SL 19/20 H:15 | Sivasspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 15 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maç saati 16,30 hakem ali denen palabıyık rakip febe yalakası sivas muhtemelen sonuç febenin galibiyeti gibi görülüyor ama bence sivas bu febenin aklını alır delikanlı gibi oynarlarsa

2 3 haftada bir hakem palabıyık bunlarda amma rahatlar
Yalnız palabiyikla mete bu sene yedi ceddini zengin ettiler

Hatta palabıyık cuneytten filan bile çok kazanıyorsun

Iddaa fenerin sampiyonluk oranini 2.65'e dusurmus.Bizim oran 3 Bjk'nin 4.Nihat'la Ali'nin gorusmesinden sonra ilginc.

Hakan Arslan cezalı, Mert Hakan ve Emre Kılınç sakat diyorlar.

Bu kadar şanslı olan Fener maçı alır.

Afbeeldingsresultaat voor kangal

Fener Sivas'a mı gidiyor, Madrid deplasmanına mı bilmiyorum ama 1 haftada yapabilecekleri bütün şaibeyi yaptılar heralde dandik bir lig maçı için. Ne federasyon başkanını ağırlamaları eksik kaldı, ne mafyatik başkanların ağzından konuşturmaları, şimdi de en değerli 2 oyuncuyu sakat ayağına yatıracaklar gibi görünüyor. Bazen çok çok az Türkiye'nin en pislik kulübü kimdir diye kendi içimde tartışmalara düşüyorum ama Sarı Kanaryalar sağolsun 2 gün sonra bana ne aptal tartışmalara girdiğimi tekrar tekrar idrak ettiriyorlar. Şu şartlardan sonra Sivas'ın 3 puan filan alması mucize olur, param olsa Fener'e basardım, olmasa da basarım gerçi.

Oyun olarak Sivas'ı ezmelerinin imkanı yok kasimpasaya genclere bile cuvalla pozisyon verdiler
O yüzden palabiyigi verdilerki Sivas'ı durdursun

Fenerin su kadrosunun şampiyonluk potasında olması cidden trajikomik

Üst Alt