ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ne kadar sövsem de belhanda kanatta iyi oynar gibi geliyo,hep aynı düşüncedeyim geldiğinden beri ama tabi şans vermeden bilemiycez...

Maalesef Shalke maçından hiç umudum yok..

Zayıf rakipler karsısında bile pozisyona girmekte zorlanan bir takımız. Gercek şu ki iyi oynamıyoruz. Sakatlar da bu işin tuzu biberi oldu.. Mucize lazım..

zayıf rakipler erzurum ve kasımpaşa maçında 10'ar pozisyona girdik.porto deplasmanında 6-7 pozisyona girdik.akhisar maçının ilkyarısında 3 pozisyonumuz vardı,1 de penaltı kaçırdık.

bursa maçında penaltıya kadar pozisyon vermedik.emre sakat,onyekuru sakat bi de oyun içinde 3 sakat verdik.yetmedi,oyuncu değiştiremedik.rodrgiues,eren ve sinana ragmen gol hariç 2 net pozisyonumuz var 2.yarıda.buna da şükür diyebilsek keşke.ne şartlarda 1 puan alınmış.

bu maçın havası farklı olur

Eger Loko ya karsi oynadigimiz Oyunu Schalkeya oynarsak 3yeriz.
kastettiğim o değildi.ayrıca lokomotiv macında shalkeyi gördüm.rezil oynadılar gercekten.lokomotiv daha iyiydi,bala aldılar o maçı.biz moskova maçında ilkyarıdaki 20dk dısında iyiydik.zaten 7-8 pozisyona girmişiz.

demek istediğim;fırsatlar bulacagız.üstü kapalı bi şekilde nasıl anlatsam... neticelendireceğiz bu fırsatları.shalke de fırsat bulabilir ani şekilde.ama kaçabilir pozisyonlar.ilginç bi maç izlemeye hazır olun

1 puan candır 1 puan iyidir. Deplasmandaki porto maçında da aynisini dedim.
Temiz skor mis gibi. Yenilmedigin sürece gruptan çıkma şansın olur ama gidip portodaki gibi adami bos bırakırsan eler gider adamlar ki hava topu alamiyor bu takim.

Kadro yazamıyorum malesef. Çünkü yarin pat diye 5 oyuncu sakat diye haber gelebilir. Düşünün sakatlarin disinda ilk 11 oynayanlar da sakatlik

Üst Alt