⚽ SL 19/20 H:1 | Denizlispor 2-0 Galatasaray | MS | 16 Ağustos - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
barça bile ilk hafta bilbaoya deplasmanda yenildi. olur abi ilk hafta nazarlık olsun. 3-4 hafta sonra eğer aynı tablo olursa o zaman tepkilerimiz başlamalı bence. takıma güvenim sonsuz. seri ve nzonzi yerlerine alışsın. bir de falcao gelince seri galibiyetler başlar.

Gülme efekti ile bilinçaltının sakinim ben mesajı da geldi. Zorunlu amigdala kullanım seviyesine de indik.

Yav bırakalım bu entel ayaklarını yazdığın saçma yoruma anlayacağın dilde cevap verdim her mesajın selametle diye bitiyor, çok yazdimla devam ediyor, not almaya devam et işte uzatma, anladım ki karakter not almakmis... Şimdi bı ense pozu da ben rica ederim... Selametle

Dostlar bu mac icin "magluptur bu yolda galip" diyelim..
Her zaman penalti kacmaz, kirmizi kart gorulmez, 11'de 3-4 eksik olmaz.. Ayrica bugun Terim de yoktu. Terim'in kenarda olmasi takimi cok etkiliyor biliyorsunuz. Bu takim ritm bulunca cok farkli olacak emin olabilirsiniz. Nzonzi'nin gelisiyle Seri canlanir, Selcuk'tan kurtuluruz. Ayrica tandem de rahatlar mutlaka. Sagda Feghouli, ileride Falcao olunca Belhanda da kendine gelecektir. İyi futbol iyi oyuncularla oynanir malum. Ben bugun Babel'i begendim. Sahada sorumluluk almaktan kacinmayan, kendince bir seyler yapmaya calisan bir futbolcu gorunumundeydi.
Bosuna enseyi karatmaya gerek yok dostlar. Bu takima eksikler katilinca, ritm bulunca buldozer gibi gecer.. Fakat stoper takviyesi sart bu takima. Hatta mumkunse tecrubeli, Ujfalusi gibi 32-33 yasinda gun gormus, toparlayici bir isim olmasi lazim.
Sezon sonu sampiyon yine bu takim olur. Alintilarim zamani gelince :-)
Terim düşmanları için şu dediklerin masal Șeref, bi kulağından girer diğerinden çıkar.. maksatları bağcıyı dövmek..
Dediklerine imza atarım kelimesi kelimesine ayrıca, saygılar...

Yav bırakalım bu entel ayaklarını yazdığın saçma yoruma anlayacağın dilde cevap verdim her mesajın selametle diye bitiyor, çok yazdimla devam ediyor, not almaya devam et işte uzatma, anladım ki karakter not almakmis... Şimdi bı ense pozu da ben rica ederim... Selametle

Haklı olabilmek için kafasını karıştıramayacağın biri bu adam mesajını almalısın ve önce o adamın yazdıklarını anlamalısın. Üç noktalarınla yazdıklarına sis efekti verince haklı olunmuyor.

Maalesef geri dörtlümüz kontra atakları çok güzel yiyor. Belhanda'nın top kayıplarını karşılayamıyor geri dörtlü. Çok dağınık ve savruklar. Bir kere ofsayt taktiği yok. Çok kolay çalım yiyen bir defans dörtlümüz var.

Luyin-Marcao-Nago-Mariano kendi aralarında al ver yapıyorlar. Sonra Selçuk - Seri ikilisinden birine veriyorlar. Onlar da geri veriyorlar. En son Muslera ya geliyor. O da şişiriyor. Sonra atak yiyoruz. Sonra aynı döngü devam ediyor. Buna bir çare bulmak lazım. Nzonzi-Seri çözüm olmazsa işimiz çok zor.

Belhanda-Feguli ikilisinin en kısa zamanda form tutmaları lazım. Bu Belhanda oynadığı zaman takımı da oynatıyor. Ama oynamayınca oynayacak adamları da bozuyor.

Bu maç 2013-2014 sezonundaki ilk haftalardaki Orduspor maçını hatırlattı.O maçta da deplasmanda 2-0 yenilmiştik.
Sezon sonunda biz şampiyon olmuştuk,Orduspor ise küme düşmüştü.
Bu sene de farklı bir şey olmaz.

