ŞL 18/19 D Grubu M:5 | Lokomotiv Moskova 2-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İnşallah UEFA'ya kalmayiZ oraya kalırsak ligte ilk 5e bile giremeyiz bazı arkadaşlar güzel hayaller görüyor ama bugunku yenilgi hayırlı oldu bence uefadanda kueruldukmu tamamdır

max 1 tur oynuyacaz zaten gitsek ne yazar gitmezsek ne yazar seribaşı bile olamıyacaz ki olsak da bu takım eleyemez kimseyi orası ayrı konu en ufak reaksiyon yok maça yenik çıktık resmen bugün.

konya maçıyla lig bitti.

bu maçla avrupa maceramız bitti.

Fatih Terim'in bu takima ne oynatmak istedigini kendisi bile bilmiyordur bence. Takimda sistem yok organize atak sıfır sahaya yayilma berbat ötesi. Yani fatih terim degil şu takimin başında kim olursa olsun bundan daha kötü oynatamaz.

Birader cevap sozunde sakli , dunle yasanmiyor , dedigin gibi o 5 AY evveldi ve gecmiste kaldi

"Bu sene de basarisiz olsun sorun yok" dersen en buyuk destekcin ben olurum cunku sporun icinde bu var

Ama goz gore gore bu rezaleti "ama 7 kupa aldi ama gecen sene sampiyon oldu" diye aklayabilir miyiz

Bir oyuncu 2 mac kotu oynayinca gommuyor muyuz , tudor 7/8 yapti , bir 5 bir 3 yedi kovulmadi mi

Terimin ne bu yani , limitsiz mi kardesim kredisi
Evet limitsiz kredisi var

eren derdiyoka bend e küfrediyorum da .bu takım iyi oynarken saçma bi gol yiyor,üzerine 2.golü de yine şansızlıkla yiyor.dursunun kurdugu kadrodan hiç bi bok olmaz.hoca ereni niye cıkarmıyo triplerinize de küfrettirmeyin şimdi.yedekte ömer bayram var o mu girsin.şu kadrodan bi bok olmaycagı ortada,ona ragmen ilkyarı iyi oynamıssın.yine salak bi gol yiyosun.ama hala hoca hala hoca bi defolun gidin ya.

suratını görünce midemin bulandığı,gomisi satıp hala açıklamalar yapan, her galibiyette öne çıkıp mağlubiyette sesi çıkmayan bu herif nerede? 1543435001882.png

Geçen senede kötüydü takım, fakat en azından kondüsyonu iyiydi. Bu sene dahada kötü.

Geçen sene tek kulvardaydık, rakipler kötüydü. Başakşehir tecrübesizliğine yenik düştü vs vs
Bu sene şampiyon olabiliriz diyen hayal dünyasında yaşıyodur

orta takım yokki oynatasın....yunus munus tabi oynasın ama öyle pat diye de oynatamıyosun işte.sahanın en iyisi fatih teirmin kazandırdıgı ozan kabak.

Eren denilen it oglu iti 90 dakika oyunda tutani ben hoca diye saymam, ister 7 ister 20 sampiyonluk kazansin.

10 mac ceza yedin taraftar arkanda, konusmaktan baska ne yaptin sen?

Insan biraz utanir, senede 3mil aliosun.

Hoca yetersizdir, 1 numarali suclu kendisi ve ekibidir.
Hocam anlatamiyoruz ki yok abicim oynatacak adam yok ki bunu bir görmesi lazım herkesin. Bizde üzülüyoruz ama gerçekler böyle. Sabaha kadar hocayi suclayalim. Gerçek ne? Bu gerçeği nasil göz ardı edeceksin. Yönetim der kaçarım ben

4 maçtır gol atamıyormuşuz CL'de. yazıklar olsun ulan ben de 2 gündür bu maçı bekliyorum, saat 12 de kalktım maç saati daha çabuk gelsin diye. belki galibiyet alırız şalke de yener diye gruptan çıkma hayalleri kuruyorum, bu hayalperestliğim için de utanıyorum. Çöp takım, çöp başkan, çöp kondisyonerler ve çöp teknik di... yok yok bunu dememeliyim şimdi linç falan yerim.

max 1 tur oynuyacaz zaten gitsek ne yazar gitmezsek ne yazar seribaşı bile olamıyacaz ki olsak da bu takım eleyemez kimseyi orası ayrı konu en ufak reaksiyon yok maça yenik çıktık resmen bugün.

konya maçıyla lig bitti.

bu maçla avrupa maceramız bitti.
Aynen lig gitti Avrupa zaten gitti bundan sonra ya herro ya merro olmalı madem bizi ucuruma surukluyor birileri biz giderken birilerinide götürelim diğer takımlar tupcusu vs
Zaten başkan şu saatten sonra eylem yapmazsa kendisi gider bu işin şakası kalmadı

