tutacak şekilde top oynamaya çalışmalıyız. Biz berabere kalsak ve Lokomotiv yenilse en azından 3.lük cebe girer. 2. olma iddiası da bitmez. Ama yenilirsek sıkıntıya gireriz grupta.

Bu takım 3. olursa UEFA'da ne kadar gidebilir,şüphelerim var.UEFA ayağına elimizdeki lig de kayıp gidebilir.Ya gruptan çıkalım ya sonuncu olalım fikri ağır basıyor bende.

Üst Alt