Beyler şu Barça yenildi Bayern yenildi muhabbetini bırakalım bence bizim meselemiz yenilmiş olmak değil bizim meselemiz hazırlık maçlarında ne olduğu belli olmayan futbol oynanması ikinci lig takımı Akhisar'ı ( değişimse onlar değişimin kralını yaşadı sezon başıysa herkese sezon başı ) rezil oynayarak zar zor yenmemiz . Bugün maça çok istekli başlayıp bunu sadece 15 dakika sürdürüp 75 dakika boyunca ne olduğu belli olmayan ama futbol olmadığı kesin olan bir oyun anlayışıyla sahada olmamız . Selçuk denen zatın oynuyor olması daha doğrusu futbolun f'sini oynamamasına sahada duramamasına rağmen zorla oynatılıyor oluşu vs vs . Yani kimse 3 puan kaybettik nasıl kaybederiz yandık bittik modunda değil herkes sahada reziller rezili futbolun ve yanlış oyuncu tercihlerinin derdinde .

Haklı olabilmek için kafasını karıştıramayacağın biri bu adam mesajını almalısın ve önce o adamın yazdıklarını anlamalısın. Üç noktalarınla yazdıklarına sis efekti verince haklı olunmuyor.

Haklı olmak için not almak, ense görmek vs. gibi mesajlar yazıp sonra da entel dantel görünerek de olmuyor... Bak hala selamete eremedin, oysa ki ne çok yazmıştın. Bı Yıldız Tilbe dinle anlar kendine gelirsin. Tekrar selametle...

Ligin ilk haftasinda yenildigimiz daha once de olmustu. Ben azili bir teknik heyet karsiti olsam da bir iki hafta daha bekleyip oyle saydirmayi dusunuyorum. Mesele sene sonunda ligi lider bitirebilmek. Guzel futbol zaten olmayacak kimi getirirsen getir. Cunku sen stopersin sen orta sahasin sen de onde dur stopere bas top kap gol at demekten baska bir sey dedigini zannetmiyorum. Ama yine de bir iki hafta daha bekleyecem.

Beyler şu Barça yenildi Bayern yenildi muhabbetini bırakalım bence bizim meselemiz yenilmiş olmak değil bizim meselemiz hazırlık maçlarında ne olduğu belli olmayan futbol oynanması ikinci lig takımı Akhisar'ı ( değişimse onlar değişimin kralını yaşadı sezon başıysa herkese sezon başı ) rezil oynayarak zar zor yenmemiz . Bugün maça çok istekli başlayıp bunu sadece 15 dakika sürdürüp 75 dakika boyunca ne olduğu belli olmayan ama futbol olmadığı kesin olan bir oyun anlayışıyla sahada olmamız . Selçuk denen zatın oynuyor olması daha doğrusu futbolun f'sini oynamamasına sahada duramamasına rağmen zorla oynatılıyor oluşu vs vs . Yani kimse 3 puan kaybettik nasıl kaybederiz yandık bittik modunda değil herkes sahada reziller rezili futbolun ve yanlış oyuncu tercihlerinin derdinde .
iyi o zaman 99-00 sezonu hazırlık dönemi dahada rezildi şimdikinden o zaman ne demeli peki?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Yenilgi sorun degil acikcasi. Mesela bugün Barcelona da yenildi ilk macinda veya Bayern de az kalsin kendi evinde yeniliyordu.

Önemli olan sey bizim takimin isik vermemesi ve hic bir sekilde reaksiyon göstremememesi. Futbolcular mal mal geziyorlar sahada. Hadi bir tanesi yapar tamam iki tanesi yapar tamam ama hepsi öyle yav.

Haklı olmak için not almak, ense görmek vs. gibi mesajlar yazıp sonra da entel dantel görünerek de olmuyor... Bak hala selamete eremedin, oysa ki ne çok yazmıştın. Bı Yıldız Tilbe dinle anlar kendine gelirsin. Tekrar selametle...

Entel dantel dediğin eğitimli oluyor sanırım.🤔sürekli söylüyorsun da. Senin bulunduğun seviyede bu mu kullanılıyor tanımlama için? Bu yükseklikten tanımların pek anlaşılmıyor.

Yenilgi sorun degil acikcasi. Mesela bugün Barcelona da yenildi ilk macinda veya Bayern de az kalsin kendi evinde yeniliyordu.

Önemli olan sey bizim takimin isik vermemesi ve hic bir sekilde reaksiyon göstremememesi. Futbolcular mal mal geziyorlar sahada. Hadi bir tanesi yapar tamam iki tanesi yapar tamam ama hepsi öyle yav.

İşte anlamadıkları ya da anlamak istemedikleri bu. Başka hocalara laf etti hoca deplasman için iki senedir aynı tas aynı hamam. İçerisi desen seyirci itmese sıkıntı. Takım geçen sene lig tarihinin en düşük puanıyla şampiyon olmuş, CL çıkabilecek en iyi grupta nal toplamış ama anlamak istemeyen ya da anlayamayan çok...

Üst Alt