SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

fener hücum oyuncusu oynatmadan 1 puani güle oynaya aldi. malatyanin yardimci antrenörleri armut gibi kenarda duruyor sadece.

oyuna bi etkileri yok. oyuncu bile degistiremediler. guilhermenin yerine donald girince mactan bir sey olmayacagi kesindi.

fenerin gol atacak gücü ve oyuncusu yoktu. haybeye penaltidan 3 puan alacaklardi, feto imami kacirdi.

deniz ferdi ve zajc kulübede dururken tolgay ve jailsonun oyuna girmesi ersunun 1 puana razi oldugunu gösteriyordu.

malatya gol atmak istese atardi. 90 dakikayi izlersen rezil futbol, özeti izlersen ilk yarida kavga gürültü var..

Keşke alsalar ne gülerim ozaman 😄ama onlar sürpriz çok maç kaybeder yine
Hamsilerin eksiği çok olmasa onlar zorlar bence damat bile dedi elbet Trabzon şampiyonluğu gorecez diye

Onlar kaybeder de diğerleri de kaybedicek ve zor maçı da kalmadı bunların ilk yarı Okan her geçen gün daha iyi oynatıyor takımı 3 büyükler böyle devam ederse ts ile çekişirler

biz bu kadro ve oyunla olamayız orası belli. beşiktaş'ın nefesi yetmez tabi ittirmezlerse. en yakın fener duruyor.
Mesela Galatasaray'ın ölüsü bile şampiyon olmaya yetiyor bu ligde geçen sezon gram top oynamadan şampiyon olduk 14/15 sezonun yarısını pas geçtik 17/18 sezonunda da ilk 7 hafta hariç uçan bir Galatasaray yoktu açıkçası

Ama Fenerbahçe Beşiktaş gibi takımların şampiyon olması için çok ekstra oynaması gerekiyor mesela 15/16 sezonundaki Beşiktaş mesela 13/14 sezonundaki Fenerbahçe gibi sezon başından sonuna kadar bu işi götürür diye şüphesiz oynamaları gerekiyor aynı şekilde Trabzon'un da bu ritim ile şampiyon olabileceğini sanmıyorum

Biz azıcık bir ittirsek yine şampiyon olma şansımız Fener'in 2 takı kadar bundan eminim ama takımda hocadan futbolcusuna kadar şampiyonluk isteyen kimse yok resmen şampiyonluk için mücadele eden bir Luyindama ve Muslera vardı ki Luyindama'yı da kaybettik

denizli, gencler ve konya maclarini kazansak 7 puan fazladan alip sivasin 26 puanla 2 puan önündeydik.

hic bir sey oynamamiza ragmen trabzonun sadece 3 puan gerisinde olmamiz tarihi rezillik aslinda.

lig okadar kötü ki su top oynamayan takimimiz hala sampiyonluk iddiasini sürdürüyor kagit üstünde.

Kağıdı salla şampiyonluk kağıtla olmaz o ruh yok takımda hoca bile sallamıyor gerisini geçtim.

denizli, gencler ve konya maclarini kazansak 7 puan fazladan alip sivasin 26 puanla 2 puan önündeydik.

hic bir sey oynamamiza ragmen trabzonun sadece 3 puan gerisinde olmamiz tarihi rezillik aslinda.

lig okadar kötü ki su top oynamayan takimimiz hala sampiyonluk iddiasini sürdürüyor kagit üstünde.

Hep aynı muhabbeti yapıyoruz ama bunu düzelteceğimiz yerde her hafta geriye gidiyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mesela Galatasaray'ın ölüsü bile şampiyon olmaya yetiyor bu ligde geçen sezon gram top oynamadan şampiyon olduk 14/15 sezonun yarısını pas geçtik 17/18 sezonunda da ilk 7 hafta hariç uçan bir Galatasaray yoktu açıkçası

Ama Fenerbahçe Beşiktaş gibi takımların şampiyon olması için çok ekstra oynaması gerekiyor mesela 15/16 sezonundaki Beşiktaş mesela 13/14 sezonundaki Fenerbahçe gibi sezon başından sonuna kadar bu işi götürür diye şüphesiz oynamaları gerekiyor aynı şekilde Trabzon'un da bu ritim ile şampiyon olabileceğini sanmıyorum

Biz azıcık bir ittirsek yine şampiyon olma şansımız Fener'in 2 takı kadar bundan eminim ama takımda hocadan futbolcusuna kadar şampiyonluk isteyen kimse yok resmen şampiyonluk için mücadele eden bir Luyindama ve Muslera vardı ki Luyindama'yı da kaybettik
Genelde ölü halimiz terimle oluyor sanki. Hem öldürüyor hem ödüllendiriyor

Üst Alt