⚽ SL 19/20 H:1 | Denizlispor 2-0 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maç sonu Galatasaray antrenörlerleri Hasan Şaş ve Necati Ateş ile Denizlispor taraftarları arasında gerilim yaşandı.

:red:

süpersiniz beyler yine başlamışsınız asıp kesmeye...Allahınızdan korkun daha sezonun ilk maçı ve böyle şeyler olabilirde...bugün Bayernde kendi sahasında berabere kaldı Barcada puan kayıp etmek üzeri...onlarda asıp kesen yok...unutmayın 2011-12 sezonuda yenilgiyle başlamıştık gerisini biliyorsunuz...o sezonda çok ağır yüklemeyle başlamıştık hazırlık dönemine ve sezonun ilk yarısının ortalarına doğru meyvelerini almıştık ve yine aynısı olacak....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Dostlar bu mac icin "magluptur bu yolda galip" diyelim..
Her zaman penalti kacmaz, kirmizi kart gorulmez, 11'de 3-4 eksik olmaz.. Ayrica bugun Terim de yoktu. Terim'in kenarda olmasi takimi cok etkiliyor biliyorsunuz. Bu takim ritm bulunca cok farkli olacak emin olabilirsiniz. Nzonzi'nin gelisiyle Seri canlanir, Selcuk'tan kurtuluruz. Ayrica tandem de rahatlar mutlaka. Sagda Feghouli, ileride Falcao olunca Belhanda da kendine gelecektir. İyi futbol iyi oyuncularla oynanir malum. Ben bugun Babel'i begendim. Sahada sorumluluk almaktan kacinmayan, kendince bir seyler yapmaya calisan bir futbolcu gorunumundeydi.
Bosuna enseyi karatmaya gerek yok dostlar. Bu takima eksikler katilinca, ritm bulunca buldozer gibi gecer.. Fakat stoper takviyesi sart bu takima. Hatta mumkunse tecrubeli, Ujfalusi gibi 32-33 yasinda gun gormus, toparlayici bir isim olmasi lazim.
Sezon sonu sampiyon yine bu takim olur. Alintilarim zamani gelince :-)

N
İlla ki alalım demiyorum ozaman. Elindeki adamı tut. Onyekuru kacirma. Yönetim başarısı sana şampiyonlukta katkısı olan ,önemli mevkileri adamı tutmakla olur.
Kendin diyorsun karşında Denizlispor, Fatih terim olmasada bu kadar kotu oynanmaz.

Ben yönetime yazıyorum bu kadar basit. Fatih hocanın taktik hatası,ilk 11 e hatasız demiyorum ki.

Top class oyuncu almayacaklar , zamanında istenen adamı halledecek okadar basit... Yonetim hicbisey yapmadı, yine Fatih terim kurtarır kurtarır moduna gireceğiz.

Fatih Terim'in istediği oyuncuları verirsen Real,Chelsea,manu yu perişan eder. Aradanda 1-2 farklı isim çıkarır. Ama adama istemediği transferleri yaparsan, yada hiç yapmazsan bu takım bu duruma gelir. Cikipta hocami oynasın...
ne alaka Babel de seride nzonzi de falcaoda marcaoda luyindamada nagatomoda hocanın gayet istediği adamlar Belhanda yu istemese gitmezmiydi sencede yada marianoyu nagatomoyu bu heriflerin gidişiyle alakalı tek haber çıkmadı niye yönetime bok atıp terimi aklamaya çalışıyorsun ki yanlış anlama terimi seviyorum ve bu maç için onada fazla kızmıyorum

Her zaman penalti kacmaz, kirmizi kart gorulmez, 11'de 3-4 eksik olmaz.. Ayrica bugun Terim de yoktu. Terim'in kenarda olmasi takimi cok etkiliyor biliyorsunuz. Bu takim ritm bulunca cok farkli olacak emin olabilirsiniz. Nzonzi'nin gelisiyle Seri canlanir, Selcuk'tan kurtuluruz. Ayrica tandem de rahatlar mutlaka. Sagda Feghouli, ileride Falcao olunca Belhanda da kendine gelecektir. İyi futbol iyi oyuncularla oynanir malum. Ben bugun Babel'i begendim. Sahada sorumluluk almaktan kacinmayan, kendince bir seyler yapmaya calisan bir futbolcu gorunumundeydi.
Bosuna enseyi karatmaya gerek yok dostlar. Bu takima eksikler katilinca, ritm bulunca buldozer gibi gecer.. Fakat stoper takviyesi sart bu takima. Hatta mumkunse tecrubeli, Ujfalusi gibi 32-33 yasinda gun gormus, toparlayici bir isim olmasi lazim.

yapılanlar yangından ziyade neden bazı hatalarda ısrar ediyoruz ? (bazı oyuncular gibi)

bu arada haberler sizde şeref bey varsa tabi

bjknin üst üste 3 maç yok bizle aynıydılar hatırlıyorum. başakşehir zaten deplasman takımı yapmış olabilirler iyi top oynuyolardı zaten 8 puan farkı boşa açmadılar

trabzonunda 3 maç üst üste kazandığını sanmıyorum.

Bjk'nin var.Akhisar-Antalya-Yeni Malatya üst üste kazandılar.

Bu arada 3 değil bizim 2 maç bile yok onu demeye çalışıyorum.Bir maç deplasmanda kazanıyorsun diğer maç banko puan kaybı.Bu şimdi fobi değil de nedir?

çok iyimsersin be. tempo yok takımda olsa keşke herkes yine sorun etmez. sezon başı diyolar ama liverpool maçındaki tempoyu gördük :)

Maç sonu Galatasaray antrenörlerleri Hasan Şaş ve Necati Ateş ile Denizlispor taraftarları arasında gerilim yaşandı.

:red:
Doğru mu bilmiyorum ama doğruysa bunu da Terim şakşakçılığından başka bir marifetleri olmadığını söyleyegeldiğim sözümona teknik heyet mensupları için bir 'kahramanlık destanı' gibi gündeme getirmeye çalışanlar olacağından eminim maalesef!..

Takım çok statik oynuyor...bunda kadro yapısı da önemli tabi..bugün taktiksel olarak rezil bir maçtı...selçuk un hala 11 de olması ve 90 dakika oynaması gerçekten sinir bozucuydu..ilk yarı bittiğinde selçuk ve jimmy çıkıp donk 6 no seri 8 no oynasa idi bence minimum beraberlik ile ayrılırdık..fatih hocayı ve teknik ekip sezona hazır değil bu çok net..

Üst Alt