SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 19/20 H:12 | Yeni Malatyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

tayyip erdoğan'ı divan kurulu toplantısına çağırmakta fayda etmedi gelecek sefer aile dostu donald trump'ı çağırsın koç oğlanı!

Genelde ölü halimiz terimle oluyor sanki. Hem öldürüyor hem ödüllendiriyor
Yani Fatih Terim ile böyle çok sistemli oynadığımız tartışmasız şampiyon diyeceğimiz takım 11-12 sezonuydu ki ona da ilk başta hiç iyi başlayamadık onun haricinde 12/13 sezonunda kadro kalitemizin üstünlüğü ile de gelen çok rahat şampiyonluk vardı başka da futbolumuz ile eze eze gelen şampiyonluk yok açıkçası

Tudor o ilk 7 hafta oynattığı oyunu ligde şöyle 22-23 maç oynatabilse belki Nisan ayında şampiyon olurduk ama Tudor da kendi sonunu kendi hazırladı gittiği takımlarda da bir türlü tutunamadı ama ben çok isterdim Tudor gitsin farklı liglerde farklı futbol ortamlarında tecrübe kazansın bir gün yeniden gelip Galatasaray'ın başına geçsin eskiden yaptığı hataları yeniden yapmasın

Bireysel hatalarını büyük maçlardaki saçma kararlarını bir kenara bırakıyorum da bu ligde uzun zamandır lige öyle giren takım görmedim ben doğru transfer doğru hazırlık dönemi iyi bir fizik yükleme ile o takım ortaya çıktı yoksa taktik anlamda Conte'nin takımları gibi uçmuyorduk ama dediğim gibi Tudor'un iyi yaptığı şeyler yetiyordu bu lige üstünlük kurmak için ama orada kalmayı bilmiyordu Tudor

tayyip erdoğan'ı divan kurulu toplantısına çağırmakta fayda etmedi gelecek sefer aile dostu donald trump'ı çağırsın koç oğlanı!
recep reisin mac sonuclarina pek bi etkisi oldugunu sanmiyorum. ezelden beri aziz yildirimli fener hakemler tarafindan hep daha fazla nazlanan ekipti. ali beyli fenerin de sürekli aglayarak puanlar toplamasi sasirtici degil.

bu ligin babasi fatih terim uykudan uyansa ersun mersun kalmaz piyasada

Serdar Azizin son dk larda yaptığı hareket penaltı değil dimi, yapacağınız hakemliğe sokayım sizin rezil herifler, resmen bodoslama dalmış ya lan adama

EKKMJFqWwAI1CJb.jpg:large

recep reisin mac sonuclarina pek bi etkisi oldugunu sanmiyorum. ezelden beri aziz yildirimli fener hakemler tarafindan hep daha fazla nazlanan ekipti. ali beyli fenerin de sürekli aglayarak puanlar toplamasi sasirtici degil.

bu ligin babasi fatih terim uykudan uyansa ersun mersun kalmaz piyasada
dolaylı yoldan çok etkiliyor.medyanın,hakemlerin herkesin bilinçaltına hükmediyor fenerin arkasının sağlam olması. en basitinden bugünkü hakem yönetimi bizim maçta olsa ülkede olağanüstü hal ilan edilmişti. medyaya bak sus pus herkes

Üst Alt