Hoca kötü durumda. Takım da kötü durumda. Kötü bir transfer sezonu üzerine kötü bir kamp geçirilmiş. Sakatlıkları buna da bağlayabiliriz. TFF'nin saçmalıklarına girmiyorum. Kimse eleştirilemez değil. Ama eleştiri adı altında hocaya hakaret edenleri bol bol görüyorum. Bu kadar zırlamaya da ben tahammül edemiyorum. Daha FFP'den paçayı kurtardık mı o belli değil. Götümüzde ayı böğürüyor. Yok Fatih Terim gitsin, şu kadar takviye yapılsın vs. Bu kadar kaşıntılı taraftar profiliyle iyi bile duruyoruz Türk futbolunun zirvesinde.
Haci bu saatten sonra ffpden ceza yesek ne farkedecekki. ligde ilk 2 dışında olmak icin hem tff hem yonetim aynı taraftalar. 2. olsanda s.ligide gitmen garanti değil. S.ligi yoksa avrupa yokmuş muamelesini taraftarda yönetimlerde yapıyor.
Alllah aşkına şimdi buradan a.ligine gececez kim sallayacak. Seneye buraya gelmek icin kac mac yapmamiz gerekiyor hesaplaualimmi. ffpyi yiyosak yiyelim

kazansak,2.tura olaki cıksaydık zaten 1-2 transfer yapacagız.1-2 transferle de bi bok yapamazsın üst turda.porto shalkeyi yensin.biz de portoyu yenip avrupa ligine kalalım

Cumartesi antremana gidecektim Arena'ya ama heves falan bırakmadılar. Bu kadar gerizekalı bi oyuncu topluluğunu bize izletenlerin de abv..

Savunmayabilirdim.

Ama 5 ay evvel sampiyon yapmissa savunurdum.

7 kere bizi sampiyon yapmis, daha 5 ay evvel sampiyon yapmis adam birden futbol bilgisini mi yitirdi ?

Sanyraforsuz, 10 numarasiz, lider stopersiz, takimin boyunu kisaltan en azindan denayer gibi hizli stopersiz, sayisiz sakat ve cezali ile anormal bir durum degil.

Yonetim sicti sene basinda.

Su an turkiyede bizden kotu santraforu olan takim yoksa ortada ciddi bir yonetim skandali vardir.

Dikkat ederken hepsini elestirdim ve sonunda "ama terim de ..." dedim , ilk alintiladigin mesajda

Kimsenin is ahlakini duzgun bulmuyorum oyunculardan , hele garry henry de uydu araplarin umursamaz havalarina , ndiaye ve donk da dustu ..

Simdi ben sunu sorayim

-skorlarin git gide kotulesmesi
-hem kendi hem takimin aldigi absurd cezalar
-takimdaki kondusyon problemi
-ayni beceriksiz oyuncularda israr
-anlamsiz dk larda anlamsiz degisikler
-senol bile 3-4 genc ile risk alabiliyorken sinan, eren, selcuk gibilere bel baglamak

Allah askina bjk nin ankaragucu macinda oynattigi 3-4 gencin ismini 1 ay once biliyor muyduk

Hani soruluyor ya , eren oynamasin da mbappe mi , sinan oynamasin da cavani mi oynasin , kim oynasin diye

Zaten terim in orada bizim soyleyemeyecegimiz aksiyonu da bu bizim dun ismini bilmedigimiz adamlari cesaretle koymasi

Eren den ne bekliyorsun ? Oraya bir genci koysan ve eren kadar oynasa bu seyirci bu tepkiyi mi gosterir

Saydigim bu maddelerin hicbirinde hocanin savunulacak tarafi yok malesef

(Diger birimlerin hatalarini burada konu etmiyor olmam onlari daha da hatali bulmadigim manasina gelmiyor)

eren derdiyoka bend e küfrediyorum da .bu takım iyi oynarken saçma bi gol yiyor,üzerine 2.golü de yine şansızlıkla yiyor.dursunun kurdugu kadrodan hiç bi bok olmaz.hoca ereni niye cıkarmıyo triplerinize de küfrettirmeyin şimdi.yedekte ömer bayram var o mu girsin.şu kadrodan bi bok olmaycagı ortada,ona ragmen ilkyarı iyi oynamıssın.yine salak bi gol yiyosun.ama hala hoca hala hoca bi defolun gidin ya.
orta takım yokki oynatasın....yunus munus tabi oynasın ama öyle pat diye de oynatamıyosun işte.sahanın en iyisi fatih teirmin kazandırdıgı ozan kabak.
kazansak,2.tura olaki cıksaydık zaten 1-2 transfer yapacagız.1-2 transferle de bi bok yapamazsın üst turda.porto shalkeyi yensin.biz de portoyu yenip avrupa ligine kalalım
Screenshot_20181128-230545.png

Muslera
Mariano Ozan Maicon Nagatomo
Linnes Fernando
Onye Fegh Yunus
Ali Yavuz

hayaller

hayatlar
Muslera
Linnes Ozan Maicon Nagatomo
Fernando Selcuk
Mariano Fegh Onye