ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takımın geçen sene şampiyon olması bile futbol mucizesiydi bea kardeşim

Şimdi neyine şaşırıyorsunuz bende bunu anlamıyorum

Takım kalitemiz çok ama çok kötü kabul edin bunu artık

Bu sonucla son maci kazanirsak kesin , kazanamazsak da loko kazanamazsa kesin avrupa ligine geciyoruz

Puan esitliginde ikili averaj bizde kaldi , yani almanyadan hasbel kader 1 puan alsalar dahi ve biz yenilsek de yine gecemiyorlar

H.O.

Cldeki en kolay grupta bile gol atamıyoruz. İçerideki lokomotiv maçı hariç gol atamadık.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim maçları izlerken gol atmak çok zor bişeymiş hissi geliyor insana. O kadar uzağız ki gole. İmkansız gol atamayız biz bu şekilde iyi bir takıma. Ligde de aynı. Pozisyonsuz kaç maç bitirdikten bu sene sayamadım. Bunu sadece forvet eksikliğine bağlamak doğru mu bilmiyorum. Takım her açıdan kötü.

Birader bak seni insanlar onemsiyor cevap veriyor , herkese ayni klise cevaplari veriyorsun

Bu takim gomis haric gecen sezonun aynisi , ndiaye geldi , onyekuru filan geldi ama hadi ben saymayim onlari da

Ayni takim gecen sezon hem ilk 8 hafta hem de dedigin dogru son haftalar terimle gayet doyurucu oynarken , bu sezon bu kadar dususunde teknik adami (terim olur baskasi olur) sorumlu bulmayacak miyiz ?

Ya da terim degil x bir teknik adam olsa bu kadar savunur muydun

Savunmayabilirdim.

Ama 5 ay evvel sampiyon yapmissa savunurdum.

7 kere bizi sampiyon yapmis, daha 5 ay evvel sampiyon yapmis adam birden futbol bilgisini mi yitirdi ?

Sanyraforsuz, 10 numarasiz, lider stopersiz, takimin boyunu kisaltan en azindan denayer gibi hizli stopersiz, sayisiz sakat ve cezali ile anormal bir durum degil.

Yonetim sicti sene basinda.

Su an turkiyede bizden kotu santraforu olan takim yoksa ortada ciddi bir yonetim skandali vardir.

perşembenin gelişi çarşambadan belliydi
onla bunla uğraşmaktan kimse kendi halini görmüyor
fatih terim hemen istifa etmeli

Hoca kötü durumda. Takım da kötü durumda. Kötü bir transfer sezonu üzerine kötü bir kamp geçirilmiş. Sakatlıkları buna da bağlayabiliriz. TFF'nin saçmalıklarına girmiyorum. Kimse eleştirilemez değil. Ama eleştiri adı altında hocaya hakaret edenleri bol bol görüyorum. Bu kadar zırlamaya da ben tahammül edemiyorum. Daha FFP'den paçayı kurtardık mı o belli değil. Götümüzde ayı böğürüyor. Yok Fatih Terim gitsin, şu kadar takviye yapılsın vs. Bu kadar kaşıntılı taraftar profiliyle iyi bile duruyoruz Türk futbolunun zirvesinde.

İlk yarı kötü değildik ama ikinci yarı baştan sona kötü oynadık. Zaten 2-0'dan sonra koptuk. 3 olmaması şansımıza oldu. En azından Avrupa Ligi ihtimalimiz hala yüksek.

CL deplasmanlarında zaten tarihimiz boyunca çok az galibiyetimiz var. Bir yenisini bu form durumunda almamız zordu. Nitekim olmadı.

Eren denilen it oglu iti 90 dakika oyunda tutani ben hoca diye saymam, ister 7 ister 20 sampiyonluk kazansin.

10 mac ceza yedin taraftar arkanda, konusmaktan baska ne yaptin sen?

Insan biraz utanir, senede 3mil aliosun.

Hoca yetersizdir, 1 numarali suclu kendisi ve ekibidir.

İlk yarı kötü değildik ama ikinci yarı baştan sona kötü oynadık. Zaten 2-0'dan sonra koptuk. 3 olmaması şansımıza oldu. En azından Avrupa Ligi ihtimalimiz hala yüksek.

CL deplasmanlarında zaten tarihimiz boyunca çok az galibiyetimiz var. Bir yenisini bu form durumunda almamız zordu. Nitekim olmadı.
2 yarıda da bok gibiydik. Lokomotif cok dandik bir takım. Ondan biraz iyiymiş gibi göründük. Ama asla iyi değiliz.

Hocam başarısız olacağımız aşikar mı

Aşikar

O zaman gençleri kazanalım

Kaldı ki Fatih hoca en olmadık zamanlarda bunu yapmış adamdır

Ama bu sefer yapmıyor

İşte bizde bu duruma isyan ediyoruz

en azından ben kendi adıma diyebilirim
Benim aklımın almadığı eskiden skor ne olursa olsun Galatasaray sahadayken umut bitmezdi son dakikaya kadar bu takim reaksiyonda veremiyor. Açıkçası 3 transferle güzel bir UEFA kupası (Avrupa ligi) macerası güzel olurdu bence. Ligide supururduk ama bakalım bu beceriksizler devre arası ne yapacak. İstenilen oyuncular alinirda takım başarısız olursa o zaman ancak suçlu terim derim ben

erenin oynadığı tüm maçlar sahada 10 kişiyiz.

ayrıca takım şampiyonlar liginin en az koşan takımı.

sonuçlar tesadüf değil gayet normal.

Yok abi boş konuşuyorsunuz. Bu takımın bu halde olmasının sebebi forvetsizlik kondisyonsuzluk vs değil. Takımdaki oyuncular takımı gram önemsemiyor. En ufak bir mücadele yok. Sorun tam olarakta bu.

Üst Alt