SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

Sene başından beridir diyoruz bu mallardan br bok olmaz diye hala tırsan var şampiyon olurlarmı acaba diye.Berbat 1 kadro ve oyun planları var.Tarihimizin en kötü oyununu oynuyoruz bunlarda bu sene barca gibi ya puan farkı 2 ama.Ts en iyi oynayan takım şuanki adaylar arasında.

Ulan bu ligde kim şampiyon olacak bir merak ediyorum ki oyun olarak liderliği hak eden 2 takım Sivas ve Trabzon hak ettikleri yerdeler gerçekten ama onların haricinde kimse oyun olarak ligde ilk 4-5 sırada olmayı hak etmiyor ki Trabzon ve Sivas da şampiyon olabilecek düzeyde değiller
biz bu kadro ve oyunla olamayız orası belli. beşiktaş'ın nefesi yetmez tabi ittirmezlerse. en yakın fener duruyor.

Uçan kaçan fener bu mu ?
Kim kazanacak ulan bu ligi reziller ligi resmen

İşte bu nedenle Galatasaray şampiyon olacak demiştim/diyorum.

Rakiplerin kadro kalitesi çok kötü. İyi bir devre arası geçirebilsek çok şeyler değişecek... Fatih Terim sürekli futbolcularını medyanın ve taraftarın önüne yem diye atmayı bıraksa, iyi kondisyon yüklemesi ve taktik antrenman yaptırsa bu takım uçar. Bu kadroya oynattığı futbol hakikaten utanç verici bir futbol. Umarım hatalarından döner.

Üst Alt