SL 19/20 H:15 | Sivasspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sivas bugun malatya karsisinda puan kaybetmis olsaydi bu maci kazanirlar derdim Ama buyuk ihtimal takilacak sivasspor

Fenerin deplasman karnesi Bizim gibi Kotu,buyuk ihtimal berabere biter

hakan arslan'ın ikamesi yok sivas'ta 8 numara olarak. coffie oynar herhalde düz kesici bir oyuncu. çıkarken sıkıntılar yaşamaları üzer bu sebeple olursa. uğur teknik ama ağır, hantal bir oyuncu karşısında ozan devam eder umarım.

Mert Hakan'i alici gozle izleyecegim

Ben dün izledim. Enteresan bir oyuncu. Teknik anlamda her şeyden biraz var, pek hızlı sayılmasa da güçlü. Forvet oynuyordu 2-3 sene önceye kadar Sivas'da 8-10'a dönüştü. Rıza çalımbay çok ince ve sağlam iş çıkarmış Sivas'ta roller çok net. Bizde ki kaosun içinde Taylan durumuna filanda düşebilir.

Ben dün izledim. Enteresan bir oyuncu. Teknik anlamda her şeyden biraz var, pek hızlı sayılmasa da güçlü. Forvet oynuyordu 2-3 sene önceye kadar Sivas'da 8-10'a dönüştü. Rıza çalımbay çok ince ve sağlam iş çıkarmış Sivas'ta roller çok net. Bizde ki kaosun içinde Taylan durumuna filanda düşebilir.

bana stil olarak ajaxlı van de beek gibi geliyor. yani ışıltılı, estetik duyguları kabartan biri değil ama skorer, topa basan, adam kovalayan, basit oynayabilen biri. stsl'de gole yakın olmak çok önemli bi özellik.

Sivas'ın en iyi oyuncusu Hakan Arslan. Emre Kılınç'tan bile değerli. Orada bir şekilde Traore,Erdoğan falan oynar halledersin ama Hakan'ın yedeği yok.

Eğer cezalı olmasa ben en kötü 1 puan alır derdim ama şimdi belli olmaz. Sıkıntı.

Üst Alt